Nyní se to stalo skutkem a derby se Sušicí mají přede dveřmi. Týden před tímto kláním se oba aktéři derby prezentovali kvalitními výsledky. Sušice výhrou v Křimicích a Žichovice jako jediný tým v soutěži vzaly body za remízu vedoucí Horní Bříze. Z dalších víkendových utkání může lákat ke zhlédnutí divizní duel v nedalekých Strakonicích, kam míří TJ Klatovy, další derby se hrají v I.B třídě v Dlouhé Vsi a v Pačejově a středem pozornosti z duelů v pošumavských soutěžích bude souboj dvou favoritů okresního přeboru Měčín – Vrhaveč.
Začátek utkání, pokud není jinak uvedeno je ve 14.00 hodin.

SOBOTA 1. LISTOPADU
Krajský přebor mužů: Město Touškov – Chanovice. Domácí na svém hřišti tratili na podzim jediný bod po bezbrankové remíze s Bolevcem, v pěti zápasech inkasovali pouze jedinou branku a tři výhry za sebou nad Chanosem je staví do role favorita. Ale pozor, mohou narazit, neboť Chanovice se v posledních zápasech zvedly a budou v úspěšné sérii chtít pokračovat.
I.A třída: Luby – Bezdružice; Žákava – Nýrsko.
I.B třída skupina B: Dlouhá Ves – Svéradice; Pačejov – Hradešice; Záhoří – Strážov.
Okresní přebor mužů: Nezamyslice - Mochtín B, Měčín – Vrhaveč, V. Hydčice - Železná Ruda, H. M. Boží – Janovice, Hrádek - Horažďovice B, Dešenice - Sušice B.
III. třída: Neznašovy - Malý Bor, Myslív – Kvasetice, Měcholupy – Velhartice, Týnec – Kolinec, Žihobce - Nalž. Hory.
IV. třída skupina A: Bezděkov B – Zavlekov, Běšiny – Křenice, Ježovy - Dlažov.
IV. třída skupina B: Žichovice B – Milčice, Soběšice - Hartmanice.

NEDĚLE 2. LISTOPADU
Divize skupina A: Strakonice – Klatovy. Další vysoká porážka s půltuctovou nadílkou před zápasem 13. kola ve Strakonicích určitě ještě více nahlodala psychiku klatovských fotbalistů. V pěti předcházejících zápasech venku Klatovy na body nedosáhly a vysoce pasivní skóre 2:23 je velmi špatnou vizitkou pro defenzivní činnost celého kolektivu. Strakonice třikrát za sebou bodovaly doma naplno a vysoká výhra nad Slávií Vejprnice bude hráče před domácím publikem zavazovat k reparátu tohoto úspěchu.
Krajský přebor mužů: Horažďovice - Přeštice. Reparát za ztrátu bodů v Plzni na hřišti energetiků budou na svém hřišti skládat domácí hráči. Nebude to ale snadné, neboť Přeštickým se v posledních zápasech venku dařilo bodovat, což dokazují výhry nad ZČE Plzeň, Diosem Nýřany a bod přivezli i z Manětína.
I.A třída: Sušice – Žichovice; Klatovy B – Blovice.
I.B třída skupina B: Mochtín - Spálené Poříčí; Přeštice B – Švihov v 10.15 hodin.
Okresní přebor mužů: Veřechov – Bezděkov.
III. třída: Chanovice B – Bolešiny, Hradešice B - Luby B.
IV. třída skupina A: Spůle – Plánice (hřiště Pocínovice), Strážov B - Vrhaveč B.
IV. třída skupina B: Pačejov B - Hrádek B, Rabí - Velký Bor, Svéradice B - Kašperské Hory v 10.30 hodin.

Miroslav Sedlmaier