Absolutní vítězkou mezi jednotlivci se stala trošku nečekaně žena – Michaela Kronhöferová z Klatov. Ta během třinácti jarních kol posbírala 122 bodů a před druhým Klatovanem Tomášem Jandou zvítězila o osm bodů. Na třetí pozici se pak umístil Josef Křivánek mladší, úspěšný tipér rovněž z hlavního okresního města.

Bronzový muž tipovací soutěže je navíc shodou okolností bratrem vítězky. Talent ke správnému tipování fotbalových výsledků je tak nejspíše zakořeněný v DNA celé rodiny. A aby toho nebylo málo, sourozenci jsou rovněž členy vítězného týmu Pivaři. Oslava tak mohla být velká, jelikož první místa získala poukaz na sud piva. Cena za stříbrnou příčku byl voucher na předplatné našich produktů v hodnotě 500 Kč.

„Je to moc pěkné, ale víceméně náhoda. Myslím si, že v týmu je daleko větší šance vyhrát než v jednotlivcích, proto jsme začali sázet jako rodina. To, že nám to letos vyšlo i v jednotlivcích, je pro nás příjemný bonus,“ řekl Josef Křivánek mladší, který má v tipování již praxi. „Hraji fotbal od mala, takže znám poměry, kde se jak hraje, kdo vyhrává a kdo ne, mám v týmech i kamarády,“ prozradil třetí nejlepší tipér a člen vítězného družstva.

Zcela nadšený byl i Tomáš Janda z druhého místa, který bude v podzimním kole cílit na celkové prvenství. „Hraji Tip ligu od začátku a musím říct, že skončit na druhém místě je vážně skvělý pocit. Už minule jsem byl třetí, tak doufám, že budu stoupat i nadále. Celkově mě baví tipovat výsledky, protože fotbal hodně sleduji. I Evropskou ligu. Mám to rád, tipujeme celá rodina každé kolo, takže je to vážně super,“ rozplýval se Tomáš Janda.

Tip liga - jaro 2019 - jednotlivci: 1. Michaela Kronhöferová (Klatovy, 122 bodů), 2. Tomáš Janda (Klatovy, 114 bodů), 3. Josef Křivánek mladší (Klatovy, 110 bodů), 4. František Muchna (Plzeň, 107 bodů), 5. Václav Hosnedl (Bernartice, 103 bodů), 6. Josef Škach starší (Nýrsko, 101 bodů) a Jan Šefl (Klatovy, 101 bodů), družstva: 1. Pivaři (324 bodů), 2. Blonďáci (288 bodů), 3. Myslíváci (285 bodů), 4. Rychta (282 bodů), 5. Koliňáci (258 bodů), 6. Mini Luby (252 bodů).