„Ježíš, takový negól,“ zděsil v okamžiku, když se v 68. minutě hry v sobotním divizním utkání hosté z pražské Admiry ujali v Klatovech vedení, kapitán domácích Václav Zedník. Ten už v té době jen smutně sledoval své spoluhráče na hřišti, které musel kvůli zranění ve 41. minutě chtě nechtě opustit.
„Zlobí mě stehenní sval. Myslel jsem si, že vydrží, ale bohužel, je to asi špatně doléčené. A zrovna jsem se tak těšil,“ říkal mrzutě Zedník.


„Zaplatili jsme nováčkovskou daň. Máme v týmu hodně mladých kluků a prostě jsme to nezvládli. Hostům stačilo proměnit dvě šance, víc jich snad ani neměli,“ konstatoval útočník, nad jehož sobotním startem kvůli obnovenému zranění dnes visí otazník.

Beneš dal do zápasu všechno

Nejlepším hráčem domácích Klatov byl v divizním utkání proti pražské Admiře podle slov trenéra Jiřího Tomana Jaroslav Beneš. Ten hrál s obrovskou chutí. „Dal jsem do zápasu všechno,“ tvrdil po utkání mladý útočník. „Prohra mě štve, snažili jsme se, ale měli jsme také smůlu. Naopak soupeř, na co sáhl, to mu vyšlo. Vždyť snad ze tří šancí dal dva góly,“ vrátil se k duelu Jaroslav Beneš, podle kterého hlavní sudí neuznal Klatovům regulérní gól.

„Určitě byl regulérní, vždyť při rohovém kopu u tyče brány byl hostující hráč. To přece nemohl být ofsajd,“ stojí si za svým mladý klatovský fotbalista, který připomněl, že zmiňovaná situace podle jeho názoru nebyla jediným sporným momentem zápasu. Ovšem zároveň mu je jasné, že nářky k ničemu nevedou. „Nedá se ale nic dělat. Musíme rychle zapomenout a soustředit se na další zápas. A v něm se pokusit všechno napravit,“ řekl Beneš.