SPORTOVNĚ TECHNICKÉ KOMISE

STK schválila

– Výsledky z posledního kola okresních soutěží mimo utkání OPSP Nýrsko B – Sušice B a turnaje ml. přípravek v Hrádku (chybí zápisy).
– Změny termínů a začátků utkání:
23. kolo OPM: Žichovice – H. M. Boží se hraje v sobotu 28. 5. v 17.00 v Žichovicích.
23. kolo III. třídy: Veřechov – Železná Ruda se hraje v sobotu 28. 5. v 17.00v Horažďovicích.
25. kolo III. třídy: Hartmanice – Běšiny se hraje v sobotu 11. 6. v 17.30 v Hartmanicích.
19. kolo OPSP: Sušice A – Nýrsko A bude sehráno ve čtvrtek 2. 6. v 17.30 v Sušici
– Propozice I. ročníku Memoriálu Václava Hrabatého, turnaje pořádaného TJ Sušice pro hráče narozené po 1. 1. 2000 v sobotu 25. června 2011 na hřišti v Sušici.

STK eviduje přihlášky od TJ Start Luby a Dukly Janovice do závěrečného turnaje OP mladších přípravek, který se uskuteční jako kvalifikace k účasti v krajském finále této věkové kategorie. V této souvislosti upozorňuje STK účastníky OPMP, že termín přihlášek do kvalifikačního turnaje, který se koná v Klatovech o víkendu 11. a 12. 6.2011, byl stanoven do 15. 5. 2011.

Přihlášky do soutěžního ročníku 2011/2012.
Na webové stránce OFS Klatovy je umístěn ke stažení tiskopis přihlášky do nového soutěžního ročníku 2011/2012. Na tomto tiskopise jsou uvedeny nejdůležitější informace týkající se podmínek účasti a termínu odeslání na OFS.

STK navrhuje DK uložení pokuty:
50 Kč - SK Bolešiny (neúplně vyplněný zápis z utkání OSSP 14. kola, RS 22/11/36).
100 Kč – Start H. M. Boží (nedostatečně vyplněný zápis z utkání 20. kola OPM, RS 22/11/36).

Nástavbová soutěž mladších žáků
V návaznosti na poslední kolo OP mladších žáků, které ukončí letošní ročník přeboru této věkové kategorie, provedla STK rozlosování nástavbové doplňkové části pro účastníky OP mladších žáků. Nasazení družstev určí konečné umístění v OPMŽ ročníku 2010/11.

PROGRAM NÁSTAVBOVÉ SOUTĚŽE MLADŠÍCH ŽÁKŮ:
21. – 22. 5. :
utkání č. 1 .: 4. tým v konečné tabulce - 1. tým v konečné tabulce, utkání č. 2: 3. – 2., utkání č. 3: 8. – 5., utkání č. 4 : 7. – 6.
28. – 29. 5.:
odvety z 21. a 22. 5. v opačném pořadí.
4. – 5. 6.:
o 1. místo: vítěz utkání č. 2 – vítěz utkání č. 1
o 3. místo: poražený z utkání č. 2 – poražený z utkání č. 1
o 5. místo: vítěz utkání č. 4 – vítěz utkání č. 3
o 7. místo: poražený z utkání č. 4 – poražený z utkání č. 3
18. – 19. 6.:
Odvety z 4. – 5. 6 . hrané v opačném pořadí.
Systém nástavbové soutěže MŽ: utkání se hrají pohárovým způsobem (v případě shody bodů a skóre rozhoduje větší počet vstřelených branek na hřišti soupeře. Při rovnosti těchto kritérií rozhodnou o postupujícím (vítězi) kopy ze značky pokutového kopu.
Ceny: První čtyři týmy v pořadí obdrží diplomy za umístění v doplňkové nástavbové části OPMP.
Hrací dny a začátky: dle rozlosování domácích týmů uvedených v RS a doplňku RS. V případě kolize nutno kontaktovat STK a žádat nařízení klubem navrženého termínu (začátku).

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
D K t r e s t á:
Zastavením činnosti n e p o d m í n ě n ě od 10. 5. 2011:
III. třída: Vališ Jaroslav (Sokol Běšiny) 1 U
OPD: Brejcha Lukáš (Žichovice) 4 U
Zastavením činnosti p o d m í n ě n ě do 15. 9. 2011:
OPM: Pacner Jindřich (Sokol Vrhaveč) 1 U.
IV. třída – sk. A: Bohuslav Lukáš (Dukla Janovice B) 1 U, Skřivánek Pavel (Vrhaveč B) 1 U, Rejtar Vlastimil (Sokol Křenice) 2 U.
OPD: Šmrha Ladislav (TJ Žichovice) 3 U. (sed)