V jedenáctém podzimním kole tipovací soutěže čtenářů Klatovského deníku zvítězila se ziskem čtrnácti bodů Kamila Hůttová z Domažlic (2 1 1 2 1 2 1 1 1 2). O jejím vítězství musel rozhodnout až třetí pomocný faktor, celkový počet bodů, protože čtrnáct bodů získala se stejným tipem Supertrefy i Marie Hůttová z Domažlic (2 1 2 2 0 2 1 1 1 2). Čtrnáct bodů si v tomto kole připsal i Miroslav Roub z Klatov (2 1 2 2 1 2 1 0 1 2), který však tipoval, že ve vybraných zápasech 11. kola padne 41 branek, zatímco Kamila Hůttová a Marie Hůttová tipovaly 40 vstřelených branek.

Po jedenáctém kole se „utrhl“ Jiří Havlík z Horažďovic, který získal 11 bodů a s celkovým ziskem 76 bodů utekl druhému v průběžném pořadí, Janu Voráčovi st. z Klatov, o devět bodů. Průběžné třetí místo patří Jindřichu Štraserovi z Radinov, který má na svém kontě 64 bodů.

Vítězka jedenáctého kola Kamila Hůttová z Domažlic si může ceny, které do podzimní části Tip ligy čtenářů věnovali partneři, vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, Klatovy ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději však v úterý 15. listopadu.

VÝSLEDKY 11. KOLA

1. Rapid Plzeň – Klatovy 2 0:4

2. Sušice – Žákava 1 5:1

3. Pačejov – Svéradice 1 3:2

4. Strážov – Spálené Poříčí 2 0:3

5. Chanovice – Měčín 0 1:1

6. Hrádek – Dlouhá Ves 2 1:2

7. Vrhaveč – Mochtín B 1 2:1

8. Měcholupy – Bolešiny 0 0:0

9. Ježovy – Železná Ruda B 1 1:0

10. Kvasetice – Kašperské Hory 2 1:6

Supertrefa 34

Pořadí po 11. kole

1. – 3. místo

KT0087 Jiří Havlík, Horažďovice 11 76
KT0072 Jan Voráč st., Klatovy 2 67
KT0053 Jindřich Štraser, Radinovy 2 64

4. – 11. místo

KT0026 Oldřich Friš, Klatovy 2 61
KT0123 Josef Škach st., Nýrsko 2 61
KT0127 František Hosnedl, Sušice -1 61
KT0061 Josef Nový, Týnec 8 58
KT0009 Tomáš Janda, Klatovy 5 58
KT0088 Zbyněk Kubát, Švihov 5 58
KT0017 Jan Sirotek, Klatovy 5 58
KT0068 Zdeněk Říha, Horažďovice 2 58

12. – 26. místo

KT0038 Josef Beran, Klatovy 8 55
KT0055 Jindřich Štraser ml., Radinovy 8 55
KT0126 Marie Thurnvaldová, Sušice 8 55
KT0010 Karel Janda, Klatovy 5 55
KT0086 Václav Lojík, Horažďovice 5 55
KT0105 Kamil Rendl, Kolinec 5 55
KT0117 Vít Marek, Nýrsko 791 2 55
KT0142 Petr Sládek, Klatovy -1 55
KT0036 Václav Vostrý, Nýrsko 5 53
KT0107 Jindřich Pacner, Klatovy 8 52
KT0141 Petr Rajtmajer, Klatovy 8 52
KT0132 Monika Slavíková, Horažďovice 8 52
KT0135 Karel Šafanda, Horažďovice 8 52
KT0102 Jiřina Marková, Luby 5 52
KT0157 Jaroslav Mareš, Klatovy 2 50

27. – 59. místo

KT0001 Jiří Pojar, Domažlice 11 49
KT0079 Karel Chmelenský, Volšovy 8 49
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 8 49
KT0134 Jozef Prasčák, Horažďovice 8 49
KT0070 Jiří Presl, Klatovy 8 49
KT0050 Václav Heger, U Sušice 5 49
KT0112 František Muchna, Plzeň 5 49
KT0020 Václav Vacherlon, Kolinec 5 49
KT0063 Josef Kunc, Sušice 2 49
KT0051 Václav Rendl, Volšovy 2 49
KT0159 Josef Kazár, Kolinec 5 48
KT0098 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 8 46
KT0039 Miloslava Beranová, Klatovy 8 46
KT0133 Marie Prasčáková, Horažďovice 8 46
KT0131 Pavel Sluka, Horažďovice 8 46
KT0094 Josef Škach ml., Klatovy 8 46
KT0057 Vojtěch Havlík, Klatovy 5 46
KT0076 Milan Ouda, Mokrosuky 5 46
KT0099 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 2 46
KT0067 Tomáš Dvořák, Horažďovice 2 46
KT0113 Jana Skalová, Kolinec 2 46
KT0049 Miloslav Kopa, Sušice -1 46
KT0047 Jiří Zavřel ml., Klatovy 11 43
KT0048 Ladislav Kubát, Švihov 8 43
KT0097 Karel Slavík, Horažďovice 8 43
KT0064 Karel Žejdlík, Klatovy 8 43
KT0041 Jan Knotek, Týnec 5 43
KT0109 Josef Trojan, Klatovy 5 43
KT0059 Jiří Mužík, Klatovy 2 43
KT0106 Ján Palo, Klatovy 2 43
KT0006 Josef Vacík ml., Nýrsko 2 43
KT0043 Marie Vacíková st., Nýrsko 2 43
KT0021 Ivana Lochnerová, Kolinec -1 43

60. – 86. místo

KT0162 Kamila Hůttová, Domažlice 14 42
KT0016 Pavel Bečka, Luby 5 42
KT0155 Miloš Skořepa, Klatovy 5 41
KT0104 Tomáš Rendl, Kolinec 2 41
KT0032 Jiří Suk, Nýrsko 2 41
KT0136 Dana Bláhová, Nýrsko 8 40
KT0018 Josef Křivánek st., Klatovy 8 40
KT0125 Karel Malý st., Nýrsko 5 40
KT0092 Bohumír Reitmayer, Klatovy 5 40
KT0085 Josef Škach ml., Železná Ruda 5 40
KT0012 Ladislav Kaiser, Klatovy 2 40
KT0108 Tomáš Valečka, Klatovy 2 40
KT0035 Antonín Šetlík, Dešenice -1 40
KT0090 Jan Vacík, Klatovy 3 -1 40
KT0071 Ladislav Visinger, Klatovy -4 40
KT0077 Karel Kremlík, Sušice 5 38
KT0069 Václav Frühbauer, Horažďovice 2 38
KT0015 Martin Karlík, Klatovy 2 38
KT0130 Jiří Netušil, Horažďovice 0 38
KT0014 Karel Karlík, Klatovy -1 38
KT0060 Pavel Přerost, Ústaleč 8 37
KT0080 Antonie Žitníková, Volšovy 8 37
KT0031 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 5 37
KT0118 Marian Polešák, Nýrsko 747 5 37
KT0037 Karel Novák, Nýrsko 2 37
KT0024 Jaroslav Soumar, Kolinec 2 37
KT0073 Jan Voráč ml., Klatovy -1 37

87. – 117. místo

KT0149 Simona Šimková, Domažlice 2 35
KT0008 Miroslav Roub, Klatovy 14 34
KT0101 František Belfín, Týnec 11 34
KT0138 Karel Pohanka, Plánice 8 34
KT0004 Alena Šimková, Domažlice 8 34
KT0096 Václav Bláha, Nýrsko 5 34
KT0122 Miroslav Malý, Nýrsko 5 34
KT0027 František Velíšek, Klatovy 5 34
KT0160 Vlastimil Zeman, Pačejov 5 34
KT0124 Karel Malý ml., Nýrsko 2 34
KT0084 Věra Strejcová, Plánice 2 34
KT0110 Josef Trojan ml., Klatovy 2 34
KT0042 Marie Vacíková ml., Nýrsko 2 34
KT0028 Andrea Vovsová, Klatovy 2 34
KT0082 Pavel Křesák, Plánice -1 34
KT0046 Mirka Tenglerová, Novosedly -1 34
KT0139 Petr Prosser, Sušice 0 33
KT0152 Zdeněk Kazár, Kolinec -1 33
KT0034 Alena Božíková, Nýrsko -7 33
KT0146 Eduard Marek, Horažďovice 8 32
KT0093 Stanislav Šít, Klatovy 5 32
KT0121 Václav Soušek, Nýrsko 8 31
KT0040 Marie Knotková, Týnec 5 31
KT0140 Jana Rajtmajerová, Klatovy 5 31
KT0103 Karel Husa, Klatovy 2 31
KT0083 Jiří Krs, Železná Ruda 26 2 31
KT0054 Marie Štraserová, Radinovy 2 31
KT0062 Václav Hasnedl, Kolinec -1 31
KT0119 Zdeněk Polomis, Nýrsko -1 31
KT0144 Karel Rejnek, Klatovy -1 31
KT0013 Jan Šefl, Klatovy -1 31

118. – 145. místo

KT0145 Květa Roubová, Klatovy 11 30
KT0151 Milan Šulaj, Kolinec 2 29
KT0022 Danuše Vacherlonová, Kolinec 2 29
KT0156 Jiří Fuka, Sušice 2 28
KT0078 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce 2 28
KT0166 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 0 28
KT0066 Josef Soběhart, Klatovy 0 28
KT0056 Marie Havlíková, Klatovy -1 28
KT0019 Josef Křivánek ml., Klatovy -1 28
KT0153 Petr Kotrbatý, Plzeň 8 26
KT0052 Václav Štraser, Radinovy 2 25
KT0163 Marie Hůttová, Domažlice 14 24
KT0150 Jana Boudová, Klatovy 5 24
KT0169 Jiří Šmucr, Vícenice 5 24
KT0165 Milan Zajíček, Klatovy 5 24
KT0033 Radek Adamka, Nýrsko 2 24
KT0173 Karel Janda, Klatovy 2 24
KT0148 Milan Malý, Nýrsko 2 24
KT0074 Zdeněk Chudý, Sušice 0 24
KT0002 Marie Pojarová, Domažlice 5 22
KT0095 Marie Škachová, Klatovy 5 22
KT0091 Jiří Kovalčík, Klatovy 2 22
KT0137 Jan Šafránek, Klatovy 2 22
KT0143 Pavel Sládek, Klatovy -1 22
KT0030 Marek Bartheldy, Horažďovice 5 21
KT0116 Pavel Vacherlon, Kolinec 8 20
KT0089 Josef Škach st., Klatovy 3 5 20
KT0158 Marcela Voráčová, Klatovy 2 20

146. – 173. místo

KT0029 Karel Frančík, Kolinec 11 19
KT0154 Václav Strnad, Svrčovec 0 19
KT0147 Milan Kříha, Železná Ruda 2 18
KT0003 Lenka Šimková, Domažlice 5 17
KT0005 Michal Javorský, Klatovy 2 17
KT0045 Alena Zavřelová, Klatovy 5 16
KT0168 Terézia Šlehoferová, Zavlekov 5 15
KT0075 Štefan Chudý, Sušice 0 15
KT0058 Pavel Šemro, Klatovy -4 14
KT0111 František Muchna st., Plzeň 8 13
KT0023 Jiří Stupka, Horažďovice 8 13
KT0128 Stanislav Bartl, Železná Ruda 2 13
KT0170 Zdeněk Fric, Bystřice 5 12
KT0081 Vladimír Balda, Františkova Ves 0 12
KT0114 Dana Mrvová, Kolinec 2 10
KT0161 Václav Hůta, Domažlice -1 7
KT0007 Blanka Martínková, Klatovy -4 7
KT0172 Josef Písařík, Klatovy -1 6
KT0025 Hana Kolorosová, Horažďovice 2 4
KT0129 Erika Bartlová, Železná Ruda -1 4
KT0044 Jiří Zavřel, Klatovy -1 4
KT0164 David Hůtta, Domažlice 2 3
KT0167 Ludmila Niklová, Janovice nad Úhl. 0 2
KT0065 Pavel Toman, Klatovy 0 2
KT0011 Jana Jandová, Klatovy -1 1
KT0115 Václav Vacherlon ml., Kolinec 2 -2
KT0171 Václav Petrovič, Sušice 0 -4
KT0120 Jan Burghauseer, Nýrsko -4 -11