Stopka dalšího bodového zisku se soupeřem ze spodních pater tabulky se určitě nečekala.

TJ SUŠICE – FC HOŘOVICKO

Starší žáci 1:3 (0:2).

Již ve 4. minutě zápasu přišla chyba domácího brankáře, který vyběhl k postranní čáře a místo odkopu volil rozehrávku do hřiště. Hostující hráč toho pohotově využil a míč poslal do prázdné branky. Tato situace s domácími pořádně otřásla a hosté toho využili ke vstřelení druhé branky. Za tohoto stavu Sušice zrychlila hru a měla šance, ale malým důrazem v pokutovém území nedokázala snížit nepříznivý stav.

Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a ve 40. minutě zápasu Kutil poslal kolmou přihrávku za obranu hostí, kam si zaběhl Brož, obešel i brankáře hostí a do prázdné branky zavěsil. Domácím vstřelená branka pomohla a vypracovali si ještě několik příležitostí, které však neskončily v síti, a tak v poslední minutě přišla střela hostujícího hráče, kterou stanovil konečný výsledek zápasu. Branky za domácí: Brož.

Mladší žáci 6:3 (3:3)

Bylo to velmi vyrovnané, zajímavé utkání. První poločas se hrál útočný fotbal, kdy domácí vždy dotahovali jednobrankový náskok hostů. Do kabin se odcházelo za stavu 3:3. Druhý poločas se dokázali prosadit již jen domácí střelci. Branky za domácí: Svoboda 2, Dohnal, Hájek, Sedláček, Motl. (sed, vs)