Cestu za svým posledním zápasem venku na jih Čech naštěstí nemusí opakovat TJ Sušice. Na hřišti svého hostitele Malše Roudné sice Sušičtí opět neuspěli, ale alespoň tam prohráli čestně, tím nejtěsnějším brankovým rozdílem, když jediný gól zápasu dali domácí v 65. minutě z penalty.

TJ MALŠE ROUDNÉ – 
TJ SUŠICE 1:0

Hosté nebyli v Roudném daleko ke svému premiérovému diviznímu bodu v tomto ročníku, ale gól se jim střelit nepodařilo, a tak domácím ke třem bodům stačila proměněná penalta.

„Tentokrát to byl vyrovnaný zápas, hráli jsme lépe než v posledních utkáních. Přestože nám pro zranění chyběli další dva hráči, tak to mužstvo odpracovalo dobře. Bohužel šance, které jsme měli, jsme neproměnili a dostali jsme gól z penalty. Hráči, kteří u toho byli, tak tvrdili, že být neměla, ale domácí zase budou tvrdit, že byla. Byl výborný terén, ale kluzký, a hráči, který se chystal ke střele, podjely nohy. Náš mu vypíchl balon a on pak našeho hráče trefil do nohy. Rozhodčí byl asi špatně postavený a odpískal penaltu," popsal rozhodující moment zápasu trenér Sušice Jan Staněk.

Poločas: 0:0. Branka: 65. (PK) Píša. Rozhodčí: Hurych – Opočenský, Hrkal. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

Sestava Sušice: Gill – Vichr, Fuchs, Kysilka, Klíma, Vrhel, Králík, Varga (82. Hubáček), Čanecký (78. Bachroň), Skuhra (46. Hájek), Hrubec.

Podzimní část zakončí Sušice doma v neděli 20. listopadu proti Sedlčanům.

Miroslav Sedlmaier