SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE
STK schvaluje:
a) Výsledky utkání
26.kola OPM a III.třídy , 22.kola IV.tř.sk.A, 10.kola IV.tř.sk.B, OPŽ, OSSP a dodatečně
b) Konečné tabulky okresních soutěží ročníku 2010/2011 - jsou zveřejněny na webových stránkách OFS Klatovy)
c) Postupy – sestupy

Na základě konečných tabulek stanovila STK postupy a sestupy v okresních soutěžích takto:
Okresní přebor
• SESTUP z 1.B třídy - Svatobor Hrádek
• POSTUP – TJ Žichovice do 1. B třídy
• SESTUP do III. třídy - TJ Bezděkov, Start H.M.Boží a v případě neúspěchu v baráži Tatran D. Ves rovněž Sokol Měcholupy
III. třída
• POSTUP – Sokol Týnec, SRK Železná Ruda
• POSTUP MIMO POŘADÍ – Sokol Běšiny za Chanos Chanovice „B“ .
• SESTUP do IV. třídy – Sokol Plánice, Svatobor Hrádek B a v případě sestupu Sokola Měcholupy rovněž Sokol Kvasetice
IV. třída
• POSTUP - SK Kovodružstvo Strážov B, ARBO Velhartice a postup mimo pořadí Sokol Nalžovské Hory (za S. Běšiny)
OPD
• POSTUP - Sokol Kolinec, z druhého místa na žádost klubu doporučen k zařazení do KS Sokol Mochtín
OPŽ
• POSTUP - Sokol Mochtín

d) Schvaluje uspořádání turnaje
• Sokol Milčice - pohárový turnaj v sobotu 9.7. 2011 , začátek ve 13:30 na hřišti v Milčicích.
• Tatran Velké Hydčice - 27. ročník Prácheňský putovní pohár v sobotu 6. srpna 2011, začátek 08:30 , hřiště ve Velkých Hydčicích
Úhrada poplatku za postup mimo pořadí
Sokol Běšiny a Sokol Nalžovské Hory uhradí dle RS čl. 3 společně s uhrazením vkladu do soutěže poplatek za zařazení družstva mimo pořadí ve výši 2 000 Kč.

STK bere na vědomí
• Dopis předsedy TJ Chanos Chanovice pana Václava Štrobla, ve kterém odhlašuje na základě rozhodnutí VV klubu „B“ tým mužů – účastníka OP ze soutěžního ročníku 2011/2012.
• Dopis funkcionáře TJ Chanos Chanovice pana Oldřicha Šebka s návrhem na řešení situace spojené s úbytkem dorosteneckých týmů zapojených do OP.
STK eviduje došlé přihlášky do nového ročníku 2011/2012
Počty účastníků a zařazení do jednotlivých soutěží:
• OPM – 14 družstev: Luby B, Dukla Janovice, So Vrhaveč, So Nezamyslice, TJ Sušice B, So V. Bor, So Měcholupy, TJ Žihobce, Tatran V. Hydčice, So Mochtín B, Hrádek, Železná Ruda, Týnec, Běšiny .
Začátek přeboru sobota 13. 8. 12.kolem, následuje 13. kolo a dále pokračuje 1. a končí 11. kolem.
• III. třída – 14 družstev: Myslív, Horažďovice B, Neznašovy, Hartmanice, Malý Bor, Kvasetice, Veřechov, Hradešice B, Bolešiny, Bezděkov, H. M. Boží, Strážov B, Velhartice a Nalžovské Hory
Začátek přeboru sobota 13. 8. 12. kolem, následuje 13. kolo a dále pokračuje 1. a končí 11. kolem.
• IV. třída skupina A - 11 družstev: Měčín B, Ž. Ruda B, Klatovy B, Vrhaveč B, Janovice B, Bezděkov B, Měcholupy B, Ježovy, Dlažov, Křenice, Spůle .
Zahájení sobota 27. 8. 1. kolem, ukončení 11. kolem 5. 11.
• IV. třída skupina B - 11 družstev: Svéradice B, Pačejov B, Žihobce B, Hrádek B, Bolešiny B, Kolinec, Zavlekov, Kašperské Hory, Plánice, Milčice a Soběšice.
Zahájení sobota 27. 8. 1. kolem, ukončení 11. kolem 5. 11.
• OPD - 7 družstev: Horažďovice B, Malý Bor, Chanovice, Hradešice, Janovice, Pačejov, Hrádek
• OPŽ - 12 družstev: Luby, Švihov, Strážov, Bolešiny, Ž. Ruda, Myslív, K. Hory, N. Hory, Hartmanice, Hradešice, D. Ves, Nezamyslice.
• OPMŽ – 9 družstev: Luby, Měčín, Janovice, Plánice, Klatovy B, Sušice B, Mochtín, Žichovice a Pačejov
• Starší přípravky - 17 družstev: Nýrsko, Luby A, Luby B, Mochtín, Horažďovice, Klatovy A, Klatovy B, Sušice , Janovice, Bolešiny, Měčín, Strážov, N. Hory, Švihov, D. Ves, Pačejov a Chanovice.
• Mladší přípravky - 12 družstev: Hrádek, Kolinec, Luby, Nýrsko, Mochtín, Horažďovice, Bezděkov, Bolešiny, Klatovy A, Klatovy B, Sušice A, Sušice B.
Upřesnění rozdělení družstev žákovských kategorií bude zveřejněno po zařazení družstev STK PKFS v krajských soutěžích .
Zahájení soutěží mládeže nejdříve v prvním týdnu měsíce září.
STK navrhuje DK uložení pokuty :
100,- H. M. Boží, Svatobor Hrádek B - opožděně hlášený výsledek utkání mužů 26. kola (RS 22/11/24)
50,- TJ Žichovice - opožděně hlášený výsledek 10. kolo OPD (RS 22/11/24)
200,- TJ Bezděkov B - kumulace funkcí v utkání 22. kola IV.tř. sk. A (RS 22/11/36)

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
D K t r e s t á:
Důtkou: Tichý Petr (FK Svéradice ) IV. třída sk. B
Zastavením činnosti n e p o d m í n ě n ě od 21. 6. 2011:
OPM - Keřlík Václav (Dukla Janovice) 3 U, Hrach Václav (Sokol Vrhaveč) 1 U
III. třída - Šperl Daniel (Sokol Hartmanice) 1 U, Karlubík Karel (TJ Bezděkov) 2 U
IV. třída sk. B - Sekyra Jan (TJ Žihobce) 4 U
Zastavením činnosti p o d m í n ě n ě do 31.10. 2011:
III. třída - Bláha Luděk 1 U, Lád Jan (Sokol Myslív) 2 U (sed)