SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE

STK schválila
– Výsledky 15. kola OP mimo utkání Bezděkov – Luby B a H. M. Boží – Žihobce (chybí zápis), III. třídy komplet a dodatečně utkání 14. kola OP Sušice B - Nezamyslice.
– Změny termínů a začátků utkání na základě předložené vzájemné dohody klubů v OPŽ: 2. kolo: Železná Ruda – Mochtín bude sehráno pátek 15.4. v 17.00 na hřišti v Železné Rudě; 4. kolo Strážov – Železná Ruda bude sehráno v sobotu 30.4. v 10.00 na hřišti ve Strážově. Poplatek za provedení změny v souladu s rozpisem soutěží RS účtován SRK Ž. Ruda (změna 2. kola).
– Soupisky A družstev starších přípravek Okuly Nýrsko a TJ Sušice.

STK neschválila
– soupisku A družstva mužů TJ Žihobce A (chybné číslo registrace u hráče Skýpala Zdeněk).
STK bere na vědomí došlý zápis z přípravného utkání Zavlekov – Železná Ruda B.
STK upozorňuje rozhodčí na povinnost kontroly průkazů vystavených OFS Klatovy za účelem střídavého startu v mládežnických týmech hrajících okresní soutěže s důrazem na termín jejich platnosti. Pro jarní část soutěží jsou v platnosti průkazy s platností do 30.6. 2011. U hráčů nastupujících na průkazy určené pro střídavé starty musí být u jména označeno v zápise o utkání písmenem „S“. Start na průkazy vystavené pro podzimní část s platností do 31. 12. 2010 se bude považovat jako neoprávněný.

DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
D K trestá zastavením činnosti p o d m í n ě n ě do 15. 7. 2011:
OP - Jahoda Michal (Sokol Měcholupy), 2 utkání; III. třída - Soukup Václav (Sokol Hradešice), 1 utkání.
Zamítla žádost o prominutí zbytku trestu:
III. třída - Hlaváč Václav (Sokol Hradešice). (sed)