Burcal z HC Tango zařídil oba dva góly svého mužstva, ale HC Autokempf nakonec vydřel výhru až v posledních minutách zápasu. HC Kinetic opět dokázal, jak kvalitně se na tuto sezonu připravil, ale štěstí stálo při jeho soupeři.

HC Autokempf Klatovy – HC Tango 3:2.

Hra byla velmi vyrovnaná a rychlá, brankáři obou týmů byli neustále pod velkým tlakem útočících hráčů. Tangu chyběl zraněný Hradecký, který jen smutně přihlížel konečnému skóre. Lerach z Autokempfu podal vynikající výkon a byl nejproduktivnějším hráčem mužstva.

Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0. Branky: Adamec, Lerach, Vítovec (nahrávky: Hrach) – Burcal, Mazanec (nahrávky: Burcal, M. Kubeš). Vyloučení: 6:5.

HC Kinetic – Fans & Malá Víska 1:2.

Fans & Malá Víska se opět musela obejít bez Kobzíka a vzhledem k předešlým zápasům se toto oslabení jeví jako klíčové. Její gólman Jonáš čelil neúnavným nájezdům hráčů Kineticu a i díky velkému štěstí nakonec obdržel o branku méně než jeho protějšek. Za HC Kinetic musel nastoupit místo Tomáše Čihánka, který je zraněný, jeho bratr Vladislav a jeho výkon patřil k ozdobám zápasu.

Třetiny: 0:2, 1:0, 0:0. Branky: Cvachovec – Kosohorský, J. Papoušek (nahrávka: Kosohorský). Vyloučení: 3:3.

Druhé kolo má na programu na klatovském zimním stadionu tyto zápasy: HC Autokempf Klatovy - HC 2009 Nýrsko (PO 15. listopadu, 20.15), HC Tango - HC Kinetic (ÚT 16. listopadu, 19.15).