Smršť! Petřín nasázel Přešticím osm gólů

Plzeňský kraj /Krajský přebor/ – To byla nemilosrdná gólová smršť. Fotbalisté vedoucího Petřína deklasovali v rámci 20. kola nejvyšší krajské soutěže Přeštice 8:1. Hattrickem se blýskli kanonýři Marek Vohrna a Václav Lisý.

9.4.2017

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

Přeštice – Petřín 1:8
„Utkání rozhodl náš povedený vstup do zápasu, kdy jsme vstřelili tři rychlé branky. Poté se nám hrálo už dobře. Naprosto zasloužené vítězství," hodnotil demolici soupeře petřínský asistent Jan Pleticha.
Poločas: 1:5. Branky: 15. Pavel Bešta – 1., 26. a 64. Vohrna, 10., 34. a 86. Lisý, 4. Papáček, 84. Chocholatý. Rozhodčí: Burda. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Hřiště: Blovice.
Přeštice: Schimmer – Duchek, Uzlík (71. Tadeáš Přibáň), Krušina, Lecjaks, Jan Přibáň, Lambor, Blahoudek (40. Bouc), Turek, Sýkora, Pavel Bešta. Trenér: Václav Uzlík.
Petřín: Pfleger – Papáček (75. Šimáně), Zoubek, Brudna (60. Bendl), Bednář (75. Šmídl), Škarda, Vohrna (80. Chocholatý), Trojovský (68. Motl), Lisý, Hartl, Světlík. Trenér: Radek Vodrážka.

Lhota – Rokycany B 5:0
„Postavení v tabulce odpovídalo dění na hřišti. Rokycany ze začátku dobře bránily, ale když jsme vstřelili první gól, soupeř odpadl" řekl k jednoznačnému utkání s outsiderem kouč Lhoty Jaroslav Kluska.
Poločas: 2:0. Branky: 40. Heller, 45. Petrželka, 57. Kohout, 80. Černý, 83. Strejček. Rozhodčí: Bína. ŽK: 0:1. Diváci: 76.
Lhota: Šteffel – Adam Král (64. Fiala), Heller, Černý, Horník (46. Ondřej Král), Hucl (46. Zelenka), Šefl (76. Strejček), Nový (46. Záhrobský), Šroubek, Kohout, Petrželka. Trenér: Jaroslav Kluska.
Rokycany B: Wohlmuth – Sefzig, Koc, Kouřil, Lev, Pfeifer, Škarda, Kroc, Černý, Judl, Pliml. Trenér: Peter Horváth.

Rozvadov – Rapid 0:4
„Proti tak silnému soupeři, jakým Rozvadov bezpochyby je, jsme podali nejlepší výkon sezony. Byli jsme rychlejší a podařilo se nám vstřelit čtyři góly. Musíme být spokojení," shrnul venkovní výhru Jaromír Mysliveček, trenér Rapidu.
Poločas: 0:2. Branky: 23. a 40. Miroslav Čupalka, 53. Matějka, 66. Žák. Rozhodčí: Lego. ŽK: 1:1. Diváci: 93.
Rozvadov: Žipaj – Kabourek, Horáček (57. Janda), Bronec, skopový, Hána (51. Hutta), Žemlička (68. Landrgott), Michal Slowik, Šácha, Jan Viterna (38. Gabčo), Čížek. Trenér: Zdeněk Slowik.
Rapid: Beke (88. Kovařík) – Šindelář, Nový, Buček, Morávek, Šimandl (73. Gesl), Čupalka, Harmady, Davídek (75. Tarhaj), Žák (83. Hajšman), Matějka. Trenér: Jaromír Mysliveček.

Zruč – Luby 3:1
„Tři body jsme potřebovali jako sůl a jsem rád, že se nám podařilo vyhrát. Na klukách bylo vidět, že je fotbal baví a byli lepší než soupeř," zhodnotil první jarní výhru zručský trenér Petr Řezáč.
Poločas: 1:0. Branky: 9. Husník, 67. Korelus, 86. Tobrman – 83. Nešpor. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 2:3. Diváci: 150.
Zruč: Janča – Roman Karpíšek, David Král, František Korelus, Polák (80. Petr Karpíšek), Pavel (82. Jelínek), Husník, Fryček, Hucl (63. Mašek), Blecha (72. Kepka), Tobrman. Trenér: Petr Řezáč.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Vejskal, Nešpor, Raišl (66. Kvítek), Čipera, Šleis (89. Černý), Švátora, Koželuh, Švec. Trenér: Vladislav Smolík.

Vejprnice – Stříbro 6:1
„Vyšel nám vstup do utkání, kdy se třemi góly zaskvěl mladý Kryštof Kýček. Ke konci první půle navíc přišla červená karta pro brankáře Stříbra, což byl další klíčový moment zápasu. Soupeř v desíti neměl nárok," uvedl hlavní kouč vejprnické Slavie Jiří Šámal.
Poločas: 3:0. Branky: 7., 14. a 20. Kýček, 58. Kolář, 66. Paul, 71. Výrut – 60. Kohut. Rozhodčí: Žák. ŽK: 2:1. ČK: 43. Vaňátko (Baník Stříbro). Diváci: 70.
Vejprnice: Vávrik – Rada, Bárta, Havránek, Kryštof Kýček (63. Heindl), Frémund (71. Puhlovský), Mašek, Svoboda, Kolář (58. Kristl), Paul, Tomáš Lhotka (69. Výrut). Trenér: Jiří Šámal.
Stříbro: Vaňátko – Zaoral, Ulč (46. Mikulovský), Korynta, Tůma, Bůžek, Pavlas, Pleško, Hřebík, Dyk (67. Blažek), Kohut. Trenér: Josef Aubrecht.

Domažlice B – Nýrsko 1:3
„Přežili jsme úvodní nápor domácích a poté dvakrát skórovali. Soupeř do poločasu snížil a my naopak neproměnili nějaké í šance. Ve druhé půli jsme ale byli trpěliví a dotáhli jsme utkání k výhře," komentoval Karel Kalivoda, trenér hostí.
Poločas: 1:2. Branky: 33. Falout – 18. Tomáš György z penalty, 19. Výtisk, 76. Rubáš. Rozhodčí: Volf. ŽK: 4:1. Diváci: 70. Hřiště: UMT.
Domažlice B: Bratanič – Javorský, Sova, Major (57. Kadlec), Kubr, Hojda, Waldmann, Tomáš Korelus, Jakub Korelus, Tomáš Lešek (86. Žák), Falout. Trenér: Martin Steinbrücker.
Nýrsko: Moravec – Kotlan (89. Kalivoda), Šnour, Výtisk, Antonovics, Tomáš György, Ivo György (88. Eliáš), Kolář (64. Bastl), Lužný Brož, Rubáš (89. Škvarenina). Trenér: Karel Kalivoda.

Bolevec – Holýšov 1:1
„Vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Zatímco my jsme ve druhé půli nedotáhli do konce dva sólové úniky, holýšovští hráči častěji drželi míč a dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Určitě to byla spravedlivá remíza. Druhý bonusový bod nám pak v penaltovém rozstřelu zařídil Pavel Šiml," řekl k nerozhodné partii kouč Bolevce Michal Bublík.
PK: 3:2. Poločas: 0:0. Branky: 79. Pelnář z penalty – 57. Černohorský. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 7:4. Diváci: 78.
Bolevec: Kalčík – Bublík, Zítek (69. Ficu), Šnaider, Humpál, Pelnář, Šanoba, Štolle, Sušánka, Hibler, Fictum (75. Šiml). Trenér: Michal Bublík.
Holýšov: Řezáč – Zavadil, Trhlík, Baxa (85. Kraus), Kaas, Černohorský, Majlát, Valachovič, Staněk (56. Šobr), Jeniš (16. Hrádek), Zelený. Trenér: Karel Míčka.

Svéradice – Chotíkov 2:2
Fotbalisté Svéradic prohrávali po hodině hry s Chotíkovem už o dvě branky. Nakonec ale vyrovnali a v penaltách zvítězili.
PK: 9:8. Poločas: 0:1. Branky: 59. S. Makovec, 77. Heřman – 34. Forman, 52. D. Míka z penalty. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 2:4. ČK: 85. Kučera (Chotíkov). Diváci: 100.
Svéradice: K. Soukup – Sova (46. Károly), Brůha, Jiřinec, Beránek, Krejčík (74. Prokopec), Heřman, Klas, S. Makovec, Benedikt, Kába. Trenér: Vlastimil Beránek.
Chotíkov: Bejdák – Pechler, Kluska, Forman, Bronislav Buchta (80. Štverák), David Míka, Matas, Kučera, Kadlec (69. Voves), Rozboud, Vlnař (80. Vojáček). Trenér: Petr Nykles.

Autor: Martin Mangl

9.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 22 500 Kč Brusiči nástrojů a kovů BRUSIČI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: VÝHODOU: výuční list, NÁPLŇ PRÁCE: broušení svařených kovových výrobků, NABÍZÍME: příspěvek na penzijní poj. a životní poj., 13. mzda, příspěvek na stravování a dojíždění, NÁSTUP IHNED, kontakt: p. Čížková, tel. 376 310 204, 724 230 020. Pracoviště: Bücheler, a.s., Jateční, č.p. 842, 339 01 Klatovy 1. Informace: Jitka Čížková, +420 376 310 204,724 230 020. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 23 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři ELEKTRIKÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ: středisko Klatovy, POŽADUJEME: vyučení v oboru elektro, osvědčení dle vyhl. č. 50/78 Sb., manuální zručnost, samostatnost, NÁPLŇ PRÁCE: kontrola, seřizování a technická údržba veškerého elektrického a elektronického zařízení, opravy elektrických instalací, NABÍZÍME: 25 dní dovolené, zázemí stabilní a prosperující firmy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek, pravidelné školení odborné způsobilosti, Kontakt nejdříve telefonický (7 - 15:30 hod.) nebo e-mailový pro sjednání osobní schůzky.. Pracoviště: Primagra, a.s. - vks klatovy, Jateční, č.p. 661, 339 01 Klatovy 1. Informace: Zdeněk Korec, +420 601 362 039. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 400 Kč Svářeči SVÁŘEČ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup možný IHNED, Kontakt: p. Honomichl, tel.: 727 918 159, e-mail: honomichl@gasspo.cz. Pracoviště: Gasspo, spol. s r.o., Domažlická, č.p. 210, 339 01 Klatovy 1. Informace: Libor Honomichl, +420 727 918 159. Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 20 000 Kč Specialisté v oblasti marketingu MARKETING MANAGER. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POŽADUJEME: zkušenosti v oblasti podpory prodeje, obchodní strategie, designu a marketingu, PR; týmový duch; znalost IT, NÁPLŇ PRÁCE: tvorba a realizace marketingové strategie; poskytování strategického půoradenství; identifikace marketingových příležitostí; tvorba marketingových materiálů; tvorba a správa PPC kampaní; správa sociálních sítí; příprava a realizace seminářů, konferencí a dalších eventů, PRACOVNÍ DOBA: po-pá 8:00 - 16:00, NABÍZÍME: peáci v příjemném a klidném prostředí, spolupráci na vývoji mezinárodního informačního systému www.retailys.cz, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: placená polední pauza, notebook, občerstvení na pracovišti, výuka angličtiny, Více informací p. Heller: e-mail info@inak.cz, telefonicky 376 383 611 (po-pá 8-16 hodin). Pracoviště: Retailys.com s.r.o., Husovo náměstí, č.p. 50, 339 01 Klatovy 1. Informace: Petr Heller, +420 376 383 611.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Hokejová Plzeň po obratu slavila třetí výhru v řadě

Od druhé minuty nedělního souboje s Litvínovem sice hokejisté Škody Plzeň prohrávali, ale přesto nakonec slavili doma vítězství 4:1 a v extralize jsou po dvanácti kolech třetí o skóre před Libercem.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Klatovy na domácím ledě deklasovaly Kobru Praha

Klatovy – Hokejisté ze západu Čech na domácím ledě neměli s Pražany sebemenší slitování. Svého soupeře rozstříleli vysoko 7:2.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.