Konečném triumfem dvou celků z Pošumaví skončila krajská fotbalová soutěž dorostu. Na prvních dvou místech se umístnil tandem Horažďovice – Luby. První tým tabulky, Horažďovice, uzavřel tažení tímto ročníkem remízou na hřišti třetího Mrákova a na druhé místo se po drtivém vítězstvím v derby s Měčínem probojovaly Luby.

Pozadu v posledním kole nezůstal ani Pačejov, který se rozloučil v této sestavě s dorosteneckou kategorií vysokou výhrou nad Diosem Nýřany.

Mrákov – Horažďovice 1:1 (0:1). Bylo to vyrovnané utkání se spravedlivou dělbou bodů. V prvním poločase měli více ze hry hosté, ve druhé půli se hra vyrovnala Branky: Veverka – Nauš. Diváků: 60. ŽK: 1:1.

Luby – Měčín 8:0 (6:0; branky: Sysel 2, Koželuh, Nový, Voráč, Čížek, Papež, Šnaur; rozhodčí: Špindlerová; diváků: 50; ŽK: 4:1; ČK: 1:1).
Chotěšov – Nýrsko 3:0 (1:0; podrobnosti nehlášeny).

Holýšov – Hrádek 6:3 (5:0; podrobnosti nehlášeny).

Pačejov - Nýřany 11:3 (5:1; branky: Kubaň, Hlůžek, Štěpán, Kodýdek, Klásek 2, Cikán - Vondra, Takáč, Cenk; rozhodčí: Kříž; diváků: 30; ŽK: 1:1).