Stala se bez ztráty jediného bodu po jedenácti vyhraných duelech s impozantním skóre 75:13 a ziskem 33 bodů vítězem krajské extraligy. K dovršení tohoto triumfu udělali klatovští sálovkáři poslední krok, když dokázali být v posledním dvojzápase v neděli v Plzni stoprocentně úspěšní. Klatovy B tedy mohly opět po roce slavit obhajobu titulu z krajské extraligy a nechaly tak zapomenout na svůj matný výkon v poháru.

Trivel Klatovy B – FC Sokol Plzeň 5:0 (2:0).

První zápas vyhrály Klatovy bez větších problémů. V zápase opět „řádil“ střelec Petr Mužík.

Trivel Klatovy B – Jahodový servis Plzeň 4:3 (1:2).

Druhý zápas byl i utkáním o první místo. Dobře hrající Jahodový servis vstoupil do zápasu velice iniciativně a dokonce i vedl. Nicméně po trefách Strnada a Mužíka převzal vedení v zápase Trivel a i s mírnými problémy v defenzivě udržel vedení až do konce zápasu. Definitivní tečku za zápasem udělal krásnou individuální akcí Jan Votípka.

Sestava Klatov: Fišr - Helm, Kopecký, Pacner - Strnad, Mužík, Jan Votípka.

Klatovští futsalisté mají tedy pro tuto sezónu dobojováno a mohou se plně koncentrovat na své výkony v mateřských klubech velkého fotbalu.
Triumf v krajské extralize završil pro Klatovy střelecky disponovaný Mužík, který se s 30 góly se stal králem střelců v kraji.

Miroslav Sedlmaier