Junioři Klatov doma remizovali s Chocní

KLATOVY - Dělbou bodů skončilo páteční utkání kvalifikace o postup do ligy na klatovském ledě, kde domácí junioři remizovali s Chocní. Klatovští mladí hokejisté měli partii dobře rozehranou, ale hosté svojí bojovností smazali postupně jejich dvoubrankové vedení.

16.3.2008

Přestože páteční utkání kvalifikace o postup do ligy juniorů na ledě v Klatovech nemělo vítěze, spokojenější po remíze 3:3 byli hosté z Chocně.Foto: DENÍK/Yvetta Musílková

HC Klatovy – HC Spartak Choceň 3:3. První si sáhl na puk hostující Vyčítal a přišlo i první vyloučení od úzkostlivého rozhodčího, který udělil v zápase celkem třicet trestů. Ovšem po řadě neproměněných příležitostí se měnilo skóre až v 11. minutě. Z protiútoku domácí Holý zatáhl puk do třetiny a Kokoška střelou z voleje otevřel skóre utkání.

V úvodu druhé třetiny se dostali ke slovu hosté. Po závaru před brankou Vyčítala samotný gólman přihrál Pochobradskému do protiútoku a byl z toho vyrovnávací gól. Choceň byla při chuti a domácí se nemohli dostat do tempa. Ani následná přesilovka nic nepřinesla a až osamocený Zhvakin po asistenci Hromady dostal domácí opět do vedení. Ve 28. minutě nesmyslně domácí Čuban napadl protihráče a vysloužil si trest na dvě + deset minut. V oslabení tři na pět se domácí ubránili s velkým štěstím a následná početní výhoda Klatov přinesla zvýšení vedení. Setikovský proměnil přihrávku Holého. Ve 33. minutě byla k vidění hezká akce hostů, která znamenala snížení na rozdíl jediné branky. Klatovští byli zaskočeni a na ledě byl jen jeden tým. Holý sice vybídl Vondrysku ke skórování, ale ten touto šancí pohrdl. Proto trestali hosté. Nejdl zastavil projíždějícího hráče za cenu faulu a Choceň po pár vteřinách svoji početní výhodu proměnila ve vyrovnávací gól.

Třetí třetinu začali domácí přesilovou hrou, kterou ale po šancích Holého ani Černého nezužitkovali. Další šance spálili Babka s Vondryskou a na druhé straně Jetmar zkusil připravenost domácího Baara. V 48. minutě měli velkou výhodu Chocenští, ale dvojnásobné přesilovky nevyužili.

Třetiny: 1:0, 2:3, 0:0. Branky: 11. Kokoška (Holý), 26. Zhvakin (Hromada), 30. Setikovský - 22. Pochobradský (Vyčítal), 33. Krejza (Hašek), 28. Krejza (Pochobranský, Hašek). Rozhodčí: Mandrysz. Vyloučení: 15:15, navíc Čuban KLT 10 minut (naražení zezadu) + OK (nesp. chování). Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 32:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3.

Sestava Klatov: Baar - Nejdl, Valečka, Hromada, Plánička, Černý, Turhobr, Pericat - Kokoška, Horejš, Babka, Holý, Zhvakin, Čuban, Vondryska, Setikovský.

(pj, my)

16.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 14 900 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: znalost práce na PC, praxe v administrativě (zakládání spisů, psaní dopisů), Kontakt: p. Tušinovská, tel.: 602 656 919, nebo p. Šíma, tel.: 602 117 493. Pracoviště: Judr. milan šíma, pracoviště, 342 01 Sušice 1. Informace: Tušinovská, +420 602 656 919. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ/KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 40000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: POŽAUDJEME: ŘP"C" - vozidlo 7,5t, profesní průkaz, VÝDOU: praxe, Řidičský a profesní průkaz v případě zájmu zajistí a zafinancuje firma., Kontakt p. Žabka 602 441 955. Pracoviště: Jiří žabka, Čapkova, č.p. 143, 339 01 Klatovy 1. Informace: Jiří Žabka, +420 602 441 955. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 73 Kč Pracovníci ostrahy, strážní OSTRAHA OBJEKTU, VRÁTNÝ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 73.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: ostraha objektu, PRACOVIŠTĚ: Velké Hydčice, Horažďovice, Pro výkon nutný certifikát "strážný" (lze získat v průběhu), PP na dobu určitou, MZDA: 73,20 Kč / hodinu + zákonné příplatky za práci v SO, NE, svátek,..., KONTAKT: Michal Jakuba - 605 292 046 (volat pracovní dny 8 - 14 hodin), osobní schůzka možná po předchozí telefonické dohodě. Pracoviště: Hls - hasit, 341 01 Horažďovice. Informace: Michal Jakuba, +420 605 292 046. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 20 000 Kč Všeobecné sestry bez specializace ZDRAVOTNÍ SESTRA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: odpovídající vzdělání, schopnost pracovat ve dvoučleném týmu (lékař - sestra), flexibilita, VÝHODOU: praxe ve zdravotnickém zařízení, PRACOVNÍ DOBA: pondělí - čtvrtek 7:30 - 15:30, pátek 7:30 - 12:00, PRACOVIŠTĚ: Vídeňská č.p. 87, Klatovy , Kontakt: MUDr. Palečková Natália: n.paleckova@seznam.cz, tel.: 603 264 192. Pracoviště: Neurologická ambulance, s. r. o., Vídeňská, č.p. 87, 339 01 Klatovy 1. Informace: Natália Palečková, +420 603 264 192.

Kam na Klatovsku za sportem

Fotbalisté Velhartic (na archivním snímku v zelenobílých dresech) vybojovali ve víkendovém duelu s Nýrskem B jen bod. Velké Hydčice (ve žlutém) uspěly v Žihobci těsně 1:0.

Jakub Lösch: Křenický fantom, který pohřbil naděje Ježov

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Klatovsko - Další víkend před námi a my vám opět přinášíme tipy, kam v okrese za sportem.