Poté, kdy Luby v minulém zápase venku přivezly tři body ze hřiště z Nýrska, v následujícím domácím zápase prohrály s nováčkem z Bezdružic 0:3.
Přestože do Blovic Luby zajížděly s vědomím, že se jim zde naposledy nedařilo, když zde prohrály vysoko 4:0, tentokrát vymazaly domácí neúspěch a překvapivě si domů ze hřiště z jižního Plzeňska přivezly z tohoto duelu plný počet bodů.


Zdá se, že nejhůře na výsledky lubských fotbalistů doplácejí ti, kteří se účastní tipovací soutěže Fortuna liga Klatovského deníku a musí tipovat výsledky tohoto fotbalového kolektivu. Ti aby při zapisování správných tipů do tiketů zavírali oči.


Daleko lehčí úlohu mají naopak při tipování výsledků zápasů v podání TJ Sušice. Zde neprodělali ti, kteří tipují ve druhé polovině podzimu pro Sušici vítězství, a nejinak tomu bylo i v souboji doma s nebezpečným nováčkem z Příkosic, které Sušice porazila 3:1.


Ten, kdo si vsadil na vítězství i dalších týmů z Pošumaví v domácím prostředí, Okuly Nýrsko se Zbirohem a Žichovic s Nepomukem, udělal rovněž správně, neboť na obou hřištích zůstaly body doma. Nýrsko vyhrálo 2:1 a Žichovice 1:0.


Jediným kolektivem z Pošumaví, který nebodoval, ostatně jako ve dvanácti ze čtrnácti předcházejících zápasů na podzim, byla rezerva divizních Klatov. Přestože v poločase vedla v Křimicích 1:0 po devadesáti minutách hry to bylo 3:1 pro domácí Křimice.

Miroslav Sedlmaier