První, 3. ročník turnaje „O pohár starosty města Sušice“, bude pro družstva s výkonností krajského přeboru, 1. A třídy, respektive 1. B třídy Druhý turnaj bude uspořádán pro celky s nižší výkonností jako 3. ročník „Zimního turnaje TJ Sušice“.

„V prvním turnaji předpokládáme, že každý z účastníků by sehrál minimálně pět utkání, u druhého turnaje utkání čtyři. Programy turnajů budou koncipovány tak, že u prvého turnaje se uskuteční zahajovací utkání v poslední dekádě měsíce ledna a závěrečná utkání se odehrají do konce února. Druhý turnaj bude zahájen 25. února 2012 a skončí týden před zahájením jarní části mistrovských soutěží okresu Klatovy. Veškeré zápasy budou sehrány na umělé trávě III. generace na stadionu v Sušici. Hracími dny budou soboty nebo neděle, jiné termíny budou možné jen po dohodě s pořadateli a se soupeřem,“ informoval předseda fotbalového klubu TJ Sušice Vratislav Krulich.

Startovné za mužstvo zůstane v relaci předchozích dvou ročníků – u prvního turnaje v rozmezí 8 000 až 10 000 Kč (cena bude stanovena v závislosti na počtu odehraných utkání). U druhého turnaje by se cena měla pohybovat okolo 6 500 Kč.

„Žádáme všechny zájemce o účast v některém z turnajů, aby se přihlásili nejpozději do 31. října,“ doplnil Krulich.

Kontakt pro přihlášky nebo případné dotazy: Vratislav Krulich (MT: 724 114 508, e-mail vkrulich@centrum.cz), Jan Staněk (MT: 606 751 63, susicefotbal@centrum.cz).

Miroslav Sedlmaier