Na zimním stadionu v Sušici si domácí hokejisté hladce poradili s nováčkem přeboru HC Staňkov a výhrou se posunuli už na druhé místo tabulky.
V Klatovech se hrál vyrovnanější souboj, ze kterého nakonec vyšli vítězně hokejisté SKP Okula Nýrsko. Ti porazili Flóru Domažlice a v tabulce poskočili na čtvrtou příčku.
Nehrálo se jen derby utkání Luby – Malá Víska, které je na programu v sobotu 8. prosince se začátkem v 16.15 hodin. Dohrávat se bude na zimním stadionu v Klatovech v neděli 9. prosince od 18.30 hodin také zápas druhého kola přeboru mezi HC Staňkov a TJ Sušice.

TJ Sušice - HC Tempo Staňkov 9:1 (4:0, 4:1, 1:0). Domácí hokejisté měli od úvodní minuty až do té poslední hru ve své moci a bylo jen otázkou času, kdy dosáhnou na dvouciferný výsledek. Hosty však podržel brankář Jan Brožovský a hlavně jeho zásluhou odjel Staňkov s poměrně lichotivou devítkou na svém kontě. Účet otevřel až v 10. minutě hry domácí Michal Paroubek, k němu se postupně přidali další střelci a skóre začalo narůstat. Až ve 29. minutě se prosadili také hosté. Domácího gólmana Martina Šlaise překonal Martin Kapitán, jeho trefa v té době stačila jen na korigování nepříznivého stavu na 1:8. Domácí hokejisté pak polevili v koncentraci, přestalo se jim dařit zakončování akcí, a tak diváci ve druhé polovině slušně hraného utkání viděli pouze jednu branku. Zasloužil se o ni v 50. minutě domácí František Ryšavý, kterému přihrávkou asistoval Patrik Korál. Branky: Vávrů, Pokorný a Ryšavý po 2, Paroubek, Lemberger, Zahálka - Kapitán; vyloučení: 2:4; rozhodčí: Václav Svoboda a Miloslav Aschenbrenner.

HC Flóra Domažlice - SKP Okula Nýrsko 4:5 (1:1, 1:1, 2:3). Souboj týmů ze spodku tabulky vyzněl nakonec lépe pro zástupce našeho okresu – hokejisty z Nýrska. Ti si za těsnou výhru připsali do tabulky další dva mistrovské body a posunuli se na čtvrté místo. Domažlická Flóra tabulku uzavírá. Hrál se bojovný hokej s převahou Nýrska, který přinesl řadu dramatických situací před oběma brankami. Úvodní gól dala Okula ve 12. minutě. Brankáře Flóry Zdeňka Tesaře překonal Miloš Vávra, který byl hlavním strůjcem výhry Nýrska. Sám dal dva góly a na dvou se podílel přesnou přihrávkou. Domažlický tým ale záhy srovnal na 1:1 Řezníčkem a hned v úvodu druhé třetiny šel do vedení 2:1 zásluhou Jarkovského, který těžil z přihrávky Soukupa. Na 2:2 srovnal nýrský Petr Vizinger ve 36. minutě, ale Domažlice šly v úvodu třetí třetiny znovu do vedení. Zasloužil se o to Jan Soukup, tradičně nejlepší hráč Flóry. Z vedení se těšili domácí pouhou minutu. Střelecky se prosadil Kohout, srovnal na 3:3 a začínalo se znovu. Okulu do vedení dostal osm minut před koncem zápasu opět Vávra, ale Soukup znovu o minutu později srovnal na 4:4. Pátý a vítězný gól Nýrska přišel vzápětí. Ve vlastním oslabení ujel Vávra, přihrál Kohoutovi a ten se nemýlil. Šance na obou stranách byly i v závěrečných minutách. Přesilovky nevyužila Okula, svůj tým podržel na druhé straně i nýrský brankář Jiří Podhradský. Branky: Vávra, Kohout po 2, Vizinger – Soukup 2, Řezníček, Jarkovský; rozhodčí: Michal Rubáš, Karel Janda a Josef Lehečka; vyloučení: 6:5.