Domácího prostředí dokázaly naplno využít Horažďovice a také Klatovy, které si připsaly první domácí výhru, když ta úplně první byla poloviční. Neuspěly pouze Luby, které se vrátily z Nepomuku bez bodů.

Po odehraných sedmi ze třinácti podzimních kol jsou v tabulce nejvýše se 24 body, na 4. místě, dorostenci Horažďovic, o stupínek níže s jednobodovým odstupem je dorost Sušice, Klatovy s 10 body drží 8. místo a Luby se ziskem 9 bodů jsou na desátém místě.

Horažďovice – Smíchov Plzeň 3:0 (1:0). Úvod utkání patřil domácím, ale gólově udeřilo až ve 45. minutě, když vysunutí Jana Sovy proměnil Lukáš Zdichynec ve vedoucí gól. Ve druhé půli si domácí v úvodu vybrali slabší chvilku, ale hosté se k pořádnému zakončení nedostali. Poté Horažďovice přidaly a konec zápasu, kdy vítězství pojistil dvěma brankami Jaroslav Kubaň, si už pohlídaly.

Branky: 78., 81. Kubaň, 45. Zdichynec. Rozhodčí: Bošek Petr. ŽK: 2:0. Diváků: 30.

Sušice – Přeštice 3:0 (1:0). Domácí v duelu se sebevědomým týmem hostů zahráli výborně a organizovaně v obraně. Ta byla pro hosty nepřekonatelnou překážkou.

Branky: Reitmajer, Vrhel, Klíma. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 4:1. ČK: 1:1. Diváků: 40.

Klatovy - Tachov 5:3 (3:2). Utkání pro domácí vůbec nezačalo dobře, už ve 3. minutě šli hosté dorážkou k tyči do vedení. Domácímu Bouzkovi se podařilo ve 23. minutě vyrovnat a Denk poslal Klatovy ve 37. minutě do vedení. Do konce první půle ještě padly dvě branky, nejdřív vyrovnali Tachovští, ale gól do šatny vstřelil ve 44. minutě domácí M. Brož. V čase mezi 49. a 50. minutou Klatovy dvěma slepenými góly odskočily soupeři na tříbrankový rozdíl, který se ve finále stal rozhodujícím.

Branky: 23. Bouzek, 37. Denk, 44. M. Brož, 49. Kodýtek, 50. Lužný.

Nepomuk - VD Luby 4:2 (1:0; podrobnosti nehlášeny).