V následujícím kole, které se hraje o víkendu, se v krajských soutěžích mužů bude ve třech duelech jiskřit od kopaček, neboť ve všech případech půjde o derby.

Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 16.30 hodin.

SOBOTA 18. ZÁŘÍ

1. A třída
Křimice - Horažďovice

1. B třída - skupina B
Žákava – Měčín. Dlouhá Ves – Žinkovy.
Domácí by si chtěli vylepšit náladu poté, kdy v minulém kole prohráli ve St. Smolivci dvěma góly z pokutových kopů. Naposledy na svém hřišti zvítězili nad Žinkovy 5:1. Švihov – Pačejov. Oběma soupeřům se v posledních kolech daří a je otázkou, který z nich svoje vítězné tažení přeruší. Hosté ve Švihově ještě nevyhráli, naposledy zde prohráli 0:2. Mochtín - Přeštice B. V posledních pěti zápasech hraných v Mochtíně je bilance vyrovnaná, když oba aktéři dvakrát vyhráli (naposledy přeštická rezerva 1:0) a jednou došlo na dělbu bodů. Domácí se zdají být na nový ročník lépe připraveni a měli by to dokázat v tomto klání. Losiná – Hrádek. Hrádek herně nepropadá, ale nováčkovská daň ho stála již dvě prohry doma, a to by se nemělo stávat. Naopak by měli nějaký bod ještě přivézt z venku. Losiná je ale silný soupeř. Nýrsko – Svéradice. Po dvou zápasech odehraných za sebou venku se Okula doma představí již podruhé a nastupuje proti vedoucímu celku tabulky. Mochtín tuto roli v Nýrsku nezvládl a prohrál 0:3, jak dopadnou Svéradice?

Okresní přebor mužů
Další derby uvidí Nezamyslice, které po utkání v Žihobcích hostí V. Hydčice a ve Velkém Boru dojde k souboji nováčků.

Janovice - Mochtín B, Vrhaveč – Bezděkov, Hory Matky Boží - Luby B, Nezamyslice - Velké Hydčice, Velký Bor - Měcholupy

III. třída
V tomto kole nebudou chtít určitě prodat kůži lacino doma Neznašovy, které hostí lídra tabulky ze Železné Rudy a duel nováčků se bude hrát v Hrádku.
Hrádek B – Myslív, Neznašovy - Ž. Ruda A, Hartmanice - Hradešice B, Kvasetice - Veřechov.

IV. třída
Bolešiny B – Ježovy, Křenice - Bezděkov B, Žihobce B - Pačejov B (hř. Rabí), Nalž. Hory - Kašperské Hory (16.00), Kolinec – Milčice, Soběšice - Svéradice B.

NEDĚLE 19. ZÁŘí

Krajský přebor
Tachov – Chanovice
. Domácí po sestupu z divize nepropadají a na svém hřišti jsou jednoznačně velkým favoritem. Na něm neuspěl ani horký kandidát na postup Chrást a Tachov má ze třech zápasů doma tři výhry a skóre 12:1.

1. A třída
Dyn. H. Týn – Klatovy
(15.00). Nováček soutěže Dynamo stále čeká na své první vítězství. Zatím je v této soutěži remízovým králem a další remízu s favoritem by domácí příznivci určitě uvítali. Strážov – Sušice (16.00). V minulém roce vzájemný duel skončil na tomto hřišti bezbrankovou remízou, ale hosté mají domácím vracet jarní prohru 0:1 z jejich hřiště. Luby – Blovice. Hosté se po roční pauze vrátili zpět do 1. A třídy, ale zatím s omlazeným týmem díru do světa neudělali. Po porážce doma s Chotíkovem přijedou do Lub s přáním napravit, co zpackali, ale domácí půjdou nekompromisně za dalším plným bodovým ziskem.

1. B třída - skupina B
Hradešice - St. Smolivec (15.00). Domácí si s nováčkem nemohou dovolit myslet na nic jiného na tři body.

Okresní přebor mužů
V Chanovicích o místní pouti přivítají kvalitní soupeře, lídra tabulky ze Žichovic.

Chanovice B – Žichovice (14.00), Sušice B – Žihobce.

III. třída
Malý Bor by chtěl doma přibrzdit druhý tým průběžného pořadí, Sokol Týnec.

Horažďovice B – Bolešiny (15.00), Běšiny – Plánice (16.00 Neznašovy), Malý Bor – Týnec (16.00).

IV. třída
Janovice B - Ž. Ruda B, Vrhaveč B – Dlažov, Měčín B - Strážov B (15.00, hř. Bíluky ), Zavlekov – Velhartice (15.00)