A slavit s nimi mohou i ti, kteří k tomu budou mít důvod – a tím může být i oslava úspěchu v podobě bodového zisku ve fotbalových soutěžích. Ty se v divizi, v krajském přeboru a v 1. A třídě přehoupnou do druhé poloviny, a to po zahájení druhých poločasů v utkáních v těchto soutěžích.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 16.30 hodin.

SOBOTA 28. ZÁŘÍ

KRAJSKÝ PŘEBOR

Klatovy – Domažlice B. Klatovy si výsledky na domácím hřišti výrazně pokazily pověst z minulých ročníků. V sobotním zápase je čeká soused v tabulce se stejným počtem bodů, s nímž ale mají úspěšnou bilanci – tři výhry, jednu remízu a vysoce aktivní skóre 14:4.

Horní Bříza – Luby. Horní Bříza doma ve třech podzimních zápasech ještě neklopýtla. Oba loňské zápasy se Startem vyhrála, a proto by byl jakýkoliv bodový zisk hostů velmi cenný.

1. A TŘÍDA

Chlumčany – Mochtín. Chlumčanské hřiště není nedobytnou tvrzí. O tom přesvědčila Žihle, která si z Chlumčan v předminulém kole odvezla tři body.

Nýrsko – Staňkov. Oba kluby měly v minulém ročníku opačné starosti. Okula se potýkala s existenčními problémy, Staňkov absolvoval spanilou jízdu v 1. B třídě, na jejímž konci bylo 2. místo a postup. Tam se poté začal adaptovat, přišly i tři výhry. Vítězné tažení zastavil až lídr Rozvadov.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Štěnovice – Hradešice (16.00). Domácí, kteří v minulém ročníku skončili druzí a bojovali v baráži o postup, zatím na své první vítězství čekají. Poslední vzájemný zápas ve Štěnovicích skončil remízou.

Losiná – Horažďovice B. Domácí ještě na svém hřišti neprohráli, ale na první výhru museli čekat až do minulého kola, kdy vyhráli nad přeštickou rezervou. Nováček z Horažďovic přijede se snahou o co nejlepší výsledek i o možný první bodový zisk na hřišti soupeře.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Velký Bor – Malý Bor, Nezamyslice – Švihov, Chanovice – Janovice, Žel. Ruda – Vrhaveč

III. TŘÍDA

Nalžovské Hory – Svéradice B, Týnec – Strážov B, Kašperské Hory – Žihobce, Hartmanice – Velké Hydčice (14.00)

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Dlažov – Spůle, Měcholupy B – Křenice, Ježovy – Nýrsko B, Měčín B – Bolešiny B, Železná Ruda B – Vrhaveč B (13.45), Dešenice – Neznašovy

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Sušice C – Kvasetice, Milčice – Veřechov, Soběšice – Kolinec, Hory Matky Boží – Myslív, Plánice – Budětice (16.00)

NEDĚLE 29. ZÁŘÍ

DIVIZE – SKUPINA A

Sušice – Tachov. Hosté jsou v roli favorita. V tabulce jsou na 4. místě a získali o osm bodů víc než domácí. Oba celky jsou pozitivně naladěny po vítězstvích – Tachov z domova s Doubravkou a Sušice ze hřiště plzeňských energetiků.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Horažďovice – Příkosice. Tento duel bude o černého Petra tabulky. Domácí ale všechny vzájemné zápasy s hosty vyhráli a Příkosice ještě v Horažďovicích nedaly ani branku.

1. A TŘÍDA

Svéradice – Křimice (16.00). Domácí jsou vítězně naladěni. To jim velí získat tři body a zapsat si do vzájemné statistiky první úspěch.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Přeštice B – Pačejov (10.15). Hřiště v Přešticích není zrovna tím, na kterém by se Pačejovu výsledkově extra dařilo.

Žichovice – Dlouhá Ves (15.00). Na jaře zvítězili domácí 2:0 a i v předcházejících čtyřech zápasech v Žichovicích Dlouhá Ves na body ani jednou nedosáhla.

Rapid Plzeň B – Měčín. Domácí nováček na podzim neuspěl pouze na hřišti ve Starém Plzenci. Hosté ale dokáží překvapit venku, čehož jsou důkazem body z Pačejova.

Strážov – Žákava (16.00). Strážov hledá jarní formu, jeho soupeř staví bodové zisky na výsledcích doma, venku toho moc nedokáže. Mezi jeho úspěchy v minulém ročníku ale patří výhra 4:3 ve Strážově.

OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Bolešiny – Klatovy B, Luby B – Hrádek, Běšiny – Sušice B (15.00)

III. TŘÍDA

Hradešice B – Velhartice (16.00), Bezděkov – Janovice B, Mochtín B – Měcholupy

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hrádek B – Zavlekov.

Miroslav Sedlmaier