Divácky zajímavé bude v neděli v 1. A třídě derby ve Svéradicích, kam přijedou Horažďovice. Jedno okresní derby týmů z Klatovska nabídne také 1. B třída, skupina B.

Všechny zápasy, pokud není uvedeno jinak, začínají v 17 hodin.

DIVIZE, SKUPINA A

Český Krumlov – Klatovy (SO, 10.30).

KRAJSKÝ PŘEBOR

Vejprnice – Nýrsko (SO), Domažlice B – Sušice (NE, hř. UMT).

1. A TŘÍDA

Žichovice – Košutka Plzeň (SO, 15.00), Svéradice – Horažďovice (NE, 16.00), Mochtín – Tlumačov (NE).

1. B TŘÍDA, SKUPINA B

Vrhaveč – Chanovice (SO), Pačejov – Štěnovice (SO), Hrádek – Vejprnice B (SO), Klatovy B – Chotěšov (SO), Losiná – Hradešice (NE).

OKRESNÍ PŘEBOR

Sušice B – Měčín (SO), Měcholupy – Svéradice B (SO), Janovice – Luby B (SO), Bolešiny – Hartmanice (SO), Dlouhá Ves – Chudenice (SO), Malý Bor – Budětice (NE, 16.00), Strážov – Železná Ruda (NE, 16.00).

III. TŘÍDA

Kolinec – Velhartice (SO), Dešenice – Žihobce (SO), Velký Bor – Plánice (SO), Nýrsko B – Nezamyslice (SO), Velké Hydčice – Hrádek B (SO), Veřechov – Mochtín B (SO), Běšiny – Kašperské Hory (NE, 16.00).

IV. TŘÍDA, SKUPINA A

Neznašovy – Švihov (SO, 16.00), Ježovy – Dlažov (SO), Vrhaveč B – Měcholupy B (NE), Bezděkov – Bolešiny B (NE), Janovice B – Křenice (NE).

IV. TŘÍDA, SKUPINA B

Myslív – Kvasetice (SO), Zavlekov – Hradešice B (PÁ, 18.00), Nalžovské Hory – Žichovice B (SO, 16.00).

ČESKÉ DIVIZE DOROSTU U19 a U17

Klatovy – Hořovicko (SO, 10.15 U19, 12.30 U17).

KRAJSKÉ PŘEBORY ST. A ML. DOROSTU

Luby – Město Touškov (SO, 10.00 st., 12. 15 ml.), Vejprnice – Nýrsko (NE, 10.00 st., 12. 15 ml.), Sušice – Košutka Plzeň (NE, 10.00 st, 12.15 ml., hř. UMT).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU, SK. B

Chlumčany – Hradešice (SO, 10.00), Horažďovice – Mrákov (SO, 10.00), Blovice – Švihov (NE, 10.15).

KRAJSKÉ PŘEBORY ST. A ML. ŽÁKŮ

Košutka Plzeň – Klatovy (SO, 10.00 st., 11.45 ml.), Sušice – Bolevec (SO, 10.00 st., 11.45 ml., hř. UMT), Horažďovice – Vejprnice (NE, 10.00 st., 11.45 ml.), Nepomuk – Luby (NE, 10.00 st., 11.45 ml.), Nýrsko – Doubravka (NE, 10.00 st., 11.45 ml.).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ, SK. A

Tlučná – Hradešice (PÁ, 18.00), Švihov – Chodov (PÁ, 18.00, hř. Měčín), Hradešice – Mrákov (ST, 17.30).

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Sk. A: Klatovy B – Kolinec (PÁ, 16.30, hř. pod Hůrkou), Bolešiny – Železná Ruda (SO, 14.00), Strážov – Nalžovské Hory (NE, 10.00). Sk. B: Sušice B – Horažďovice B (PO, 17.00, hř. UMT), Doubravice-Sedlice – Hrádek (SO, 13.00), Chanovice – Svéradice-Pačejov (SO, 13.30).