Ti mají náskok před druhým Startem VD Luby tři body, třetí Sušice ztrácí na vedoucí celek čtyři body. Tato favorizovaná trojice také své zápasy vyhrála. Nejvíce se však na body nadřeli hokejisté Malé Vísky, které potrápil poslední v Staňkov.

SKP Okula Nýrsko – Start VD Luby 6:12 (1:6, 1:4, 4:2).

Hostující Luby měly raketový nástup. Jan Kalaš dal už v 10. sekundě nejrychlejší gól přeboru a v dalším průběhu utkání překonal nýrského gólmana Jiřího Podhradského ještě dvakrát. Obrana domácí Okuly hořela jako papír, v sedmé minutě vedli hosté už 3:0. V polovině zápasu dal Luboš Kozel Okule desátý gól, rodil se rekordní výsledek. Pak však brankostroj Lub i přes řadu samostatných nájezdů a dalších šancí ustal a naopak se dokázalo brankově prosadit i Nýrsko. To postupně snížilo na 6:10, ale poslední slovo měli opět hráči hostujícího Startu. Branky: Burcal 2, Vizinger, Vávra, Cihlář, Křepel – Kalaš a Kašpar po 3, Stahl, R. Pikhart, Zahálka, Kozel, J. Hůla, P. Hůla; rozhodčí: Josef Bouzek, Martin Tvrdík a Aleš Peksa; vyloučení: 5:6, z toho kapitán Okuly Milan Koryťák a lubský Pavel Stahl na 2+10 minut.

HC Tempo Staňkov – TJ Sokol Malá Víska 3:5 (2:2, 0:0, 1:3).

Hokejisté Staňkova svého favorizovaného soupeře pořádně potrápili. Základem jejich hry byl výborný gólman Jan Brožovský a kvalitní obrana. Do vedení šli sice hosté v 8. minutě, kdy se trefil Stanislav Šimsa, Staňkov však záhy srovnal Karlem Kapitánem. Vyrovnaný souboj pokračoval, Víska opět vedla zásluhou Davida Kotěšovce, ale dvě minuty před koncem srovnal na 2:2 staňkovský Radek Blacký. V prostřední třetině gól diváci neviděli, rozhodovalo se v poslední dvacetiminutovce. V té už většinou dominovali hráči Malé Vísky. Ta vedla 4:2, ale rozhodnuto nebylo. Staňkov bojoval, dvě minuty před koncem dal důležitý kontaktní gól Petr Hoffman, ale na vyrovnání domácí už sílu neměli. Naopak, půl minuty před závěrečnou sirénou pečetil vítězství svého mužstva Jan Fišar. Branky: K. Kapitán, R. Blacký, Hoffman - Šimsa 2, Kotěšovec, Nauš, Fišar; rozhodčí: Josef Lehečka a Aleš Peksa; vyloučení: 3:3, z toho maloveský David Kotěšovec na 10 minut.

TJ Sušice – HC Flóra Domažlice 9:1 (5:0, 3:1, 1:0).

Domácí hokejisté měli od první do poslední minuty utkání jasnou převahu a podle papírových předpokladů získali oba mistrovské body. Skóre otevřel v 9. minutě Martin Vávrů, který v závěru třetiny přidal ještě svůj druhý gól, to zvyšoval už na 4:0. Ten pátý střílel v poslední minutě úvodní třetiny Zdeněk Karhan, který v celkovém součtu vyšel z domácích kanonýrů nejlépe, když do kanadského bodování nasbíral pět bodů za dvě branky a tři asistence. Hosté z Domažlic se střelecky prosadili až po polovině utkání ve 32. minutě. Čisté konto domácího gólmana Šlaise pokazil Karel Jarkovský. Sušičtí hráči dohrávali zápas v poklidném tempu, předháněli se v zahazování šancí, přesto ještě dva góly přidali. Domácí může mrzet jen zbytečné vyloučení Martina Lembergera, které ho bude stát stop minimálně na jeden až dva zápasy. Branky: Vávrů, Ryšavý a Karhan po 2, Broža, Rychtařík, Lemberger – Jarkovský; rozhodčí: Václav Svoboda a Miloslav Aschenbrenner; vyloučení: 11:13, z toho domácí Lemberger na 10+25 a hostující Jarkovský na 10 minut.