1. – 2. místo

KT0017 Václav Rendl, Volšovy 8 65
KT0049 Václav Vacherlon, Buršice 5 65

3. – 6. místo

KT0137 Josef Škach ml., Železná Ruda 5 63
KT0120 Josef Braťka, Chanovice 8 62
KT0104 Jan Knotek, Týnec 5 62
KT0043 Josef Křivánek ml., Klatovy 5 62

7. – 14. místo

KT0059 František Velíšek, Klatovy 8 59
KT0041 Tomáš Janda, Klatovy 5 59
KT0036 Václav Lojík, Horažďovice 5 59
KT0060 Jiřina Marková, Luby 5 59
KT0108 Petr Sládek, Klatovy 5 59
KT0109 Jan Vacík, Klatovy 5 59
KT0062 Miloslav Kopa, Sušice 2 59
KT0029 Josef Škach st., Nýrsko -1 59

15. – 34. místo

KT0106 Pavel Sládek, Klatovy 8 56
KT0082 Ladislav Kaiser, Luby 5 56
KT0126 Marian Polešák, Nýrsko 5 56
KT0065 Karel Šafanda, Třebomyslice 5 56
KT0110 Marie Vacíková ml., Nýrsko 5 56
KT0024 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 2 56
KT0014 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 2 56
KT0066 Jiří Krs, Železná Ruda 2 56
KT0089 Kristýna Prosserová, Sušice 2 56
KT0144 Pavel Bečka, Luby 8 54
KT0141 Josef Vaněk, Strážov 5 54
KT0102 Jaroslav Mareš, Luby 2 54
KT0010 Josef Škach ml., Klatovy 8 53
KT0037 Jiří Havlík, Myslív 5 53
KT0052 Zdeněk Kazár, Kolinec 5 53
KT0103 Marie Knotková, Týnec 5 53
KT0004 Josef Nový, Týnec 5 53
KT0086 Jindřich Štraser ml., Radinovy 5 53
KT0118 František Muchna, Plzeň -1 53
KT0088 Petr Prosser, Sušice -1 53

35. – 61. místo

KT0057 František Belfín, Týnec 8 50
KT0107 Jindřich Pacner, Luby 8 50
KT0093 Karel Slavík, Dobrotice 8 50
KT0012 Dana Bláhová, Nýrsko 5 50
KT0031 Jiří Suk, Nýrsko 5 50
KT0011 Václav Bláha, Nýrsko 2 50
KT0074 Zbyněk Kubát, Švihov 2 50
KT0050 Ivana Lochnerová, Buršice 2 50
KT0021 Jana Prosserová, Sušice 2 50
KT0097 Josef Vacík, Nýrsko 2 50
KT0051 Danuše Vacherlonová, Kolinec 2 50
KT0101 Ladislav Hošek, Klatovy 2 49
KT0142 Jiří Netušil, Újezd u Chanovic 2 48
KT0039 Karel Janda ml., Klatovy 5 47
KT0090 Milan Kříha, Železná Ruda 5 47
KT0122 Vojtěch Kubík, Kvasetice 5 47
KT0092 Marie Prasčáková, Horažďovice 5 47
KT0085 Václav Štraser, Radinovy 5 47
KT0111 Marie Vacíková st., Nýrsko 5 47
KT0044 Václav Frühbauer, Komušín 2 47
KT0033 Tonda Šetlík, Dešenice 2 47
KT0087 Marie Štraserová, Radinovy 2 47
KT0054 Josef Trojan, Mochtín 2 47
KT0115 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice -1 47
KT0013 Věra Strejcová, Plánice -1 47
KT0134 Václava Strnadová, Svrčovec -4 47
KT0139 Romana Mezerová, Luby 8 45

62. – 96. místo

KT0070 Radek Bubela, Velhartice 8 44
KT0069 Lenka Bubelová, Velhartice 8 44
KT0094 Jiří Zavřel ml., Klatovy 8 44
KT0018 Antonie Žitníková, Volšovy 8 44
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 5 44
KT0026 Monika Slavíková, Dobrotice 5 44
KT0032 Václav Vostrý, Nýrsko 5 44
KT0056 Andrea Vovsová, Klatovy 5 44
KT0063 Milan Kopa, Sušice 2 44
KT0128 Zdeněk Polomis, Nýrsko 2 44
KT0091 Jozef Prasčák, Horažďovice 2 44
KT0077 Bohumír Reitmayer, Klatovy 2 44
KT0133 Václav Strnad, Svrčovec 2 44
KT0131 Milan Malý, Nýrsko -1 44
KT0009 Oldřich Friš, Klatovy 5 43
KT0150 Pavel Přerost, Ústaleč 5 43
KT0112 Jiří Kovalčík, Klatovy 8 42
KT0076 Zbyněk Kubát ml., Švihov 8 41
KT0015 Zdena Hegerová, Červené Dvorce 5 41
KT0035 Miroslav Malý, Nýrsko 5 41
KT0023 Karel Malý ml., Nýrsko 5 41
KT0006 Jan Šefl, Klatovy 5 41
KT0152 Marcela Juřenová, Horažďovice 2 41
KT0072 Josef Škach st.., Klatovy 2 41
KT0116 M Bartheldy, Horažďovice -1 41
KT0061 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 8 38
KT0117 Klára Kubíková, Kvasetice 8 38
KT0048 Josef Kazár, Kolinec 2 38
KT0002 Karel Kremlík, Sušice 2 38
KT0042 Josef Křivánek st., Klatovy 2 38
KT0027 Jiří Zavřel, Klatovy 2 38
KT0121 Josef Braťka ml., Chanovice -1 38
KT0055 Josef Trojan ml., Mochtín -1 38
KT0099 Ladislav Visinger, Klatovy -1 38
KT0025 Karel Žejdlík, Klatovy -1 38

97. – 123. místo

KT0038 Jaroslav Aška, Železná Ruda 2 35
KT0016 Václav Heger, Červené Dvorce 2 35
KT0124 Vít Marek, Nýrsko 2 35
KT0071 Jaroslav Bubela, Velhartice -1 35
KT0007 Jaroslav Havlík, Myslív -1 35
KT0125 Václav Soušek, Nýrsko -4 35
KT0151 Zdeněk Kovářík, Letovy 11 34
KT0083 Jiří Pour, Klatovy 5 33
KT0096 Blanka Martínková, Klatovy 0 33
KT0143 Stanislav Lorenc, Srbice -1 33
KT0132 Josef Beran, Mochtín 8 32
KT0030 Alena Božíková, Nýrsko 5 32
KT0123 Jan Burghauser, Nýrsko 2 32
KT0046 Petr Rajtmajer, Klatovy 2 32
KT0001 Patrik Hubáček, Hrádek u Sušice -1 32
KT0127 Karel Novák, Nýrsko -1 32
KT0003 Milan Ouda, Mokrosuky -4 32
KT0098 Karel Husa, Klatovy 5 30
KT0138 Petr Scháfer, Chanovice 5 30
KT0114 Hana Kolorosová, Malý bor 8 29
KT0113 Jiří Stupka, Malý bor 8 29
KT0095 Miloš Skořepa, Klatovy 5 29
KT0008 Marie Havlíková, Klatovy 2 29
KT0045 Jana Rajtmajerová, Klatovy 2 29
KT0135 Jiří Mužík, Klatovy -1 29
KT0073 Marie Škachová, Klatovy -4 29
KT0067 Jaroslav Soumar, Zavlekov -7 29

124. – 154. místo

KT0148 Stanislav Bartl, Železná Ruda 5 28
KT0019 Karel Chmelenský, Volšovy -1 27
KT0034 Jiří Nový, Nýrsko 8 26
KT0105 Miroslava Pacnerová, Luby 8 26
KT0064 Josef Kunc, Sušice 5 26
KT0129 Štefan Chudý, Sušice 2 26
KT0022 Karel Malý st., Nýrsko 2 26
KT0005 Jan Palo, Klatovy 2 26
KT0084 Jindřich Štaser, Radinovy -4 26
KT0147 Erika Bartlová, Železná Ruda 2 25
KT0140 Roman Mezera, Luby 2 24
KT0028 Radek Adamka, Nýrsko 2 23
KT0145 Josef Sládek, Klatovy 0 23
KT0068 Karel Frančík, Zavlekov 8 20
KT0119 Terézia Šlehoferová, Zavlekov -1 20
KT0136 Pavel Toman, Klatovy 5 19
KT0130 Zdeněk Chudý, Sušice 2 17
KT0058 Václav Hasnedl, Bernartice -7 17
KT0047 Milan Šulaj, Kolinec 0 16
KT0146 Zdeněk Říha, Velenovy 5 15
KT0149 Hana Karlíková, Klatovy 0 15
KT0053 Jan Sirotek, Klatovy -1 14
KT0079 Miroslav Beran, Tajanov -1 9
KT0154 Mirka Tenglerová, Novosedly 2 2
KT0080 Jan Gubiš, Stojanovice 0 2
KT0078 Miroslav Beran, Tajanov 0 0
KT0040 Jana Jandová, Klatovy 2 -1
KT0020 František Hosnedl, Sušice 0 -1
KT0153 Miroslav Kratochvíl, Přeštice 0 -1
KT0075 Ladislav Kubát, Švihov -4 -1
KT0081 Josef Kadlec, Klatovy 0 -4

Na vítěze sedmého kola Fortuna ligy čeká v redakci cena

V sedmém podzimním kole tipovací soutěže Fortuna liga čtenářů Deníku zvítězil se ziskem jedenácti bodů Zdeněk Kovářík z Letov, který tohoto počtu získaných bodů dosáhl jako jediný tipující. Jeho tip na 7. kolo byl 1 0 1 1 1 1 1 0 2 2. Dalších 24 čtenářů získalo v tomto kole osm bodů.

Právě díky osmi získaným bodům se do čela průběžného pořadí dostal Václav Rendl z Volšov, který má stejně jako Václav Vacherlon z Buršic 65 bodů.
Na třetím místě je se ztrátou dvou bodů Josef Škach ml. ze Železné Rudy. Za ním je „v závěsu“ trojice Josef Braťka z Chanovic, Jan Knotek z Týnce a Josef Křivánek ml. z Klatov s 62 body.

Vítěz sedmého kola Zdeněk Kovářík z Letov si může ceny, hrací kartu do Fortuny v hodnotě 100 Kč, dárky od partnera soutěže K+B elektro expert a poukázku na konzumaci nápojů v hodnotě 100 Kč v Music hospůdce RoKo v Sušici, vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, Klatovy ode dneška nejpozději do úterý 12. října.

VÝSLEDKY 7. KOLA


1. Stod – Chanovice ⋌1                         2:1
2. Strážov – Horšovský Týn⋌ 2                         2:4
3. Luby – Zbiroh ⋌1                         2:0
4. Hradešice – Žákava⋌ 1                         4:0
5. Dlouhá Ves – Měčín⋌ 2                         1:2
6. Měcholupy – Žihobce ⋌1                         1:0
7. Vrhaveč – Mochtín B⋌ 1                         5:1
8. Hartmanice – Železná Ruda⋌ 1                         3:2
9. Spůle – Janovice B⋌ 2                         2:3
10. Svéradice B – Milčice⋌ 2                         1:2

Supertrefa                                       38