Hraje se utkání Bezděkov B – Železná Ruda B a o víkendu se pojede ve všech soutěžích na plné pecky. Jeden duel bude určitě lákat, a tím bude derby v Horažďovicích, kde hrají Klatovy.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 17 hodin.

PÁTEK 9. KVĚTNA – 18.00

IV. TŘÍDA – SKUPINA A: Bezděkov B – Železná Ruda B

SOBOTA 10. KVĚTNA

1. A TŘÍDA

Zruč – Nýrsko. Okula ve Zruči nikdy nepropadla, když tam dvakrát prohrála těsně o branku a v předminulém ročníku dokonce remizovala. K utkání pojede povzbuzena úspěchy na hřištích soupeřů i posledním skalpem Černic. Rozjetí domácí mají stále reálné šance umístit se na čtvrtém barážovém místě a budou hodně zlobit.

Černice – Svéradice. V posledním kole ani jeden z týmů nebodoval. Svéradice doma prohrály se Staňkovem a domácí rupli v Nýrsku. Černice doma prohrály jednou, v září s Horšovským Týnem. O tom, že jsou doma silné, svědčí remíza s Rozvadovem.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Pačejov – Rapid Plzeň B. Hosté jsou momentálně poslední, a tak určitě přijedou s cílem bodovat. Výhra 4:0 doma nad Pačejovem naznačuje, že Rapid by nemusel být soupeřem, který domácím zrovna sedí.

Dlouhá Ves – Štěnovice. Dlouhá Ves na jaře vyhrála pět zápasů ze sedmi a momentálně šestý tým tabulky bude chtít své postavení doma potvrdit.

Měčín – Strážov. Hosté bojují na jaře se zraněními, která již vyřadila čtyři hráče. Měčín tak jde jednoznačně do zápasu v roli favorita.

Starý Plzenec – Horažďovice B. Domácí na svém hřišti již třikrát letos prohráli, a tak budou chtít neúspěch zastavit.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Nezamyslice – Velký Bor, Švihov – Bolešiny, Janovice – Luby B, Hrádek – Běšiny, Vrhaveč – Sušice B

III. TŘÍDA

Nalžovské Hory – Hradešice B (16.00), Velhartice – Týnec, Žihobce – Mochtín B, Velké Hydčice – Měcholupy

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Spůle – Ježovy (hř. Pocinovice)

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Kvasetice – Hrádek B, Veřechov – Soběšice, Kolinec – Plánice, Myslív – Budětice

NEDĚLE 11. KVĚTNA

DIVIZE – SKUPINA A

Sušice – Hořovicko. Sušice na podzim po bezbrankovém poločase na hřišti Hořovicka pětkrát inkasovala. Domácí hřiště je pro Hořovicko doménou, tam kraluje a neinkasuje – v posledních jedenácti utkáních dostalo jen tři branky.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Horažďovice – Klatovy. Oba soupeři do sebe půjdou z prestižních důvodů a také to bude přímý souboj o čtvrté místo, když domácí ztrácí na hosty jediný bod. Klatovy posledních pět zápasů v Horažďovicích nebodovaly a v posledních třech dokonce nedaly ani branku.

Luby – Rokycany B. V Lubech se bude hrát znovu o šest bodů. Rozdíl mezi oběma soupeři činí pět bodů. Hosté vyhráli doma 2:0, takže jsou nyní na tahu Luby.

1. A TŘÍDA

Mochtín – Chodský Újezd. Mochtín hostí souseda v tabulce, a to je šance snížit jeho šestibodový náskok. A že šance tu je, napovídá podzimní výsledek, kdy Mochtín prohrál venku 0:1.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Žichovice – Přeštice B (15.00). Sedm z osmi posledních zápasů dokázal domácí lídr tabulky dotáhnout do vítězného konce. Na podzim vyhrál v Přešticích 5:3.

Hradešice – Starý Smolivec (16.00). Domácím se vrací forma v pravý čas. Vzájemná bilance s hosty hovoří zcela přesvědčivě pro domácí – sedm zápasů, čtyři výhry, jedna remíza, dvě prohry a skóre 20:11.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Malý Bor – Chanovice (16.00), Klatovy B – Železná Ruda

III. TŘÍDA

Svéradice B – Bezděkov (16.00), Strážov B – Kašperské Hory (16.00), Janovice B – Hartmanice

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Měcholupy B – Dlažov, Nýrsko B – Měčín B (15.00), Bolešiny B – Dešenice, Vrhaveč B – Neznašovy

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Pačejov B – Milčice (15.30), Zavlekov – Hory Matky Boží (15.00).

Miroslav Sedlmaier