Začátek zápasů je, pokud není uvedeno jinak, v 17 hodin.

SOBOTA 3. KVĚTNA

KRAJSKÝ PŘEBOR

Klatovy – Vejprnice. Klatovy mají doma co napravovat. Předně je to nepříliš vydařený zápas doma s Bolevcem, ve kterém nechaly hosty odvézt dva body, a další tři nechaly v minulém kole v Domažlicích. Také mají svému soupeři vracet podzimní prohru 0:4 z Vejprnic. Horažďovice – Domažlice B. Domácí v posledním klání na svém hřišti utrpěli nečekaný debakl od Kolovče. A to ještě netušili, že ani v Příkosicích na body nedosáhnou. U rezervy Domažlic, která v minulém kole porazila doma Klatovy, mají domácí dluh v podobě podzimní prohry 1:4.

1. A TŘÍDA

Nýrsko – Černice. Podzimní prohra 0:3 v Černicích, hubený bodový zisk a k tomu branková impotence Okuly na domácím hřišti příliš velké naděje na bodový zisk se soupeřem, který usiluje o postup z baráže, nedává. I přes zisk bodu Nýrska ve Staňkově budou hosté, kteří stále pomýšlejí na baráž o postup, daleko kvalitnějším soupeřem.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Štěnovice – Měčín (16.00). Pět branek viděli diváci na podzim v Měčíně, z toho tři v síti hostů. Domácí šli po překvapivé výhře ve Starém Plzenci znovu do kurzu a s výhodou domácího prostředí budou mírným favoritem.

OKRESNÍ PŘEBOR

Velký Bor – Sušice B, Železná Ruda – Hrádek, Luby B – Klatovy B, Chanovice – Švihov, Nezamyslice – Malý Bor

III. TŘÍDA

Hradešice B – Měcholupy, Mochtín B – Velké Hydčice, Hartmanice – Žihobce, Kašperské Hory – Janovice B, Bezděkov – Strážov B, Týnec – Svéradice B, Nalžovské Hory – Velhartice (16.00)

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Dlažov – Neznašovy, Dešenice – Vrhaveč B, Železná Ruda B – Bolešiny B (14.15), Ježovy – Křenice

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Plánice – Myslív (16.00), Hory Matky Boží – Kolinec, Soběšice – Zavlekov, Milčice – Kvasetice, Sušice C – Pačejov B

NEDĚLE 4. KVĚTNA

DIVIZE – SKUPINA A

Sušice – Doubravka. Sérii s týmy z plzeňského regionu zakončí Sušice na domácím hřišti. Na něm má co napravovat po poslední ostudné porážce od ZČE Plzeň.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Holýšov – Luby. Hosté jsou ve srovnání se svým soupeřem na jaře bodově úspěšnější a s cílem neprohrát budou nastupovat i v Holýšově.

1. A TŘÍDA

Svéradice – Staňkov (16.00). Na podzim byli po odehrání devíti kol na tom oba soupeři v tabulce nastejno se 13 body. Staňkovu k tomu přispěly i tři body získané výhrou 2:1 nad Svéradicemi. Po odehrání stejného počtu kol letos na jaře se domácí výrazně Staňkovu vzdálili a teoreticky by se měl tento náskok po výhře ještě zvýšit.

Horšovský Týn – Mochtín. Domácí jsou vedle Rozvadova velkým favoritem na postup, nicméně jejich poslední prohra na hřišti Žihle naznačuje, že jsou zranitelní. Nemohou si však dovolit klopýtnout a po výhře 2:1 v Mochtíně mají předpoklady být i doma stoprocentně úspěšní.

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Přeštice B – Horažďovice B (10.15). V tomto klání jde o důležité body k záchraně, kde mohou rozhodovat i jiné faktory, ale o výsledku rozhodují předně branky.

Strážov – Hradešice (16.00). Oba soupeři na jaře výsledky doma ani venku neoslňují a také proto se dostaly do šlamastiky spojené se záchranou. Oba jdou do zápasu se stejným počtem 25 bodů.

Rapid Plzeň B – Dlouhá Ves. Oba týmy se pohybují ve druhé polovině tabulky, ve které se bude bojovat o záchranu až do posledního kola. Tatran přijíždí do Plzně obhajovat podzimní vítězství 3:1 ozdoben poslední výhrou nad lídrem tabulky.

Žichovice – Pačejov (15.00). Atraktivní derby aktuálně prvních dvou celků tabulky. Domácí sice vládnou tabulce, nicméně zřejmě ještě do tohoto odvetného zápasu nerozdýchali to, že to byl Pačejov, který je jako první v tomto ročníku porazil. Pro lídra soutěže je to tedy dostatečný důvod pro úspěšnou odvetu.

OKRESNÍ PŘEBOR

Běšiny – Vrhaveč (15.00), Bolešiny – Janovice

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Měčín B – Bezděkov B (15.00), Měcholupy B – Spůle

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hrádek B – Veřechov.

Miroslav Sedlmaier