V dresu Viktorie se poprvé v nové sezoně představili po návratu z dovolené reprezentanti Krmnenčík, Hořava, Kopic a Hrošovský. Do první šance zápasu se dostal ve čtvrté minutě Krmenčík, ale domácí gólman Rojík ho vychytal. Pěknou akci předvedli i domácí - na jejím konci pálil Krejčí, jenže Kozáčik míč za svá záda nepustil.

Krejčí byl nejnebezpečnějším hráčem Klatov, jeho další šanci zblokovala plzeňská obrana. Na první branku zápasu čekali diváci do 14. minuty – trefil se plzeňský Kovařík po centru Kopice z levé strany. Druhý gól přidal v 16. minutě reprezentant Krmenčík po rychlé kombinační akci a finální přihrávce Navrátila.

Třetí gól Viktorie vstřelil Havel, po centru Hrošovského, který hlavou přizvedl Krmenčík. Domácí fotbalisty pak podržel výborný gólman Rojík, který zlikvidoval šance Krmenčíka i Kopice. Bojovně hrající domácí se ještě do přestávky dostali do šance Pavlovičem, klatovský záložník však mířil nad branku.

Trenér Viktorie Plzeň Pavel Vrba poslal do druhého poločasu kompletní jedenáctku. Domácí provedl v sestavě pět změn.

Gólový účet druhého poločasu otevřel plzeňský Ekpai, který tak zaznamenal svoji první trefu po svém letním příchodu do Plzně. Po hodině hry se trefil Řezníček přízemní střelou k tyči z hranice šestnáctky a zvýšil vedení Viktorie na 5:0.

V 66. minutě se trefil dalším útočník Viktorie, přízemní střelou k tyči vstřelil šestý gól Chorý. Klatovy byly pod velkým tlakem, dvakrát odvracel míč z brankové čáry domácí Meszáros.

Domácí v závěru podržel brankář Hrachovec, který vytáhl nad břevno střelu Řezníčka a zlikvidoval vyloženou šanci Chorého.

SK Klatovy 1898 – Viktoria Plzeň 0:6 (0:3).

Branky: 14. Kovařík, 22. Krmenčík, 27. Havel, 51. Ekpai, 59. Řezníček, 66. Chorý. Rozhodčí: Houdek – Štěchová, Špindlerová. ŽK: Pernica, Navrátil. Diváci: 1210.

Klatovy: Rojík (46. Hrachovec) – Dolanský (46. Cibulka), Janda (79. Marek), Meszáros, Diviš (46. Žáček) – Krásný (58. Butnaru), Jůda (67. Chirincius), Tříska (46. Sojka), Pavlovič (79. Bošek), Vojtko (46. Szedmák) – Krejčí (58. Aizner).

Viktoria – 1. poločas: Kozáčik – Havel, Řezník, Pernica, Kovařík – Kopic, Hrošovský, Kolář, Navrátil – Bakoš, Krmenčík.

2. poločas: Hruška – Petržela, Hubník, Procházka, Limberský – Štursa, Hořava, Čermák, Ekpai – Chorý, Řezníček.​

Mistrovský titul si v konkurenci 54 závodnic z obou republik vybojovala zkušená Jarmila Machačová z Dukla Praha