Zápas se odehrával v podobném duchu jako minulé utkání s Chotíkovem, jenže tentokrát se domácím nepodařilo výsledek otočit.

HC Klatovy B – SKP Rokycany 4:6

Klatovští hráči přehrávali hosty z Rokycan od první minuty. Vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale svým nedůrazem v zakončení se připravili o dobrý výsledek. V 15. minutě se sice ujali vedení, když se v přesilové hře trefil od modré Šimsa, ale víc šancí proměnit nedokázali. Hosté spoléhali tradičně na brejky a z nich také vstřelili většinu branek. Nejprve Mandous a pak Adamec otočili výsledek na 1:2 po první třetině.

Tento stav se podepsal na hře domácích, kteří byli ve druhé třetině hodně nervózní. Hosté toho dokázali využít a dvěma brankami odskočili na 4:1. Teprve pak domácí zapnuli a do konce třetiny se jim podařilo Mrázkem snížit.

Třetí třetina začala v podobném duchu. Klatovští byli lepším týmem a podařilo se jim vyrovnat. Ve 44. minutě se v přesilové hře prosadil Juráň a ve 48. srovnal Dvořák. Domácí nepolevili a snažili se ještě strhnout vedení na svou stranu. Před koncem měli výhodu přesilové hry. Tu se jim využít nepodařilo, naopak v jejím závěru ujel Andrle a rozhodl o osudu utkání. Vítězství ještě v samém závěru do prázdné branky pojistil Jonáš.

Třetiny: 1:2, 1:2, 2:2. Branky za Klatovy: Šimsa, Mrázek, Juráň, Dvořák.

Sestava Klatov: Šproch, Jonáš – Šimsa, Valečka, Turhobr Pavel, Mrázek – Hochman, Kotěšovec, Kořínek – Kuželík R., Babka T., Dvořák – Zahálka, Bouček, Babka. O.