Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 17 hodin.

SOBOTA 6. ČERVNA

DIVIZE – SKUPINA A

Klatovy – Karlovy Vary. Hosté při svojí poslední návštěvě Pošumaví byli úspěšní. V Sušici prokázali dobrou formu i to, že mají střelce, kteří umí vyrovnané zápasy rozhodnout. V tabulce jsou na pátém místě.

Český Krumlov – Sušice. Sušice nemá na poslední podzimní zápas s Českým Krumlovem, který prohrála doma 1:5, dobré vzpomínky. Českému Krumlovu se doma daří, letos tam ztratil pouze bod po remíze s plzeňskou Doubravkou a v šesti jarních zápasech na svém hřišti pouze dvakrát inkasoval.

1. A TŘÍDA

Lhota – Nýrsko (hř. TJ Dobřany). V minulém kole dokázala Lhota vyhrát na hřišti Mýta přesvědčivě 4:0 a a také v posledním domácím duelu se bude chtít rozloučit se svými příznivci co nejlepším výsledkem. Nýrsko k zápasu jede bez toho, že musí, může tam jen překvapit.

Pačejov – Stod. V posledním domácím zápase Pačejov završí velmi úspěšné období místní kopané. Dvě kola před koncem je v obdobné situaci jako před rokem v 1. B třídě, stále má možnost zahrát si znovu baráž o postup. V posledních třech zápasech nastříleli Pačejovští 15 branek a ani jednou neinkasovali.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Chanovice – Strážov. Domácí jsou v maximální pohodě, v tabulce jsou v nejlepší společnosti a úspěšnou jarní bilanci budou chtít dotáhnout do vítězného konce. Jediný bod letos na jaře doma ztratili s lídrem tabulky Košutkou. Do zápasu se Strážovem, se kterým na podzim remizovali 3:3 a prohráli na PK, jdou v roli jasného favorita.

Měčín – Blovice. Oba kolektivy půjdou do zápasu s vědomím, že musí vyhrát, a tak lze očekávat velký souboj o nejdůležitější jarní body v této soutěži. Při nerozhodném výsledku a vítězství domácích na pokutové kopy by se bodová bilance v tabulce vyrovnala. Vzájemné zápasy by oba vyhrál Měčín na PK, a to by mu hrálo do not.

Mochtín – Dlouhá Ves. Hostům již o nic nejde, ale bude se hrát o prestiž. Domácí musejí vyhrát, neboť poslední duel hrají v Plzni na hřišti prvního týmu.

OKRESNÍ PŘEBOR

Bolešiny – Luby B

III. TŘÍDA

Švihov – Budětice, Týnec – Železná Ruda, Svéradice B – Kašperské Hory, Velké Hydčice – Milčice, Dešenice – Žihobce

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Ježovy – Měčín B, Dlažov – Měcholupy B, Chudenice – Železná Ruda B, Janovice B – Vrhaveč B

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Nalžovské Hory – Soběšice (16.00), Kvasetice – Hory Matky Boží, Veřechov – Plánice, Sušice C – Kolinec

NEDĚLE 7. ČERVNA

KRAJSKÝ PŘEBOR

Horažďovice – Rokycany B. Poslední velká příležitost k záchraně s využitím domácího prostředí čeká domácí tým. V tomto klání půjde o šest bodů se sousedem v tabulce, který má pouze o jeden bod více než Horažďovičtí. Maximální bodový zisk je to, co domácí potřebují, neboť v posledním kole je čeká těžká překážka v Přešticích.

1. A TŘÍDA

Žichovice – Doubravka B (15.00). Rezerva divizní Doubravky musí ještě nějaký bod získat, a tak nenechá určitě nic náhodě a přijede v kvalitní sestavě, neboť A tým hraje duel v sobotu. Při kolísavých jarních výkonech domácích jsou ve hře všechny varianty výsledku.

Luby – Svéradice. Hostům stačí k přímému postupu do krajského přeboru získat bod. Luby na podzim ve Svéradicích uhrály remízu a doma to chtějí určitě vylepšit. To ale znamená připravit hostům první letošní jarní prohru.

OKRESNÍ PŘEBOR

Sušice B – Mochtín B, Malý Bor – Hradešice, Nezamyslice – Klatovy B, Měcholupy – Běšiny, Janovice – Vrhaveč, Velký Bor – Hrádek

III. TŘÍDA

Bezděkov – Hartmanice, Zavlekov – Velhartice (15.00)

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Nýrsko B – Bolešiny B (15.00), Spůle – Neznašovy (10.15, hř. Pocinovice)

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hrádek B – Chanovice B, Pačejov B – Myslív (15.30)

MLÁDEŽ

PÁTEK 5. ČERVNA

Okresní přebor mladších žáků: Kolinec – Plánice (16.00), Dlouhá Ves – Strážov (16.00)

SOBOTA 6. ČERVNA – 10.00

Závěrečný turnaj mladších přípravek, 10.00, hřiště v Janovicích. Účastníci: Mochtín, Hrádek, Klatovy, Janovice, Nýrsko, Luby, Horažďovice.

Krajská soutěž dorostu: Sušice – Holýšov, Mrákov – Nýrsko, Chotěšov – Horažďovice.

Krajský přebor starších žáků: Stříbro – Luby (13.00), Horažďovice – Přeštice, Košutka Plzeň – Sušice.

Okresní přebor mladších žáků: Měčín – Chanovice, Pačejov – Bolešiny, Hrádek – Klatovy B (14.30)

NEDĚLE 7. ČERVNA – 10.00

Závěrečný turnaj starších přípravek, 10.00, hřiště v Horažďovicích. Účastníci: Nepomuk, Plánice, Klatovy, Sušice, Nýrsko, Kolinec, Luby, Horažďovice.

Okresní přebor dorostu: Nalžovské Hory – Strážov, Hartmanice – Bolešiny.

Krajská soutěž dorostu: Blovice – Luby (14.00), Hradešice – Mochtín.

Krajský přebor starších a mladších žáků: Nýrsko – Tachov.

Okresní přebor mladších žáků: Žichovice – Mochtín (10.30), Nalžovské Hory – Švihov (hř. Zavlekov)

PONDĚLÍ 8. ČERVNA

Okresní přebor mladších žáků: Sušice B – Luby B (17.30)

Miroslav Sedlmaier