Oba kluby z Pošumaví, Klatovy a Nýrsko bodovaly, přičemž z celkového pohledu vystoupení starších a mladších žáků si vedlo lépe Nýrsko na hřišti v Nepomuku. Body od lídra tabulky mladších žáků se čekaly, překvapili ale starší žáci Okuly ziskem bodu za remízu a dalším za střelbu pokutových kopů. Nýrským žákům se tak podařila odveta, kdy doma na podzim s Nepomukem prohráli.

Starší žáci Klatov si dvoucifernou výhrou, kterou navázali na podzimní výhru 7:0 v Horšovském Týně, udrželi na čele tabulky těsný jednobodový odstup před svým největším soupeřem, FC Tachov. Určitě se ale nečekala prohra mladších žáků Klatov se svými vrstevníky z Horšovského Týna.

NEPOMUK – NÝRSKO

Starší žáci 1:1 (1:1; na PK 1:3; branka za Nýrsko: Kotlan; rozhodčí: Křen; diváků: 30). Domácí vedli již od 4. minuty a ještě během prvních patnácti minut neproměnili dvě gólové šance. Od 15. minuty byli naopak hosté lepším mužstvem a zaslouženě vyrovnali Kotlanem v poslední minutě prvního poločasu. Druhý poločas již žádnou šanci nepřinesl, a tak o druhém bodu ve prospěch hostí rozhodly pokutové kopy.

Mladší žáci 1:3 (1:1; branky: 7. Kovář - 3. Idlbek, 37. Čanecký, 55. Böhm; rozhodčí: Křen; ŽK: 0:2; diváků: 30).

KLATOVY – HORŠOVSKÝ TÝN

Starší žáci 16:0 (4:0; branky: Bilíček 4, Jarošík 3, Kojan 3, Kozák 3, Smolík 2, Procházka). První jarní soutěžní zápas klatovské starší žáky příliš neprověřil, protože hosté přijeli s pěti mladšími žáky v základní sestavě. Domácí se v prvním poločase předháněli v zahazování šancí a po jedné nedůslednosti svých spoluhráčů v obraně se parádním zákrokem musel blýsknout i brankář Sváček. Druhý poločas byl pak už plně v režii klatovských hráčů, kteří zklidnili hru a zpřesnili koncovku, takže skóre narůstalo rychleji než v poločase prvním.

Mladší žáci 0:1 (0:1 – podrobnosti nehlášeny).

Miroslav Sedlmaier