DOBŘÍŠ – SUŠICE 3:1

Hosté se dostali už v 7. minutě zásluhou jejich nejlepšího střelce Miroslava Vrhela do vedení a vypadalo to, že by v Dobříši mohli myslet na body. Domácím se ale podařilo ještě v prvním poločase vyrovnat a ve druhém dvěma góly přeci jen strhli vítězství na svoji stranu. Rozhodující branku vstřelil hned po vstupu do druhého dějství bývalý prvoligový hráč Filip Dort.

„Začali jsme dobře, vedli jsme 1:0, ale z rohu jsme dostali na 1:1. Nezvládli jsme začátek druhého poločasu, kdy jsme udělali chybu a soupeř ji potrestal. Je pravda, že tentokrát jsme byli bodům nejblíže, ale ještě tomu něco chybí. Děláme pokroky, ale pomalu. Stále nás sráží chvilkové nepozornosti. V této soutěži, když uděláte chybu, tak soupeř vás třikrát potrestá. Pro naše mladé kluky je to ještě velké sousto. Měli jsme tam pět dorostenců, což je skoro půlka týmu. Ti kluci hráli doteď jen krajský přebor dorostu. Takže ta nezkušenost je strašně znát a samozřejmě i herní kvalita," řekl k utkání sušický trenér Jan Staněk.

Poločas: 1:1. Branky: 18., 65. Maryška, 48. Dort – 7. Vrhel. Rozhodčí: Babka – Hrkal, Matoušek. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Sestava Sušice: Gill – Skrbek, Čanecký (70. Hájek), Hrubec, Klíma, Brabec, Varga (75. Pojar), Skála, Vrhel, Skuhra, Vichr (65. Kysilka).

KLATOVY NEHRÁLY

Duel Klatov s Mariánskými Lázněmi byl odložen pro nezpůsobilý terén. Vinu nese vytrvalý déšť, který Klatovsko v sobotu postihl. Utkání bude v Klatovech odehráno v náhradním termínu ve středu 28. září od 14 hodin.