„Příkosičtí se prý nesešli. Změna mi nevadila, naopak. Přece jen jsme se utkali s kvalitnějším soupeřem, ambiciozním fotbalovým kolektivem, který si už asi po dva roky brousí zuby na postup do vyšší soutěže,“ uvedl trenér fotbalistů TJ Klatovy Jiří Toman, jehož svěřenci s Chrástem nakonec remizovali 3:3.

„Ale byli jsme hlavně v první půli určitě lepším týmem. Vypracovali jsme si i víc šancí, bohužel jsme je všechny nedokázali proměnit v góly,“ konstatoval klatovský lodivod. „Na to že to byl turnajový zápas, který měl přípravný charakter, hráli Chrástečtí na můj vkus až příliš důrazně. Ovšem naši hráči se s tím dokázali vyrovnat,“ připomněl Jiří Toman, který si chce v takových fotbalových konfrontacích udělat obrázek o nejideálnější sestavě pro nadcházející mistrovské bitvy.

„Všichni odehráli slušný zápas, dorostenci i případné posily. Například Michal Voldřich, odchovanec plánické kopané, který je nyní v Praze, se předvedl ve velmi dobrém světle. Také útočník Petr Hovorka, bratr našeho obránce Ladislava. Je to vysoký fotbalista, výborný hlavičkář. Chceme ho získat ze Strakonic výměnou za Zedníka,“ upřesnil Jiří Toman.