Svěřenci trenéra Radka Vodrážky se tak mohou těšit na pondělní los 2. kola českého poháru, který proběhne živě za přítomnosti kamer ČT Sport od 11.00 hodin. V osudí už bude většina týmů z první ligy, a tak se Petřín může utkat i s profesionálním klubem.

FORTUNA ČFL, skupina A, 2. kolo: Bohemians Praha 1905 B - Viktoria Plzeň B (na snímku fotbalisté v červenomodrých dresech) 3:1 (2:1).
V rozhodujících chvílích jsme si počínali naivně a nešikovně, zlobil se trenér

Než ale bude o petřínském soupeři jasno, podívejte se v krátkém sestřihu na vzpomínané utkání 1. kola mezi SK Petřín Plzeň a FK Robstav. Na videu jsou zachycené oba gólové momenty vítězů, a oba stály za to.

„Tohle je strašně fajn, nejen výhra a postup, ale i to, v jaké atmosféře se zápas hrál. Plná tribuna, plná zatáčka, fantazie. Snad to ještě někdy zažijeme," rozplýval se po zápase petřínský kouč Radek Vodrážka.

Zdroj: SK Petřín Plzeň

„V prvním poločase jsme hráli výborně, napadali jsme soupeře a do šancí ho nepouštěli. Ve druhém dějství náš hosté zatlačili, dokázali vyrovnat a vypadalo to, že se utkání prodlouží, ale my dali druhou branku, kterou jsme rozhodli. Jsem rád, že jsme to zvládli, ale ještě víc si vážím toho, jakým způsobem. Nebyla to výhra o náhodném gólu, ale došli jsme si pro to skvělým týmovým výkonem," doplnil Vodrážka, který chválil všechny hráče včetně brankáře Suchého.

FORTUNA divize A, 2. kolo: SK Klatovy 1898 (na snímku fotbalisté v červených dresech) - FC Viktoria Mariánské Lázně (žlutí) 1:4.
OHLASY Z DIVIZE: Raz, dva, tři! Střelec Roubal stihl hattrick za čtyři minuty