Trenér Brabec se svými asistenty rozdělil své svěřence na dvě části. První hrála v sobotu v Žichovicích s místní TJ. Druhá polovina mužů TJ Sušice odjela v neděli do Krchleb, kde se utkala s účastníkem krajského přeboru z Holýšova.

TJ Žichovice - TJ Sušice 0:5 (0:2). Do hry zasáhl i sušický trenér, aby svým mladým hráčům prakticky ukázal některé fotbalové dovednosti, které po nich bude v průběhu sezony požadovat. Branky TJ Sušice: Šimeček Jaroslav ml. 2, Brabec Jiří st., Marek Luděk, Tuček Štěpán.

Stafin Holýšov - TJ Sušice 2:0 (0:0). V první půli byli lepší fotbalisté ze Šumavy, a kdyby svých šancí využili, mohli jít v poločase do šatny minimálně s dvoubrankovým vedením. Do druhé půle nastoupily oba týmy s několika změnami a převahu získalo mužstvo Holýšova, které dvěma góly strhlo vítězství na svoji stranu.

Další přípravný zápas sehrají muži TJ Sušice dnes od 18.00 hodin na hřišti Tatranu Prachatice. (sed)