Hosté se velmi brzy ujali vedení, domácí, kteří byli v první půli lepší, zápas sice otočili, ale Zbůch potrestal hrubku Chanovic a vyrovnal.
TJ Chanos Chanovice – TJ Baník Zbůch 2:2. Hostující Straka už ve čtvrté minutě hry po zaváhání chanovické obrany otevřel skóre zápasu. Domácím ale gól vítr z plachet nevzal a v 16. minutě jim úsilí přineslo ovoce v podobě vyrovnávací branky, jejímž autorem byl Toman. Záhy se mohli domácí, kteří měli míč častěji na svých kopačkách, dostat do vedení, ale po centru Koucoura Hausleitner nastřelil jen břevno hostující svatyně.

I pak se hrálo pod taktovkou domácích, ale jejich slibným akcím chybělo přesnější zakončení. Ve 34. minutě mohli strhnout vedení na svoji stranu i hosté, když chanovický gólman Růžička faulem zastavil ve vápně kapitána hostů Schejbala. Ten ale míčem ze značky pokutového kopu orazítkoval pouze břevno chanovické brány. Slibně vypadala i první akce domácích po změně stran.

Toman dal míč do běhu Hausleitnerovi, ten nacentroval před bránu, ale Černohorského gólman Zbůchu Grundl vychytal. Domácí se ale přece jen dočkali v 55. minutě, kdy je poslal do vedení Toman, který proměnil v gól svůj brejk. Jenomže pak doplatili na hrubku, kterou v 63. minutě potrestal hostující Steinbach, jenž prošel středem chanovické obrany a nikým neatakován přeloboval gólmana Růžičku. Hosté poté ožili, ale další branky se už publikum nedočkalo.

Poločas: 1:1. Branky: 16. a 55. Toman – 4. Straka, 63. Steinbach. Rozhodčí: Janoch – Kulhánek, Homr. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Sestava Chanovic: Růžička – Šedivý, Frýzek, Hnídek, Strakoš, Hausleitner (86. Votava), Kučera, Toman, Cernohorský, Zdeněk, Kocour (80. Srb).