1. – 2. místo

KT0029 Josef Škach st., Nýrsko 8 60
KT0049 Václav Vacherlon, Buršice 2 60

3. místo

KT0137 Josef Škach ml., Železná Ruda 2 58

4. – 7. místo

KT0104 Jan Knotek, Týnec 5 57
KT0062 Miloslav Kopa, Sušice 5 57
KT0043 Josef Křivánek ml., Klatovy 5 57
KT0017 Václav Rendl, Volšovy 5 57

8. – 20. místo

KT0088 Petr Prosser, Sušice 11 54
KT0089 Kristýna Prosserová, Sušice 11 54
KT0024 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 8 54
KT0066 Jiří Krs, Železná Ruda 8 54
KT0036 Václav Lojík, Horažďovice 8 54
KT0108 Petr Sládek, Klatovy 8 54
KT0109 Jan Vacík, Klatovy 8 54
KT0120 Josef Braťka, Chanovice 5 54
KT0041 Tomáš Janda, Klatovy 5 54
KT0118 František Muchna, Plzeň 5 54
KT0014 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 2 54
KT0060 Jiřina Marková, Luby -1 54
KT0102 Jaroslav Mareš, Luby 0 52

21. – 44. místo

KT0134 Václava Strnadová, Svrčovec 8 51
KT0065 Karel Šafanda, Třebomyslice 8 51
KT0110 Marie Vacíková ml., Nýrsko 5 51
KT0059 František Velíšek, Klatovy 5 51
KT0126 Marian Polešák, Nýrsko 2 51
KT0082 Ladislav Kaiser, Luby -1 51
KT0141 Josef Vaněk, Strážov 5 49
KT0021 Jana Prosserová, Sušice 8 48
KT0106 Pavel Sládek, Klatovy 8 48
KT0011 Václav Bláha, Nýrsko 5 48
KT0052 Zdeněk Kazár, Kolinec 5 48
KT0103 Marie Knotková, Týnec 5 48
KT0004 Josef Nový, Týnec 5 48
KT0115 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 2 48
KT0074 Zbyněk Kubát, Švihov 2 48
KT0013 Věra Strejcová, Plánice 2 48
KT0086 Jindřich Štraser ml., Radinovy 2 48
KT0097 Josef Vacík, Nýrsko 2 48
KT0051 Danuše Vacherlonová, Kolinec 2 48
KT0037 Jiří Havlík, Myslív -1 48
KT0050 Ivana Lochnerová, Buršice -1 48
KT0101 Ladislav Hošek, Klatovy 5 47
KT0142 Jiří Netušil, Újezd u Chanovic 5 46
KT0144 Pavel Bečka, Luby 2 46

45. – 81. místo

KT0131 Milan Malý, Nýrsko 11 45
KT0044 Václav Frühbauer, Komušín 8 45
KT0087 Marie Štraserová, Radinovy 8 45
KT0031 Jiří Suk, Nýrsko 5 45
KT0033 Tonda Šetlík, Dešenice 5 45
KT0012 Dana Bláhová, Nýrsko 2 45
KT0010 Josef Škach ml., Klatovy 2 45
KT0054 Josef Trojan, Mochtín 2 45
KT0077 Bohumír Reitmayer, Klatovy 8 42
KT0063 Milan Kopa, Sušice 5 42
KT0090 Milan Kříha, Železná Ruda 5 42
KT0133 Václav Strnad, Svrčovec 5 42
KT0111 Marie Vacíková st., Nýrsko 5 42
KT0116 M Bartheldy, Horažďovice 2 42
KT0057 František Belfín, Týnec 2 42
KT0039 Karel Janda ml., Klatovy 2 42
KT0107 Jindřich Pacner, Luby 2 42
KT0091 Jozef Prasčák, Horažďovice 2 42
KT0092 Marie Prasčáková, Horažďovice 2 42
KT0093 Karel Slavík, Dobrotice 2 42
KT0122 Vojtěch Kubík, Kvasetice -1 42
KT0128 Zdeněk Polomis, Nýrsko -1 42
KT0085 Václav Štraser, Radinovy -4 42
KT0072 Josef Škach st.., Klatovy 11 39
KT0055 Josef Trojan ml., Mochtín 8 39
KT0152 Marcela Juřenová, Horažďovice 5 39
KT0125 Václav Soušek, Nýrsko 5 39
KT0099 Ladislav Visinger, Klatovy 5 39
KT0025 Karel Žejdlík, Klatovy 5 39
KT0121 Josef Braťka ml., Chanovice 2 39
KT0032 Václav Vostrý, Nýrsko 2 39
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko -1 39
KT0056 Andrea Vovsová, Klatovy -1 39
KT0026 Monika Slavíková, Dobrotice -4 39
KT0150 Pavel Přerost, Ústaleč 5 38
KT0009 Oldřich Friš, Klatovy -1 38
KT0139 Romana Mezerová, Luby 5 37

82. – 126. místo

KT0071 Jaroslav Bubela, Velhartice 8 36
KT0067 Jaroslav Soumar, Zavlekov 8 36
KT0027 Jiří Zavřel, Klatovy 8 36
KT0007 Jaroslav Havlík, Myslív 5 36
KT0048 Josef Kazár, Kolinec 5 36
KT0035 Miroslav Malý, Nýrsko 5 36
KT0023 Karel Malý ml., Nýrsko 5 36
KT0006 Jan Šefl, Klatovy 5 36
KT0070 Radek Bubela, Velhartice 2 36
KT0069 Lenka Bubelová, Velhartice 2 36
KT0042 Josef Křivánek st., Klatovy 2 36
KT0003 Milan Ouda, Mokrosuky 2 36
KT0094 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 36
KT0018 Antonie Žitníková, Volšovy 2 36
KT0015 Zdena Hegerová, Červené Dvorce -1 36
KT0002 Karel Kremlík, Sušice -1 36
KT0112 Jiří Kovalčík, Klatovy 8 34
KT0143 Stanislav Lorenc, Srbice -1 34
KT0073 Marie Škachová, Klatovy 11 33
KT0001 Patrik Hubáček, Hrádek u Sušice 5 33
KT0127 Karel Novák, Nýrsko 5 33
KT0016 Václav Heger, Červené Dvorce 2 33
KT0076 Zbyněk Kubát ml., Švihov 2 33
KT0124 Vít Marek, Nýrsko 2 33
KT0038 Jaroslav Aška, Železná Ruda -1 33
KT0096 Blanka Martínková, Klatovy -1 33
KT0135 Jiří Mužík, Klatovy 5 30
KT0084 Jindřich Štaser, Radinovy 5 30
KT0061 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 2 30
KT0117 Klára Kubíková, Kvasetice -1 30
KT0046 Petr Rajtmajer, Klatovy -1 30
KT0123 Jan Burghauser, Nýrsko -4 30
KT0019 Karel Chmelenský, Volšovy 5 28
KT0083 Jiří Pour, Klatovy 2 28
KT0030 Alena Božíková, Nýrsko 2 27
KT0008 Marie Havlíková, Klatovy -1 27
KT0045 Jana Rajtmajerová, Klatovy -1 27
KT0138 Petr Scháfer, Chanovice 2 25
KT0098 Karel Husa, Klatovy -1 25
KT0129 Štefan Chudý, Sušice 5 24
KT0095 Miloš Skořepa, Klatovy 5 24
KT0132 Josef Beran, Mochtín -1 24
KT0022 Karel Malý st., Nýrsko -1 24
KT0058 Václav Hasnedl, Bernartice -4 24
KT0005 Jan Palo, Klatovy -4 24

127. – 153. místo

KT0148 Stanislav Bartl, Železná Ruda 5 23
KT0147 Erika Bartlová, Železná Ruda 5 23
KT0145 Josef Sládek, Klatovy 5 23
KT0151 Zdeněk Kovářík, Letovy -4 23
KT0140 Roman Mezera, Luby 5 22
KT0064 Josef Kunc, Sušice 2 21
KT0119 Terézia Šlehoferová, Zavlekov 2 21
KT0028 Radek Adamka, Nýrsko -1 21
KT0114 Hana Kolorosová, Malý bor -4 21
KT0113 Jiří Stupka, Malý bor -4 21
KT0105 Miroslava Pacnerová, Luby 2 18
KT0034 Jiří Nový, Nýrsko -1 18
KT0047 Milan Šulaj, Kolinec -1 16
KT0149 Hana Karlíková, Klatovy 5 15
KT0130 Zdeněk Chudý, Sušice 2 15
KT0053 Jan Sirotek, Klatovy 0 15
KT0136 Pavel Toman, Klatovy -1 14
KT0068 Karel Frančík, Zavlekov -4 12
KT0079 Miroslav Beran, Tajanov 0 10
KT0146 Zdeněk Říha, Velenovy 0 10
KT0075 Ladislav Kubát, Švihov -4 3
KT0080 Jan Gubiš, Stojanovice 0 2
KT0078 Miroslav Beran, Tajanov 0 0
KT0020 František Hosnedl, Sušice 0 -1
KT0153 Miroslav Kratochvíl, Přeštice -1 -1
KT0040 Jana Jandová, Klatovy -7 -3
KT0081 Josef Kadlec, Klatovy 0 -4

Na vítěze šestého kola čeká v redakci cena

V šestém podzimním kole tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku zvítězil se ziskem sedmnácti bodů Josef Škach st. z Klatov se ziskem jedenácti bodů. O vítězi musela rozhodnout supertrefa, kterou vítěz trefil naprosto přesně, protože jedenáct bodů získali také Milan Malý z Nýrska, Petr Prosser a Kristýna Prosserová ze Sušice a Marie Škachová z Klatov.

Šesté kolo zamíchalo pořadím v průběžném vedení. Na čele jsou s šedesáti body Josef Škach st. z Nýrska a Václav Vacherlon z Buršic, na třetí místo se ztrátou dvou bodů na vedoucí dvojici klesl Josef Škach ml. ze Železné Rudy. Za ním je se ztrátou pouhého bodu čtveřice tipařů.

Vítěz šestého kola Josef Škach st. z Klatov si může ceny, hrací kartu do Fortuny v hodnotě 100 Kč, dárky od partnera soutěže K+B elektro expert a poukázku na konzumaci nápojů v hodnotě 100 Kč v Music hospůdce RoKo v Sušici, vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, Klatovy ode dneška nejpozději do úterý 5. října.


VÝSLEDKY 6. KOLA FORTUNA LIGY

1. Chanovice – Holýšov ⋌0                         0:0
2. Klatovy – Horažďovice⋌ 1                         3:2
3. Sušice – Domažlice B ⋌2                         0:3
4. Pačejov – Mochtín⋌ 1                         1:0
5. Měčín – Svéradice⋌ 2                         0:1
6. Velké Hydčice – Sušice B ⋌0                         1:1
7. Janovice – Vrhaveč⋌ 1                         3:0
8. Hradešice B – Malý Bor⋌ 0                         2:2
9. Ježovy – Křenice⋌ 1                         4:2
10. Velhartice – Nalžovské Hory⋌ 1                         3:1

Supertrefa                                       29