V sobotu fotbalisté Viktorie porazili v Larnace nováčka srbské nejvyšší soutěže RAD Bělehrad 2:0. Obě branky Západočechů zaznamenal kapitán mužstva Pavel Horváth.

Poprvé se zkušený středopolař Viktorie trefil ve 20. minutě a Plzeň jeho brankou vyhrála první poločas. Sedm minut před konce zápasu zpečetil Horváth výhru Viktorie brankou z pokutového kopu.

Svěřenci trenéra Pavla Vrby tak uspěli ve všech třech přípravných zápasech. Kromě výhry nad Bělehradem zdolali na soustředění na Kypru bulharský tým CSKA Sofia a 3:2 a slovenský MFK Dubnica 4:1.

V noci na neděli se výprava fotbalistů Viktorie Plzeň vrací do Čech.

FC Viktoria Plzeň – RAD Bělehrad 2:0 (1:0)

Branky: 20. a 83. (z PK) Horváth.

Sestava Viktorie: Ticháček (46. Daněk) – Ševinský (80. Bauer), Halama (46. Rada), Navrátil (68. Navrátil), Jiráček – Petržela (80. Dvořák), Limberský (80. Blažek), Horváth, Kolář (68. Tatanašvili), Rezek (65. Rezek) – T. Krbeček (46. Mlika). Trenér: Pavel Vrba.