Před tímto zápasem dělil oba soupeře ze spodních pater tabulky jeden bod, který měli k dobru hostitelé, a ještě k tomu měli výhodu domácího prostředí. Té také dokonale využili, když jim jejich úlohu ulehčili někteří hráči hostů.

Naopak pochvalu sklidili mladší žáci z města na Otavě, kteří si připsali za zodpovědný výkon odměnu v podobě tří bodů.

DOMAŽLICE – SUŠICE

Starší žáci 4:1 (1:1). Než se stačili hosté rozkoukat, prohrávali 0:1. Do přestávky ale vyrovnali, kdy se střelecky prosadil Michal Šimek, když křížnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Ve druhém poločase už dominovali domácí. „Musím říct, že někteří naši hráči svým výkonem velice zklamali, a tím to domácím usnadnili,“ zlobil se sušický trenér Pavel Hubáček. Sestava TJ Sušice: Havránek, Nový, Myslík, Šašek, Dlouhý, Skrbek, Šimek, Sedláček, Švec, Pešek, Zachata, Jurga, Dohnal, Šoural.

Mladší žáci 1:2 (1:1). Od začátku zápasu měli hosté územní převahu a vytvořili si i několik slibných příležitostí. První gól vstřelil Jakub Jurga, když z přímého kopu za přispění zdi přehodil domácího brankáře. Domácí stačili vyrovnat po hrubé chybě sušické obrany, která nechala úplně volného hráče před svým brankářem. V druhém poločase padla jedna branka, když David Bernátek šel nebojácně do souboje s domácím obráncem, míč se odrazil k volnému Lukášovi Hájkovi a ten střelou k tyči rozvlnil síť domácí branky. Do konce zápasu si hosté zápas kontrolovali a domácí již do žádné šance nepustili. Sestava TJ Sušice: Kožmín, Pavelec, Jurga, Hubáček, Jána, Pojar, Kutil, Miškovič, Brabec, Vichr, Hájek, Dohnal, Nový, Bernátek.

Miroslav Sedlmaier