SHC Klatovy – HC Klášterec 3:4 po prodloužení.

Dvacet vteřin uběhlo od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího a domácí Černý poslal první střelu směrem k hostujícímu gólmanovi. I Klášterečtí se nechtěli nechat zahanbit a prostřednictvím Diviše prověřili chytajícího Štelmacha. Ačkoliv v oslabení dokázali domácí ve 4. minutě potrápit chytajícího Damaška nejprve střelou Kuželíka a poté jeho spoluprací s Holubem. Na první branku si museli diváci počkat na druhou třetinu, konkrétně na 22. minutu, to když Černý poslal blafák mezi betony chytajícího kláštereckého gólmana. Radost domácích ale netrvala dlouho. Po rychlém protiútoku vyrovnal hostující Novák.

Stejný hráč se podepsal i pod autorství druhého gólu kláštereckého týmu. Soupeř svůj tlak stupňoval, ve 39. minutě nastřelil břevno Suk.
Ve 44. minutě nádherně přizvedl puk před bránou hostů Dorňák a postaral se o vyrovnávací branku Klatov. Následující minuty závěrečné dvacetiminutovky přinesli hodně dramatických chvil. Nejprve se museli domácí bránit v oslabení tři na pět. Nikým neatakován se ocitl sám před gólmanem Štelmachem hostující Loučka, ale výborně chytající klatovský brankář střelu zlikvidoval. Přesně podle rčení Nedáš – dostaneš potrestali domácí hosty v 52. minutě zásluhou Kepla. Necelé tři minuty před koncem ale hosté utkání opět zdramatizovali, to když vyrovnávací branku vsítil Růžek a vynutil si tak prodloužení utkání. Během něj využili hosté vyloučení Kepla a 28 vteřin před koncem jejich přesilovky vstřelil čtvrtou branku Klášterce Řepík.

Sestava SHC Klatovy: Štelmach (připraven byl Tvrdík) – Kuna, Černý, Mužík, Klaus, Horník, Kalafut, Kreuzman – Holý, Kepl, Hobl – Čuban, Dorňák, Geltner – Kuželík, Heřmánek, Holub – Vondryska, Setikovský, Ceperko, Dvořák.