1. místo

KT0022 Radek Bubela, Velhartice 14 75

2. – 5. místo

KT0140 František Belfin, Týnec 17 73
KT0078 Pavel Sládek, Klatovy 14 72
KT0049 Karel Kremlík, Sušice 11 72
KT0116 Kristýna Prosserová, Sušice 11 72

6. – 18. místo

KT0032 Jiří Havlík, Myslív 20 69
KT0015 Marie Beštová, Sušice 14 69
KT0040 Karel Janda ml., Klatovy 14 69
KT0055 Josef Křivánek ml., Klatovy 14 69
KT0081 Monika Slavíková, Dobrotice 14 69
KT0082 Jaroslav Soumar, Zavlekov 14 69
KT0096 Jindřich Štraser ml., Radinovy 14 69
KT0062 Josef Vacík ml., Nýrsko 14 69
KT0043 Miloslav Kopa, Sušice 11 69
KT0102 Josef Nový, Týnec 8 69
KT0118 Petr Prosser, Sušice 8 69
KT0117 Jana Prosserová, Sušice 8 69
KT0150 Josef Vaněk, Strážov 11 68

19. – 43. místo

KT0122 Jaroslav Mareš, Luby 14 66
KT0075 Václav Rendl, Volšovy 14 66
KT0119 Jindřich Pacner, Luby 11 66
KT0086 Věra Strejcová, Plánice 11 66
KT0088 Jiří Suk, Nýrsko 11 66
KT0089 Karel Šafanda, Třebomyslice 11 66
KT0097 Marie Štaserová, Radinovy 11 66
KT0018 Dana Bláhová, Nýrsko 14 63
KT0124 Jiřina Marková, Luby 14 63
KT0100 Josef Škach st., Klatovy 14 63
KT0058 Josef Trojan ml., Mochtín 14 63
KT0027 Oldřich Friš, Klatovy 11 63
KT0068 Antonie Žitnková, Volšovy 8 63
KT0077 Jan Sirotek, Klatovy 11 61
KT0114 Marie Praščáková, Horažďovice 17 60
KT0006 Věra Balounová, Janovice nad Úhl. 14 60
KT0019 Josef Braťka st., Chanovice 14 60
KT0108 Ján Palo, Klatovy 14 60
KT0090 Tonda Šestík, Dešenice 14 60
KT0111 Zdeněk Polomis, Nýrko 11 60
KT0091 Josef Škach ml., Klatovy 11 60
KT0012 Pavel Bečka, Luby 8 60
KT0113 Marian Polešák, Nýrsko 8 60
KT0121 Katka Mezerová, Luby 5 60
KT0103 Jiří Netušil, Újezd u Chanovic 11 58

44. – 77. místo

KT0112 Jozef Praščák, Horažďovice 17 57
KT0016 Miloslav Bořík, Klatovy 14 57
KT0028 Václav Heger, Červené Dvorce 11 57
KT0050 Jiří Krs, Žel. Ruda 11 57
KT0052 Zbyněk Kubát, Švihov 11 57
KT0131 Vít Marek, Nýrsko 11 57
KT0079 Petr Sládek, Klatovy 11 57
KT0013 Josef Beran, Mochtín 8 57
KT0038 Jan Jílek, Kolinec 8 57
KT0143 Karel Slavík, Dobrotice 11 55
KT0005 Vladimír Baloun, Janovice nad Úhl. 14 54
KT0115 Jiří Pour, Klatovy 14 54
KT0009 M. Bartheldy, Horažďovice 11 54
KT0039 Tomáš Janda, Klatovy 11 54
KT0104 Karel Novák, Nýrsko 11 54
KT0101 Jan Šefl, Klatovy 11 54
KT0025 Pavel Doležal, Sušice 8 54
KT0083 Václav Soušek, Nýrsko 5 54
KT0141 Pavel Přerost, Ústaleč 14 53
KT0133 Ludovít Molnár, Klatovy 11 52
KT0129 Miroslav Malý, Nýrsko 14 51
KT0094 Terezia Šlehoferová, Zavlekov 11 51
KT0063 Václav Vostrý, Nýrsko 11 51
KT0017 Václav Bláha, Nýrsko 8 51
KT0031 Karel Chmelenský, Volšovy 8 51
KT0127 Milan Malý, Nýrsko 8 51
KT0087 Jiří Stupka, Malý Bor 8 51
KT0145 Ladislav Hošek, Klatovy 14 49
KT0036 Vojtěch Havlík, Klatovy 20 48
KT0098 Václav Štraser, Radinovy 17 48
KT0010 Zd. Bartheldy, Horažďovice 11 48
KT0051 Milan Kříha, Žel. Ruda 11 48
KT0123 Blanka Martínková, Klatovy 8 48
KT0105 Bohuslava Oudová, Mokrosuky 8 48

78. – 128. místo

KT0014 Jan Beška, Sušice 17 47
KT0080 Miloš Skořepa, Klatovy 14 47
KT0059 Josef Trojan, Mochtín 14 47
KT0035 Marie Havlíková, Klatovy 17 45
KT0030 Zdenka Hegerová, Červené Dvorce 14 45
KT0099 Jindřich Štraser, Radinovy 11 45
KT0072 Jana Rajtmajerová, Klatovy 8 45
KT0109 Jaroslav Pavlík, Klatovy 8 43
KT0046 Jan Knotek, Týnec 17 42
KT0071 Stanislav Lorenc, Srbice 17 42
KT0106 Milan Ouda, Mokrosuky 14 42
KT0064 František Velíšek, Klatovy 11 42
KT0073 Petr Rajtmajer, Klatovy 8 42
KT0138 Josef Škach ml., Žel. Ruda 14 40
KT0137 Ladislav Visinger, Klatovy 11 40
KT0037 Karel Husa, Klatovy 14 39
KT0130 Vladimír Melichar, Nýrsko 14 39
KT0007 Erika Bartlová, Žel. Ruda 11 39
KT0061 Andrea Vovsová, Klatovy 11 39
KT0020 Josef Braťka ml., Chanovice 5 39
KT0076 Zdeněk Sýkora, Klatovy 8 37
KT0128 Karel Malý ml., Nýrsko 11 36
KT0069 Karel Žejdlík, Klatovy 8 36
KT0066 Jiří Zavřel ml., Klatovy 2 36
KT0029 Vávlav Frühbauer, Komušín 0 36
KT0155 Robert Diviš, Janovice nad Úhl. 14 35
KT0142 Michal Beran, Mochtín 14 34
KT0125 Svatopluk Macháček, Nýrsko 11 33
KT0134 Karel Malý st., Nýrsko 11 33
KT0132 František Muchna, Plzeň 14 31
KT0067 Evžen Zdeněk, Horažďovice 0 31
KT0042 Josef Kadlec, Klatovy 14 30
KT0034 Václav Hasnedl, Bernartice 11 30
KT0154 Mir. Kratochvíl, Týnec 8 30
KT0054 Josef Křivánek st., Klatovy 5 30
KT0002 Milan Zajíček ml., Klatovy 0 29
KT0001 Milan Zajíček st., Klatovy 0 29
KT0057 Pavel Toman, Klatovy 11 28
KT0004 jaroslav Aška, Žel.Ruda 14 27
KT0065 Jiří Zavřel, Klatovy 11 27
KT0033 Jaroslav Havlík, Myslív 8 27
KT0047 Marie Knotková, Týnec 8 27
KT0011 Libuše Bečková, Luby 5 26
KT0008 Stanislav Bartl, Žel.Ruzda 8 24
KT0120 Roman Mezera, Luby 8 24
KT0126 Jiří Mužík, Klatovy 5 24
KT0092 Josef Škach, Nýrsko 5 24
KT0021 Jaroslav Bubela, Velhartice 0 23
KT0056 Lukáš Kopecký, Klatovy -1 22
KT0026 Karel Frančík, Zavlekov 5 21
KT0044 Hana Kolorosová, Malý Bor -1 21

129. – 156. místo

KT0084 Václav Strnad, Svrčovec 5 20
KT0144 Pavlína Pavlíková, Klatovy 11 19
KT0135 Václav Frümbauer, Komušín 8 19
KT0045 Jiří Kovalčík, Klatovy 8 18
KT0093 Marie Škachová, Klatovy 2 18
KT0041 Jana Jandová, Klatovy -1 18
KT0074 Bohumír Reitmayer, Klatovy 8 16
KT0023 Jan Burghauser, Nýrsko 2 16
KT0148 Stanislav ŠÍT, Klatovy 0 14
KT0048 Vojtěch Kubík, Kvasetice 0 13
KT0110 Kryštof Pavlík, Klatovy 8 12
KT0053 Josef Kunc, Sušice 2 12
KT0085 Václava Strnadová, Svrčovec 5 11
KT0151 Lubomír Laco, Klatovy 11 10
KT0070 Václav Lojík, Horažďovice 0 10
KT0095 Petr Scháfer, Chanovice 0 10
KT0003 Radek Adamka, Klatovy 5 9
KT0024 Alena Božíková, Klatovy 2 9
KT0157 Eva Lambergerová, Klatovy 0 5
KT0156 Veronika Tomanová, Klatovy 0 5
KT0152 Václav Vacherlon, Buršice 0 5
KT0107 Jiří Podráský, Klatovy 0 3
KT0060 Václav Vacovský, Klatovy 0 3
KT0146 Zdeněk Kovářík, Letovy 0 2
KT0153 Ivana Lochnerová, Buršice 0 2
KT0149 Zdeněk Říha, Velenivy 0 2
KT0147 Jan Vacík, Klatovy 0 -4
KT0136 Ladislav Kubát, Švihov -10 -32

Na vítěze čeká v redakci cena

V jedenáctém jarním kole Fortuna ligy čtenářů zvítězil ziskem dvaceti bodů, tedy plným počtem Jiří Havlík z Myslíva, a to díky přesnějšímu tipu supertrefy. V tomto kole dosáhl totiž na plný počet bodů ještě jeden tipující, Vojtěch Havlík z Klatov, ale jeho tip supertrefy byl horší. Do čela soutěže se po jedenáctém kole dostal Radek Bubela z Velhartic se 75 body, na průběžném druhém místě je se ztrátou dvou bodů František Belfín z Týnce. O třetí místo se zatím dělí se ztrátou tří bodů na prvního tři tipující: Pavel Sládek z Klatov, Karel Kremlík ze Sušice a Kristýna Prosserová ze Sušice.

Vítěz jedenáctého kola Jiří Havlík z Myslíva si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I, může vyzvednout ceny, tričko a poukázku na 100 korun do Fortuny. A to ode dneška každý pracovní den od 8 do 16 hodin, nejpozději ale v úterý 15. června.

VÝSLEDKY 11. KOLA TIPOVACÍ SOUTĚŽE ČTENÁŘŮ FORTUNA LIGY

 1. Klatovy – Chrást 2 1:6
2. Strážov – Příkosice 0 0:0
3. Sušice – Luby 1 3:0
4. Žichovice – Přeštice B 1 1:0
5. Měčín – Hradešice 1 6:2
6. Bezděkov – Nezamyslice 2 1:4
7. Hory Matky Boží – Velké Hydčice 0 2:2
8. Bolešiny – Kolinec 1 2:1
9. Dlažov – Zavlekov 2 1:6
10. Pačejov B – Svéradice B 1 4:2

Supertrefa 44