„V Říčanech jsme chtěli napravit výsledkově předchozí utkání s Jesenicí. To se nám bohužel nepovedlo, a to díky špatnému prvnímu poločasu," poukázal jeden z trenérů starších žáků Rapidu Psáry Tomáš Proskočil na úvodní dějství, ve kterém jeho tým třikrát inkasoval. „Vůbec nám nevyšel vstup do zápasu, dali jsme si de facto dva vlastní góly a třetí branku jsme inkasovali do prázdné brány poté, co gólmanovi vypadl balon. Ale co nás štvalo ještě více, bylo to, jakým způsobem jsme hráli. Nebo spíš nehráli," zlobil se Tomáš Proskočil.

Po obrátce ovšem vstoupil na hřiště jiný tým, který snížil a hnal se za vyrovnáním. „Začali jsme kombinovat, běhat a soupeř najednou nevěděl, co s námi. V závěru Říčany už jen zdržovaly a odkopávaly míče. Bohužel se nám podařilo jen snížit a navzdory závěrečnému tlaku jsme prohráli 2:3. Musíme se z toho ovšem znovu ponaučit a pokračovat dál," dodal. Nejbližší utkání sehrají oba elitní žákovské výběry Psár již tuto sobotu doma proti Voticím. Patnáctka začíná tradičně v 10 hodin, mladší žáci hrají od 11.55 hodin. Uspějí?

Okresní přebor mladších přípravek (Praha-východ), jaro - skupina I, 15. kolo: SK Vyžlovka B - Sokol Čestlice B (modří) 4:21.
FOTO: Ofenzivní souboj mladších přípravek ovládli ve Vyžlovce fotbalisté Čestlic