Oba celky na rozdíl od minulého kola byly tentokrát úspěšné a připsaly si do tabulky první jarní body. Úspěšnější byl Strážov, který získal cenné vítězství na hřišti v Plzni s rezervou ZČE. Bodů se také dočkali příznivci Švihova. Na přírůstek do tabulky, kterou jejich tým uzavírá s pouhými pěti body, čekali plných deset kol.

ZČE Plzeň B – Strážov 0:1 (0:1; branka: 43. Mayer; rozhodčí: Krauz).

Očekávaně posílené domácí mužstvo o hráče A týmu nastoupilo proti zraněními oslabeným hostům sebevědomě a snažilo se dlouhými nákopy překonávat jejich obranu. Strážov se začal osmělovat a ohrožovat domácí branku. Po sražení Kološe v 38. minutě měl velkou šanci otevřít skóre kapitán hostů Mayer z nařízené penalty, bránu však netrefil. O nápravu se postaral sám těsně před poločasovou přestávkou, kdy zkušeně dorazil pokus Chaluše po samostatné akci. Druhý poločas přinesl snahu domácích o zvrat a také několik brejkových šancí Strážova v podání Chaluše a Mayera, které se štěstím vychytal domácí gólman. Závěr utkání už hosté pohlídali. „Velmi dobře fungovala defenziva se zkušenými Čížkem a Jankou, pochvalu si zasloužil i na postu beka zaskakující Janský stejně jako zbytek týmu," chválil strážovský trenér Petr Presl.

Švihov – Žákava 3:3 (2:1; na PK: 5:3; branky: Brož, Kudjak, Osvald – Boukal, Smazal, Váňa; ŽK: 1:3; diváků: 60).

Po zisku tří bodů v podzimní části v jediném zápase za vítězství v polovině září doma nad Losinou čekal Švihov na další body až do dohrávky 14. kola. Po remíze s exúčastníkem 1. A třídy Žákavou si druhý bod Švihovští připsali za stoprocentní úspěšnou v kopech na branku ze značky pokutového kopu. (sed)

1. Mochtín⋌15 10­ 3   2  38:15  34

2. Měčín⋌16   9 2­   5  31:23  30

3. Dlouhá Ves⋌15   6 6 ­  3  29:23  29

4. Hradešice⋌15   6 6 ­  3  28:15  26

5. Štěnovice⋌15   7 4 ­  4  31:24  26

6. Strážov⋌15   6 4­   5  30:25  25

7. SK ZČE Plzeň B⋌16   5 6   ­5  24:20  24

8. Pačejov⋌15   7 2­   6  29:28  24