O vítězi úvodního kola soutěže Fortuna liga čtenářů musela rozhodnout supertrefa, tedy tip na celkový počet branek, které padly ve vybraných deseti zápasech. Jejich součet činil rovných padesát, kterému se nejvíc přiblížil Václav Strnad ze Svrčovce, který tipoval 39 gólů. Do Fortuna ligy nasbíral osm bodů stejně jako Karel Wogel z Klatov (supertrefa 35) a Terézia Šlehoferová ze Zavlekova (supertrefa 27).
Vítěz Václav Strnad si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/ I, může vyzvednout cenu. A to ode dneška každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin, nejpozději však v pondělí 1. září.

 1. Třeboň – Klatovy (divize)       3:11
 2. Staňkov – Horažďovice (krajský přebor)    4:1 1
 3. Nýrsko – Rozvadov (I.A třída)            1:4 2
 4. Strážov A – Spálené Poříčí (I.B třída)        2:2 0
 5. Svéradice – Přeštice B (I.B třída)    1:5 2
 6. Horažďovice B – Mochtín B (okresní přebor)  2:4 2
 7. Janovice – Dešenice (okresní přebor)      2:2 0
 8. Malý Bor – Hradešice B (III. třída)        0:2 2
 9. Zavlekov – Běšiny (IV. třída skupina A)    3:5 2
10. Nezamyslice B – Žichovice B (IV. třída skupina B) 3:3 0


Supertrefa (součet vstřelených branek ve vybraných zápasech):⋌50  1. – 11. místo


KT0069 Václav Strnad, Svrčovec 8 8
KT0055 Terézia Šlehoferová, Zavlekov 103 8 8
KT0147 Karel Wogel, Klatovy 8 8
KT0053 Miloš Beran, Olšany 25 5 5
KT0171 Marie Knotková, Týnec 51 5 5
KT0038 Zbyněk Kubát, Švihov 5 5
KT0158 Olivie Molnárová, Strážov 137 5 5
KT0123 Miloš Skořepa, Klatovy 5 5
KT0114 Zdeněk Sýkora, Klatovy 5 5
KT0150 Milan Zajíček, Klatovy 5 5
KT0010 Milan Zajíček, Klatovy 5 5


12. – 100. místo


KT0032 Miroslav Bejvl, Chvalšovice 2 2
KT0148 František Belfín, Týnec 56 2 2
KT0047 Marie Bešková, Sušice 2 2
KT0107 Dana Bláhová, Nýrsko 734 2 2
KT0092 Jan Burghauser, Nýrsko 61 2 2
KT0130 Václav Dvořák, Sobětice 2 2
KT0125 Michal Javorský, Klatovy 2 2
KT0040 František Kalčík, Klatovy 2 2
KT0149 Lukáš Kopecký, Klatovy 2 2
KT0109 Milan Malý, Nýrsko 2 2
KT0090 Zdeněk Polomis, Nýrsko 2 2
KT0175 Petr Rajtmajer, Cibulkova 809 2 2
KT0129 Jana Rajtmajerová, Cibulkova 809 2 2
KT0140 Josef Skřivánek ml., Klatovy 2 2
KT0091 Václav Soušek, Nýrsko 773 2 2
KT0083 Josef Škach, Nýrsko 705 2 2
KT0048 Marek Vacovský, Klatovy 2 2
KT0049 Jaromír Vacovský, Klatovy 2 2
KT0118 Josef Vaněk, Strážov 121 2 2
KT0072 Karel Žejdlík, Klatovy 2 2
KT0078 Věra Strejcová, Plánice 230 0 0
KT0108 Václav Bláha, Nýrsko 734 -1 -1
KT0067 Josef Braťka ml., Chanovice 83 -1 -1
KT0076 Lenka Bubelová, Velhartice -1 -1
KT0139 Michal Fišr, Klatovy -1 -1
KT0133 Stanislav Formánek, Klatovy -1 -1
KT0081 Jan Gubiš, Stojanovice -1 -1
KT0132 Václav Hasnedl, Kolinec -1 -1
KT0137 Jiří Havlík, Myslív 93 -1 -1
KT0135 Vojtěch Havlík, Klatovy -1 -1
KT0151 Karel Janda, Klatovy -1 -1
KT0153 Tomáš Janda, Klatovy -1 -1
KT0152 Jana Jandová, Klatovy -1 -1
KT0039 Rostislav Kalčík, Klatovy -1 -1
KT0043 Karel Karlík, Klatovy -1 -1
KT0095 Miroslav Kopa, Sušice -1 -1
KT0163 Jiří Kovalčik, Klatovy -1 -1
KT0102 Karel Kremlík, Sušice -1 -1
KT0131 Jiří Krs, Železná Ruda -1 -1
KT0080 Milan Kříha, Železná Ruda -1 -1
KT0037 Ladislav Kubát, Švihov -1 -1
KT0059 Svatopluk Macháček, Nýrsko -1 -1
KT0084 Miroslav Malý, Nýrsko -1 -1
KT0060 Karel Malý ml., Nýrsko 703 -1 -1
KT0155 Jiří Mastný, Měčín 25 -1 -1
KT0154 František Mastný, Měčín 25 -1 -1
KT0012 Václav Míka, Klatovy -1 -1
KT0011 Milan Mjartan, Klatovy -1 -1
KT0122 Jiří Mužík, Klatovy -1 -1
KT0088 Karel Novák, Nýrsko 773 -1 -1
KT0089 Hana Nováková, Nýrsko 773 -1 -1
KT0121 Václav Paleček, Klatovy -1 -1
KT0096 Celestin Prosser, Sušice -1 -1
KT0098 Kristýna Prosserová, Sušice -1 -1
KT0064 Jiří Pscheidt, Železná Ruda -1 -1
KT0045 Pavla Říhová, Velenovy -1 -1
KT0142 Václava Strnadová, Svrčovec 77 -1 -1
KT0057 Karel Šíma, Zavlekov -1 -1
KT0112 Josef Škach st., Klatovy -1 -1
KT0026 Václav Štraser, Radinovy -1 -1
KT0115 František Velíšek, Klatovy -1 -1
KT0093 Marek Vít, Nýrsko 791 -1 -1
KT0116 Andrea Vovsová, Klatovy -1 -1
KT0086 Radek Adamka, Nýrsko 745 -4 -4
KT0001 Věra Balounová, Janovice n.Úhlavou 65 -4 -4
KT0002 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 12 -4 -4
KT0003 Marek Bartheldy, Horažďovice 12 -4 -4
KT0036 Josef Beran, Mochtín -4 -4
KT0046 Jan Beška, Sušice -4 -4
KT0068 Josef Braťka st., Chanovice 83 -4 -4
KT0013 Radek Bubela, Velhartice -4 -4
KT0051 Marie Cikánová, Chanovice 83 -4 -4
KT0034 Robert Diviš, Janovice n.Úhlavou -4 -4
KT0042 Pavel Doležal, Sušice -4 -4
KT0062 Karel Frančík, Zavlekov 104 -4 -4
KT0020 Oldřich Friš, Klatovy -4 -4
KT0145 Michal Frous, Klatovy -4 -4
KT0056 Václav Frühbauer, Komušín 20 -4 -4
KT0136 Marie Havlíková, Klatovy -4 -4
KT0019 Václav Heger, Červené Dvorce -4 -4
KT0018 Zdena Hegerová, Červené Dvorce -4 -4
KT0143 Ladislav Hošek, Klatovy -4 -4
KT0017 Karel Chmelenský, Volšovy -4 -4
KT0138 Jan Jílek, Kolinec -4 -4
KT0044 Hana Karlíková, Klatovy -4 -4
KT0023 Josef Kazár, Kolinec -4 -4
KT0119 Jiří Kolář, Klatovy -4 -4
KT0094 Milan Kopa, Sušice -4 -4
KT0173 Květa Kratochvílová, Týnec 80 -4 -4
KT0008 Anna Křížová, Klatovy 3 -4 -4


101. – 175. místo


KT0029 Lubomír Laco, Klatovy -4 -4
KT0005 Stanislav Lorenc, Srbice 23 -4 -4
KT0061 Karel Malý st., Nýrsko 703 -4 -4
KT0113 Jaroslav Mareš, Luby 254 -4 -4
KT0071 Blanka Martínková, Plánická 693 -4 -4
KT0174 Roman Mezera, Luby 238 -4 -4
KT0164 Hana Mezerová, Luby 238 -4 -4
KT0159 Ludovít Molnár, Klatovy -4 -4
KT0074 František Muchna, Plzeň -4 -4
KT0156 Josef Nikl, janovice -4 -4
KT0050 Josef Nový, Týnec 20 -4 -4
KT0030 Miroslav Pour, Hůrka 247 -4 -4
KT0031 Jiří Pour, Klatovy -4 -4
KT0103 Josef Praščák, Horažďovice 705 -4 -4
KT0104 Marie Praščáková, Horažďovice 705 -4 -4
KT0054 Tomáš Prexl, Zavlekov -4 -4
KT0099 Petr Prosser, Sušice -4 -4
KT0097 Jana Prosserová, Sušice -4 -4
KT0117 Bohumír Reitmayer, Klatovy -4 -4
KT0015 Václav Rendl, Volšovy -4 -4
KT0052 Zdeněk Říha, Velenovy -4 -4
KT0128 Petr Sládek, Klatovy -4 -4
KT0105 Karel Slavík ml., Chanovice -4 -4
KT0106 Monika Slavíková, Chanovice -4 -4
KT0058 Jiří Stupka, Malý Bor -4 -4
KT0085 Jiří Suk, kpt.Kufnera -4 -4
KT0100 Karel Šafanda, Třebomyslice 65 -4 -4
KT0082 Antonín Šetlík, Dešenice -4 -4
KT0167 Stanislav Šít, Klatovy -4 -4
KT0065 Josef Škach ml., Železná Ruda 178 -4 -4
KT0014 Václav Štampach, Měčín 199 -4 -4
KT0077 Jaroslav Štec, Janovice n.Úhlavou -4 -4
KT0028 Jindřich Štraser, Radinovy 53 -4 -4
KT0027 Jindřich Štraser ml., Radinovy -4 -4
KT0073 Martin Šůs, Horažďovice 790 -4 -4
KT0041 Josef Trojan ml., Mochtín 87 -4 -4
KT0009 Jan Vacík, Nýrsko 615 -4 -4
KT0070 Josef Vacík ml., Klatovská 615 -4 -4
KT0007 Marie Vacíková st., Nýrsko 615 -4 -4
KT0022 Václav Vacherlon, Buršice -4 -4
KT0134 Ladislav Visinger, Klatovy -4 -4
KT0126 Karel Zahálka, Klatovy -4 -4
KT0169 Jiří Zavřel, Klatovy -4 -4
KT0166 Jiří Zavřel ml., Klatovy -4 -4
KT0016 Antonie Žitníková, Volšovy -4 -4
KT0079 Vladimír Baloun, Janovice n.Úhlavou -7 -7
KT0033 Josef Bejvl, Klatovy -7 -7
KT0160 Miloslav Bořík, Klatovy -7 -7
KT0075 Jaroslav Bubela, Velhartice -7 -7
KT0110 Jana Gubišová, Stojanovice -7 -7
KT0124 Vlastimil Hromada, Zahradní 748 -7 -7
KT0170 Karel Husa, Klatovy -7 -7
KT0144 Michal Chaluš, Strážov 297 -7 -7
KT0120 Josef Kadlec, Klatovy -7 -7
KT0172 Jan Knotek, Týnec 51 -7 -7
KT0162 Juraj Kovalčik, Klatovy -7 -7
KT0127 Josef Kunc, Sušice -7 -7
KT0024 Tomáš Lochner, Buršice -7 -7
KT0025 Ivana Lochnerová, Buršice -7 -7
KT0165 Katka Mezerová, Luby 238 -7 -7
KT0101 Milan Ouda, Mokrosuky -7 -7
KT0004 Jindřich Pacner, Luby -7 -7
KT0021 Jiří Podráský, Klatovy -7 -7
KT0161 Lukáš Polan, Čepinec 20 -7 -7
KT0087 Marian Polešák, Nýrsko 747 -7 -7
KT0141 Josef Skřivánek st., Klatovy -7 -7
KT0063 Jaroslav Soumar, Zavlekov -7 -7
KT0168 Irena Šítová, Klatovy -7 -7
KT0035 Josef Trojan, Mochtín 87 -7 -7
KT0006 Marie Vacíková ml., Nýrsko 615 -7 -7
KT0157 Pavel Sládek, Klatovy -10 -10
KT0111 Josef Škach ml., Klatovy -10 -10
KT0146 Václav Vacovský, Klatovy -10 -10