Novinkou je soutěž o nejoblíbenější (amatérský) tým Plzeňského kraje. K vítězství však vede klikatá cesta. V anketě je nutné skončit v nejlepší dvojce okresu a pak porazit soupeře v krajském finále. Odměna pro vítěze? Netradiční rozhovor o klubu v novinách!

Na webech okresních Deníků Plzeňského kraje odstartovala okresní kola už ve středu v ranních hodinách. Někde je týmů více, někde méně. Pravidla jsou však pro všechny stejná. Dva nejlepší kluby z každého okresu postoupí do krajského finále, kde si to mezi sebou rozdají o titul krále amatérského fotbalu. Aby se tak stalo, budou kluby potřebovat velkou pomoc – pomoc vás, čtenářů.

Co si představit pod pojmem NEJ klub? Tato anketa není jen o výkonnosti a kvalitě hráčů na trávníku. Sahá mnohem hlouběji. Hlasovat můžete pro toho, kdo má ve vašich očích největší sympatie, zázemí, občerstvení, fanoušky nebo třeba doprovodný program během jednotlivých zápasů.

Zkrátka – aspektů, na základě kterých se můžete rozhodnout, je celá řada. Klidně se tedy může stát, že tým, jenž hraje IV. třídu, porazí „věhlasnější“ klub z krajského přeboru či divize. Je to pouze na vás!

Co udělat pro vítězství svého oblíbeného týmu? Stačí hlasovat v anketě pod článkem, jehož odkaz přikládáme níže a pak jen doufat, že právě váš tým dostane nejvíce hlasů. Hlasovat pro svého favorita můžete až do pátku 19. února. Okresní ankety končí ve 23.59 hodin.

HLASOVAT MŮŽETE V ČLÁNKU NÍŽE!

Přes víkend (20. a 21. února) pak připravíme finálovou anketu, ve které půjde o hodně – o prestiž mezi venkovskými kluby a unikátní článek v novinách. Oddíl tak bude prezentován ve všech koutech Plzeňského kraje. Stejně tak i na webových stránkách Deníku. Je tedy o co hrát!