Žichovice - Osek 0:2 (0:0). V prvním zápase se Žichovičtí dlouho aktivně a úspěšně bránili výbornému Oseku, který hraje 1. A třídu, ale nakonec prohrály góly z penalty z druhého poločasu a z přímého kopu v poslední minutě.

Žichovice - Dražejov 1:1 (0:1). Ve druhém utkání nastoupili hráči Žichovic proti papírově slabšímu Dražejovu (okresní přebor). Tento zápas za prvním v kvalitě hodně zaostal. Přestože měli fotbalisté Žichovic celý zápas výraznou převahu, Dražejov vedl o poločase 1:0, když jeho jediná střela skončila v síti. Žichovicím se podařilo už jen vyrovnat, když se po rohovém kopu prosadil František Švehla.

Žichovice doplatily na neproměnění mnoha vyložených šancí, a proto je měl čekat zápas o konečné 5. místo. Ten se však nakonec nehrál, protože tým Vlachova Březí turnaj předčasně opustil.

Sestava Žichovic: Sládek, Doubek - Štěpán, Frýzek, Malý, Brož, Beneš J., Stulík, Šiška, Hlaváč, Beneš R., Chod, Jeřábek, Špírek, Švehla.

„Především druhý zápas odhalil nedostatky, na kterých budeme muset v přípravě ještě zapracovat,“ uvedl asistent trenéra Žichovic Radim Šiška.

Miroslav Sedlmaier