Na vítěze čeká v redakci cena

V sedmém podzimním kole tipovací soutěže čtenářů Klatovského deníku zvítězil se ziskem jedenácti bodů Jindřich Štraser ml. z Radinov (2 0 2 1 1 1 2 1 1 2).

Jako jediný získal jedenáct bodů v tomto kole, kde nakonec bylo pět dvojek (vítězství hostů). O tom, že sedmé kolo pořádně „zamotalo hlavu“ tipařům, svědčí i to, že druhého nejvyššího počtu získaných bodů, osmi, dosáhlo jen šest čtenářů.

Po sedmém kole se o průběžné první místo dělí dvojice Petr Sládek z Klatov a Oldřich Friš z Klatov, která má na svém kontě 44 bodů. Za nimi jsou s tříbodovou ztrátou Josef Beran z Klatov, Jiří Havlík z Horažďovic a Jan Voráč st. z Klatov.

Vítěz sedmého kola Jindřich Štraser ml. z Radinov si může ceny, které do podzimní části Tip ligy čtenářů věnovali partneři, vyzvednout v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, Klatovy ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději však v úterý 18. října.

Tipujte výsledky s Deníkem

Do Tip ligy čtenářů se může i během soutěže přihlásit kdokoliv. Stačí jen natipovat deset vybraných zápasů, řádně vyplnit kupon (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo), který vychází každé úterý, středu a čtvrtek, a zanést ho do redakce nebo zaslat na adresu: Klatovský deník, Zlatnická 29/I, 339 01 Klatovy, vždy do pátku do 14 hodin. Od dalšího kola, kdy budete zaregistrováni, je možno tipovat i na stránkách denik.cz/tipliga, kde se zadávají tipy, Supertrefa, login (číslo hráče – je uvedeno ve výsledkové listině) a vaše heslo.

VÝSLEDKY 7. KOLA TIP LIGY ČTENÁŘŮ

1. Přeštice – Klatovy 1 1:0

2. Luby – Chlumčany 0 0:0

3. Hradešice – Svéradice 2 3:4

4. Chanovice – Švihov 1 3:0

5. Měčín – Žichovice 1 4:3

6. Velký Bor – Žihobce 2 0:1

7. Sušice B – Dlouhá Ves 2 0:2

8. Neznašovy – Strážov B 2 0:1

9. Janovice B – Dešenice 1 4:2

10. Kolinec – Hrádek B 2 3:4

Supertrefa 35

Pořadí po 7. kole

1. a 2. místo

KT0142 Petr Sládek, Klatovy 5 44
KT0026 Oldřich Friš, Klatovy 2 44

3. – 16. místo

KT0038 Josef Beran, Klatovy 5 41
KT0087 Jiří Havlík, Horažďovice 5 41
KT0072 Jan Voráč st., Klatovy 5 41
KT0055 Jindřich Štraser ml., Radinovy 11 38
KT0009 Tomáš Janda, Klatovy 2 38
KT0068 Zdeněk Říha, Horažďovice 2 38
KT0127 František Hosnedl, Sušice -1 38
KT0017 Jan Sirotek, Klatovy -1 38
KT0015 Martin Karlík, Klatovy 5 35
KT0105 Kamil Rendl, Kolinec 5 35
KT0088 Zbyněk Kubát, Švihov 2 35
KT0053 Jindřich Štraser, Radinovy 2 35
KT0086 Václav Lojík, Horažďovice -1 35
KT0123 Josef Škach st., Nýrsko -4 35

17. – 39. místo

KT0039 Miloslava Beranová, Klatovy 5 32
KT0010 Karel Janda, Klatovy 5 32
KT0112 František Muchna, Plzeň 5 32
KT0099 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 2 32
KT0117 Vít Marek, Nýrsko 791 2 32
KT0070 Jiří Presl, Klatovy 2 32
KT0113 Jana Skalová, Kolinec 2 32
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko -1 32
KT0106 Ján Palo, Klatovy -1 32
KT0155 Miloš Skořepa, Klatovy 8 30
KT0014 Karel Karlík, Klatovy 2 30
KT0074 Zdeněk Chudý, Sušice 5 29
KT0098 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 2 29
KT0084 Věra Strejcová, Plánice 2 29
KT0135 Karel Šafanda, Horažďovice 2 29
KT0069 Václav Frühbauer, Horažďovice -1 29
KT0057 Vojtěch Havlík, Klatovy -1 29
KT0049 Miloslav Kopa, Sušice -1 29
KT0102 Jiřina Marková, Luby -1 29
KT0066 Josef Soběhart, Klatovy -1 29
KT0046 Mirka Tenglerová, Novosedly -4 29
KT0034 Alena Božíková, Nýrsko 8 27
KT0036 Václav Vostrý, Nýrsko -1 27

40. – 82. místo

KT0018 Josef Křivánek st., Klatovy 5 26
KT0063 Josef Kunc, Sušice 5 26
KT0054 Marie Štraserová, Radinovy 5 26
KT0020 Václav Vacherlon, Kolinec 5 26
KT0067 Tomáš Dvořák, Horažďovice 2 26
KT0012 Ladislav Kaiser, Klatovy 2 26
KT0041 Jan Knotek, Týnec 2 26
KT0061 Josef Nový, Týnec 2 26
KT0001 Jiří Pojar, Domažlice 2 26
KT0141 Petr Rajtmajer, Klatovy 2 26
KT0047 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 26
KT0021 Ivana Lochnerová, Kolinec -1 26
KT0118 Marian Polešák, Nýrsko 747 -1 26
KT0134 Jozef Prasčák, Horažďovice -1 26
KT0139 Petr Prosser, Sušice -1 26
KT0051 Václav Rendl, Volšovy -1 26
KT0132 Monika Slavíková, Horažďovice -1 26
KT0131 Pavel Sluka, Horažďovice -1 26
KT0006 Josef Vacík ml., Nýrsko -1 26
KT0130 Jiří Netušil, Horažďovice -4 26
KT0035 Antonín Šetlík, Dešenice -4 26
KT0013 Jan Šefl, Klatovy -7 26
KT0162 Kamil Hůttová, Domažlice 8 25
KT0159 Josef Kazár, Kolinec 0 25
KT0073 Jan Voráč ml., Klatovy 8 23
KT0037 Karel Novák, Nýrsko 5 23
KT0079 Karel Chmelenský, Volšovy 2 23
KT0031 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice -1 23
KT0050 Václav Heger, U Sušice -1 23
KT0078 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce -1 23
KT0082 Pavel Křesák, Plánice -1 23
KT0122 Miroslav Malý, Nýrsko -1 23
KT0107 Jindřich Pacner, Klatovy -1 23
KT0119 Zdeněk Polomis, Nýrsko -1 23
KT0133 Marie Prasčáková, Horažďovice -1 23
KT0004 Alena Šimková, Domažlice -1 23
KT0094 Josef Škach ml., Klatovy -1 23
KT0080 Antonie Žitníková, Volšovy -1 23
KT0125 Karel Malý st., Nýrsko -4 23
KT0076 Milan Ouda, Mokrosuky -4 23
KT0095 Marie Škachová, Klatovy -4 23
KT0108 Tomáš Valečka, Klatovy -4 23
KT0064 Karel Žejdlík, Klatovy -4 23

83. – 118. místo

KT0060 Pavel Přerost, Ústaleč 5 20
KT0075 Štefan Chudý, Sušice 2 20
KT0110 Josef Trojan ml., Klatovy 2 20
KT0056 Marie Havlíková, Klatovy -1 20
KT0103 Karel Husa, Klatovy -1 20
KT0048 Ladislav Kubát, Švihov -1 20
KT0059 Jiří Mužík, Klatovy -1 20
KT0144 Karel Rejnek, Klatovy -1 20
KT0008 Miroslav Roub, Klatovy -1 20
KT0090 Jan Vacík, Klatovy 3 -1 20
KT0126 Marie Thurnvaldová, Sušice -4 20
KT0071 Ladislav Visinger, Klatovy -4 20
KT0043 Marie Vacíková st., Nýrsko -7 20
KT0152 Zdeněk Kazár, Kolinec 0 19
KT0016 Pavel Bečka, Luby -4 19
KT0154 Václav Strnad, Svrčovec 8 18
KT0149 Simona Šimková, Domažlice 5 18
KT0157 Jaroslav Mareš, Klatovy 2 18
KT0093 Stanislav Šít, Klatovy 2 18
KT0104 Tomáš Rendl, Kolinec -1 18
KT0032 Jiří Suk, Nýrsko -1 18
KT0077 Karel Kremlík, Sušice -4 18
KT0138 Karel Pohanka, Plánice 5 17
KT0124 Karel Malý ml., Nýrsko 2 17
KT0136 Dana Bláhová, Nýrsko -1 17
KT0153 Petr Kotrbatý, Plzeň -1 17
KT0097 Karel Slavík, Horažďovice -1 17
KT0085 Josef Škach ml., Železná Ruda -1 17
KT0019 Josef Křivánek ml., Klatovy -4 17
KT0109 Josef Trojan, Klatovy -4 17
KT0024 Jaroslav Soumar, Kolinec -7 17
KT0028 Andrea Vovsová, Klatovy -7 17
KT0156 Jiří Fuka, Sušice 2 15
KT0150 Jana Boudová, Klatovy 0 15
KT0146 Eduard Marek, Horažďovice -4 15
KT0158 Marcela Voráčová, Klatovy -4 15

119. – 141. místo

KT0160 Vlastimil Zeman, Pačejov 5 14
KT0101 František Belfín, Týnec 2 14
KT0040 Marie Knotková, Týnec 2 14
KT0005 Michal Javorský, Klatovy -1 14
KT0091 Jiří Kovalčík, Klatovy -1 14
KT0140 Jana Rajtmajerová, Klatovy -1 14
KT0096 Václav Bláha, Nýrsko -4 14
KT0092 Bohumír Reitmayer, Klatovy -4 14
KT0058 Pavel Šemro, Klatovy -4 14
KT0027 František Velíšek, Klatovy -4 14
KT0030 Marek Bartheldy, Horažďovice -1 13
KT0148 Milan Malý, Nýrsko 2 12
KT0089 Josef Škach st., Klatovy 3 0 12
KT0033 Radek Adamka, Nýrsko -4 12
KT0114 Dana Mrvová, Kolinec 5 11
KT0062 Václav Hasnedl, Kolinec 2 11
KT0002 Marie Pojarová, Domažlice 2 11
KT0003 Lenka Šimková, Domažlice 2 11
KT0052 Václav Štraser, Radinovy 2 11
KT0083 Jiří Krs, Železná Ruda 26 -4 11
KT0042 Marie Vacíková ml., Nýrsko -4 11
KT0165 Milan Zajíček, Klatovy 0 10
KT0166 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 2 9

142. – 168. místo

KT0121 Václav Soušek, Nýrsko 5 8
KT0143 Pavel Sládek, Klatovy 2 8
KT0151 Milan Šulaj, Kolinec 0 8
KT0007 Blanka Martínková, Klatovy -1 8
KT0111 František Muchna st., Plzeň -1 8
KT0023 Jiří Stupka, Horažďovice -1 8
KT0137 Jan Šafránek, Klatovy -1 8
KT0145 Květa Roubová, Klatovy -1 7
KT0022 Danuše Vacherlonová, Kolinec 0 6
KT0029 Karel Frančík, Kolinec 5 5
KT0044 Jiří Zavřel, Klatovy -4 5
KT0147 Milan Kříha, Železná Ruda -4 4
KT0116 Pavel Vacherlon, Kolinec -1 3
KT0129 Erika Bartlová, Železná Ruda 5 2
KT0167 Ludmila Niklová, Janovice nad Úhl. 0 2
KT0065 Pavel Toman, Klatovy 0 2
KT0011 Jana Jandová, Klatovy -1 2
KT0128 Stanislav Bartl, Železná Ruda -4 2
KT0163 Marie Hůttová, Domažlice 8 1
KT0161 Václav Hůta, Domažlice 2 1
KT0164 David Hůtta, Domažlice -1 1
KT0168 Terézia Šlehoferová, Zavlekov -4 1
KT0081 Vladimír Balda, Františkova Ves 2 0
KT0025 Hana Kolorosová, Horažďovice 2 -1
KT0115 Václav Vacherlon ml., Kolinec -1 -1
KT0045 Alena Zavřelová, Klatovy -4 -1
KT0120 Jan Burghauseer, Nýrsko -1 -4