Z níže uvedené nabídky sportovních událostí nám zasílejte fotografie a my ten nejlepší zachycený snímek z jednotlivých kategorií zveřejníme v následujícím týdnu v našem Deníku.

Podmínkou je, aby vámi vyfocená momentka měla velikost alespoň 1 MB. Každý měsíc navíc z vaší práce vybereme nejlepší dílo, jehož autor bude odměněn dvěma lístky na nejbližší ligové utkání fotbalové Viktorie Plzeň.

Vaše povedené fotografie posílejte na e-mail: martin.mangl@vlmedia.cz. Do předmětu vždy uveďte kategorii a název focené akce. Do těla zprávy nezapomeňte napsat celé jméno autora a popisek fotografie. Budeme se těšit na vaše příspěvky…

Kategorie 1:
FOTBAL – sobota 8. září 17.00: Luby – Vejprnice, Nýrsko – Bolevec,  Sv. Hrádek – Kasejovice (uzávěrka posílání fotek je do neděle 9. září do 12 hodin).

Kategorie 2:
FOTBAL – sobota 8. září 17.00: Janovice – Měcholupy, Bolešiny – Malý Bor (uzávěrka posílání fotek je do neděle 9. září do 12 hodin).

Kategorie 3:
FOTBAL – sobota 8. září 17.00: Švihov – Plánice, Dešenice – Veřechov, Dlažov – Vrhaveč, Ježovy – Křenice (uzávěrka posílání fotek je do pondělí 10. září do 12 hodin).

Kategorie 4:
HOKEJ – neděle 9. září 18.00: SHC Klatovy – Höchstadter Aligators HEC (uzávěrka posílání fotek je do pondělí 10. září do 12 hodin).

Kategorie 5:
VOLNÁ KATEGORIE – kdykoliv o víkendu: Povede se vám zachytit zajímavý snímek z jiné sportovní akce na Klatovsku? Rovněž neváhejte a posílejte! Uzávěrka pro pátou kategorii je do pondělí 10. září do 14 hodin.