Z úspěšné štace se vrátili divizní žáci TJ Sušice. Dokázali vyhrát regionální fotbalové derby dvou sousedů v tabulce na hřišti FK Tachov. Tento duel byl pro starší žáky o to důležitější, neboť se v něm hrálo vzhledem k postavení obou soupeřů v tabulce o šest bodů. Starší žáci z města na Otavě konečně prolomili sérii nepovedených výsledků a ze hřiště soupeře přivezli tři body. Díky uzdravení několika hráčů, a tím zvýšení potřebné konkurence, mohli trenéři přistoupit ke změnám v sestavě, které vedly k rozdílnému přístupu hráčů k utkání. Blízko k vítězství měli v Tachově i mladší žáci ze Sušice, kteří byli po celé utkání lepším týmem a inkasovali vyrovnávací branku od domácích až v samotném závěru.

STARŠÍ ŽÁCI 0:4 (0:2). V 18. minutě zápasu poslal hostující Brož krásnou kolmou přihrávku na Staňka, který však přestřelil. Od této chvíle se začala hra přesouvat na polovinu domácích a ve 23. minutě Brož krásnou střelou z 20 metrů nedal šanci brankáři domácích a míč se odrazil od břevna do branky. Ve 35. minutě zápasu rozehrávali hosté rohový kop a po důrazném náběhu stopera Reisnera to bylo 2:0. Sušice ve druhém poločase kontrolovala hru a dostávala se do dalších šancí. Dvě kolmé přihrávky na uzdraveného Svobodu a přesné zakončení přinesly navýšení skóre a potřebný klid pro sušické mladíky.

Sestava Sušice: Volák - Novák, Reisner, Gréger, Chudý - Staněk (Brabec), Brož, Kutil, Harant - Svoboda, Lintner (Švec).

MLADŠÍ ŽÁCI 2:2 (1:1). Hosté byli v prvním poločase jasně lepším týmem, zavřeli domácí na jejich polovině, dobře kombinovali, ale ze spousty příležitostí dokázali využít jen jediné, když se ve velkém vápně dokázal šikovně uvolnit Jirka Motl. V samotném závěru prvního poločasu po velké chybě obrany darovali domácím vyrovnání. V druhé půli se hosté po rychlém brejku dostali opět do vedení, kdy přesně křižnou střelou po zemi skóroval opět Jiří Motl. Domácí ovšem nesložili zbraně, což tse jim vyplatilo a v samotném závěru vyrovnali.

Branky za hosty: Motl Jiří 2. Sestava Sušice: Šoural, Myslík, Pavelec, Pojar, Vítovec (Hána), Sedláček, Dohnal (Hubáček), Nový Jan, Motl, Svoboda, Vichr (Jurga). (sed)