1. a 2. místo

KT0087 Jiří Havlík, Horažďovice 8 49
KT0026 Oldřich Friš, Klatovy 5 49

3. – 12. místo

KT0127 František Hosnedl, Sušice 8 46
KT0072 Jan Voráč st., Klatovy 5 46
KT0142 Petr Sládek, Klatovy 2 46
KT0117 Vít Marek, Nýrsko 791 11 43
KT0105 Kamil Rendl, Kolinec 8 43
KT0053 Jindřich Štraser, Radinovy 8 43
KT0009 Tomáš Janda, Klatovy 5 43
KT0068 Zdeněk Říha, Horažďovice 5 43
KT0017 Jan Sirotek, Klatovy 5 43
KT0055 Jindřich Štraser ml., Radinovy 5 43

13. – 37. místo

KT0010 Karel Janda, Klatovy 8 40
KT0088 Zbyněk Kubát, Švihov 5 40
KT0086 Václav Lojík, Horažďovice 5 40
KT0123 Josef Škach st., Nýrsko 5 40
KT0038 Josef Beran, Klatovy -1 40
KT0099 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 5 37
KT0113 Jana Skalová, Kolinec 5 37
KT0015 Martin Karlík, Klatovy 2 37
KT0036 Václav Vostrý, Nýrsko 8 35
KT0126 Marie Thurnvaldová, Sušice 14 34
KT0063 Josef Kunc, Sušice 8 34
KT0061 Josef Nový, Týnec 8 34
KT0139 Petr Prosser, Sušice 8 34
KT0141 Petr Rajtmajer, Klatovy 8 34
KT0051 Václav Rendl, Volšovy 8 34
KT0132 Monika Slavíková, Horažďovice 8 34
KT0069 Václav Frühbauer, Horažďovice 5 34
KT0049 Miloslav Kopa, Sušice 5 34
KT0102 Jiřina Marková, Luby 5 34
KT0135 Karel Šafanda, Horažďovice 5 34
KT0039 Miloslava Beranová, Klatovy 2 34
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 2 34
KT0112 František Muchna, Plzeň 2 34
KT0106 Ján Palo, Klatovy 2 34
KT0070 Jiří Presl, Klatovy 2 34

38. – 71. místo

KT0034 Alena Božíková, Nýrsko 5 32
KT0050 Václav Heger, U Sušice 8 31
KT0094 Josef Škach ml., Klatovy 8 31
KT0067 Tomáš Dvořák, Horažďovice 5 31
KT0012 Ladislav Kaiser, Klatovy 5 31
KT0041 Jan Knotek, Týnec 5 31
KT0001 Jiří Pojar, Domažlice 5 31
KT0006 Josef Vacík ml., Nýrsko 5 31
KT0020 Václav Vacherlon, Kolinec 5 31
KT0098 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 2 31
KT0057 Vojtěch Havlík, Klatovy 2 31
KT0046 Mirka Tenglerová, Novosedly 2 31
KT0104 Tomáš Rendl, Kolinec 11 29
KT0066 Josef Soběhart, Klatovy 0 29
KT0014 Karel Karlík, Klatovy -1 29
KT0059 Jiří Mužík, Klatovy 8 28
KT0071 Ladislav Visinger, Klatovy 8 28
KT0082 Pavel Křesák, Plánice 5 28
KT0037 Karel Novák, Nýrsko 5 28
KT0107 Jindřich Pacner, Klatovy 5 28
KT0133 Marie Prasčáková, Horažďovice 5 28
KT0004 Alena Šimková, Domažlice 5 28
KT0073 Jan Voráč ml., Klatovy 5 28
KT0018 Josef Křivánek st., Klatovy 2 28
KT0021 Ivana Lochnerová, Kolinec 2 28
KT0130 Jiří Netušil, Horažďovice 2 28
KT0118 Marian Polešák, Nýrsko 747 2 28
KT0134 Jozef Prasčák, Horažďovice 2 28
KT0131 Pavel Sluka, Horažďovice 2 28
KT0035 Antonín Šetlík, Dešenice 2 28
KT0054 Marie Štraserová, Radinovy 2 28
KT0047 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 28
KT0074 Zdeněk Chudý, Sušice -1 28
KT0084 Věra Strejcová, Plánice -1 28

72. – 101. místo

KT0152 Zdeněk Kazár, Kolinec 8 27
KT0162 Kamil Hůttová, Domažlice 2 27
KT0032 Jiří Suk, Nýrsko 8 26
KT0149 Simona Šimková, Domažlice 8 26
KT0155 Miloš Skořepa, Klatovy -4 26
KT0136 Dana Bláhová, Nýrsko 8 25
KT0024 Jaroslav Soumar, Kolinec 8 25
KT0085 Josef Škach ml., Železná Ruda 8 25
KT0090 Jan Vacík, Klatovy 3 5 25
KT0043 Marie Vacíková st., Nýrsko 5 25
KT0031 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 2 25
KT0079 Karel Chmelenský, Volšovy 2 25
KT0076 Milan Ouda, Mokrosuky 2 25
KT0119 Zdeněk Polomis, Nýrsko 2 25
KT0108 Tomáš Valečka, Klatovy 2 25
KT0013 Jan Šefl, Klatovy -1 25
KT0159 Josef Kazár, Kolinec -1 24
KT0157 Jaroslav Mareš, Klatovy 5 23
KT0093 Stanislav Šít, Klatovy 5 23
KT0160 Vlastimil Zeman, Pačejov 8 22
KT0109 Josef Trojan, Klatovy 5 22
KT0028 Andrea Vovsová, Klatovy 5 22
KT0056 Marie Havlíková, Klatovy 2 22
KT0103 Karel Husa, Klatovy 2 22
KT0048 Ladislav Kubát, Švihov 2 22
KT0110 Josef Trojan ml., Klatovy 2 22
KT0078 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce -1 22
KT0122 Miroslav Malý, Nýrsko -1 22
KT0064 Karel Žejdlík, Klatovy -1 22
KT0080 Antonie Žitníková, Volšovy -1 22

102. – 134. místo

KT0016 Pavel Bečka, Luby 2 21
KT0146 Eduard Marek, Horažďovice 5 20
KT0077 Karel Kremlík, Sušice 2 20
KT0154 Václav Strnad, Svrčovec 2 20
KT0101 František Belfín, Týnec 5 19
KT0096 Václav Bláha, Nýrsko 5 19
KT0005 Michal Javorský, Klatovy 5 19
KT0040 Marie Knotková, Týnec 5 19
KT0092 Bohumír Reitmayer, Klatovy 5 19
KT0058 Pavel Šemro, Klatovy 5 19
KT0027 František Velíšek, Klatovy 5 19
KT0153 Petr Kotrbatý, Plzeň 2 19
KT0019 Josef Křivánek ml., Klatovy 2 19
KT0124 Karel Malý ml., Nýrsko 2 19
KT0138 Karel Pohanka, Plánice 2 19
KT0097 Karel Slavík, Horažďovice 2 19
KT0075 Štefan Chudý, Sušice -1 19
KT0060 Pavel Přerost, Ústaleč -1 19
KT0144 Karel Rejnek, Klatovy -1 19
KT0008 Miroslav Roub, Klatovy -1 19
KT0125 Karel Malý st., Nýrsko -4 19
KT0095 Marie Škachová, Klatovy -4 19
KT0148 Milan Malý, Nýrsko 5 17
KT0150 Jana Boudová, Klatovy 2 17
KT0158 Marcela Voráčová, Klatovy 2 17
KT0151 Milan Šulaj, Kolinec 8 16
KT0083 Jiří Krs, Železná Ruda 26 5 16
KT0042 Marie Vacíková ml., Nýrsko 5 16
KT0140 Jana Rajtmajerová, Klatovy 2 16
KT0030 Marek Bartheldy, Horažďovice 2 15
KT0033 Radek Adamka, Nýrsko 2 14
KT0089 Josef Škach st., Klatovy 3 2 14
KT0156 Jiří Fuka, Sušice -1 14

135. – 168. místo

KT0137 Jan Šafránek, Klatovy 5 13
KT0062 Václav Hasnedl, Kolinec 2 13
KT0002 Marie Pojarová, Domažlice 2 13
KT0003 Lenka Šimková, Domažlice 2 13
KT0052 Václav Štraser, Radinovy 2 13
KT0091 Jiří Kovalčík, Klatovy -1 13
KT0165 Milan Zajíček, Klatovy 2 12
KT0143 Pavel Sládek, Klatovy 2 10
KT0121 Václav Soušek, Nýrsko 2 10
KT0161 Václav Hůta, Domažlice 8 9
KT0164 David Hůtta, Domažlice 8 9
KT0145 Květa Roubová, Klatovy 2 9
KT0166 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 0 9
KT0044 Jiří Zavřel, Klatovy 2 7
KT0007 Blanka Martínková, Klatovy -1 7
KT0114 Dana Mrvová, Kolinec -4 7
KT0163 Marie Hůttová, Domažlice 5 6
KT0022 Danuše Vacherlonová, Kolinec -1 5
KT0129 Erika Bartlová, Železná Ruda 2 4
KT0111 František Muchna st., Plzeň -4 4
KT0168 Terézia Šlehoferová, Zavlekov 2 3
KT0147 Milan Kříha, Železná Ruda -1 3
KT0167 Ludmila Niklová, Janovice nad Úhl. 0 2
KT0065 Pavel Toman, Klatovy 0 2
KT0116 Pavel Vacherlon, Kolinec -1 2
KT0029 Karel Frančík, Kolinec -4 1
KT0023 Jiří Stupka, Horažďovice -7 1
KT0081 Vladimír Balda, Františkova Ves -1 -1
KT0025 Hana Kolorosová, Horažďovice -1 -2
KT0045 Alena Zavřelová, Klatovy -1 -2
KT0128 Stanislav Bartl, Železná Ruda -4 -2
KT0011 Jana Jandová, Klatovy -4 -2
KT0120 Jan Burghauseer, Nýrsko -1 -5
KT0115 Václav Vacherlon ml., Kolinec -4 -5

Na vítězku čeká v redakci cena

V osmém podzimním kole tipovací soutěže čtenářů Klatovského deníku zvítězila se ziskem čtrnácti bodů Marie Thurnvaldová ze Sušice (1 0 1 1 1 1 2 1 2 2).

Jako jediná získala v tomto kole čtrnáct bodů. O tři body méně získali jen Vít Marek z Nýrska a Tomáš Rendl z Kolince.

Po osmém kole se o průběžné první místo dělí dvojice Jiří Havlík z Horažďovic a Oldřich Friš z Klatov, která má na svém kontě 49 bodů. Za nimi jsou s tříbodovou ztrátou František Hosnedl u Sušice, Jan Voráč st. z Klatov a Petr Sládek z Klatov. Za nimi je sedm tipujících se 43 body.

Vítězka osmého kola Marie Thurnvaldová ze Sušice si může ceny, které do podzimní části Tip ligy čtenářů věnovali partneři, vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, Klatovy ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději však v úterý 25. října.

VÝSLEDKY 8. KOLA

1. Horažďovice – Příkosice 1 4:0

2. Sušice – Luby 0 0:0

3. Švihov – Pačejov 1 4:2

4. Starý Smolivec – Chanovice 1 2:1

5. Svéradice – Losiná 1 3:2

6. Železná Ruda – Janovice 1 5:3

7. Dlouhá Ves – Vrhaveč 2 1:2

8. Hradešice B – Nalžovské Hory 2 1:2

9. Měcholupy B – Měčín B 1 4:0

10. Bezděkov B – Vrhaveč B 2 0:1

Supertrefa 37