Oběma dorosteneckým kolektivům se cíl vydařil, starší si odvážejí bod, mladší všechny tři.

POSTŘEKOV – SUŠICE

Starší dorost 2:2 (0:1). V 17. minutě po chybném výkopu domácího brankáře Franta Matějka z 30 metrů poslal hosty do vedení. Až do konce první poloviny utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou, domácí se snažili o vyrovnání, ale hosté si výsledek pohlídali. Do druhé půle hosté nastoupili nekoncentrovaně a již ve 49. minutě se výsledek měnil. V 52. minutě po rychle rozehraném autovém vhazování a po zaváhání obrany hostů se dostali domácí do vedení. Stínem utkání bylo zranění Martina Mataše, který hřiště opouštěl na nosítkách. Hosté se těžko vraceli do zápasu, ale nasazení a bojovnost jim přinesly alespoň bod. V 78. minutě Michal Kodýdek pronikl do velkého vápna a prudkou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Branky za Sušici: 17. Matějka, 78. Kodýdek.

Mladší dorost: 0:5 (0:3). Pro hosty byli domácí příjemným soupeřem. Hosté soupeře přehrávali kombinační hrou a agresivitou. Výsledek odpovídá průběhu utkání. Branky: 28. a 43. Beránek, 35. a 38. Vrhel, 89. Kliment.