HC Klatovy – HC Chrudim 2:3. V úvodu zápasu tahali za kratší konec Klatovští. Po pěti minutách Klatovy hru vyrovnaly a vytvořily si několik dobrých šancí. Ale skóre se měnilo až ve 27. minutě druhé třetiny, kdy se aktivnější Klatovy ujaly vedení. Jenomže o deset minut později při nedůrazném obsazení hosté vyrovnali. Chrudim ožila, Klatovy kupily chybu za chybou a pouze díky výbornému Šprochovi v bráně se skóre neměnilo. Do třetí třetiny vlétly Klatovy opět jako uragán a v 47. minutě se znovu ujaly vedení. Jejich euforii ale zmrazili hosté hned za 14 vteřin vyrovnávacím gólem. V 56. minutě Chrudim využila zaváhání Klatov ve středním pásmu a rozhodla. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:2. Branky a nahrávky: 27. Matoušek (Rubáš), 47. Matoušek (Vraný, Rubáš) - 37. Vacek, 47. Komárek, 56. Sýkora. Rozhodčí: Kocourek - Fiala, Belko. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3. Sestava Klatov: Šproch (Čáp) - Švihla, Reithar, Šklebený, Procházka, Fait, Jandík, Rajšl, Rubáš, Matoušek, Vraný, Spurný, Malý, Feifrlík, Zýka, Bastl, Marek, Peksa.

HC Příbram – HC Klatovy 7:1. Hosté se ujali vedení, jenomže před koncem úvodní třetiny domácí vyrovnali. Ve druhé herně vyrovnané třetině se Příbram při dvojnásobné přesilovce ujala vedení a v další početní výhodě náskok zvýšila. „K obratu nevedlo ani přeskupení sestavy. Výsledek ale neodpovídá dění na ledě. Vypracovali jsme si řadu šancí, ale neproměnili jsme je. Naopak jsme po individuálních chybách inkasovali laciné góly,“ uvedl trenér Klatov Pavel Kaňák. Třetiny: 1:1, 2:0, 4:0. Branky: 19. Filkorn, 30. Ziopulos, 31. Kadič, 44. Filkorn, 45. Přibyl, 48. Stoklasa, 54. Hlaváč - 5. Spurný. Rozhodčí: Vláčil. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 140. Průběh utkání: 0:1, 7:1. Sestava Klatov: Šproch - Peksa, Spurný, Malý, Feifrlík, Matoušek, Marek, Pytel, Procházka, Zýka, Reithar, Jandík, Švihla, Bastl, Fait, Rajšl, Šklebený, Rubáš, Vraný.